Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.28. 22:15

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Herkules
#7HozzászólásElküldve: 2020.08.08. 17:48 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Herkules gazdája írta, vagy nem, hanem maga Herkules:

Hercules vagyok, 1 hete költözhettem végre gazdihoz. Sűrű egy hét volt ez,nem hittem hogy ilyen melós dolog gazdis kutyának lenni...
Először is elvitt a Gazdi fürdeni (fúúúj), aztán mindenféle szabályokat kell megtanulom, mint üljek le vacsi előtt, adjak pacsit, és amit a legkevésbé értek: a kapukon nem szabad kirohannom - olyankor nagyon kiabál a Gazdi és amikor elkap visszarángat a kertbe és nagyon csúnyán néz rám (na attól a nézéstől a földbe süllyedek).
Persze jó dolgok is történtek! Kaptam egy nyakörvet egy csodaszép bilétával, így már mindenki láthatja, hogy gazdis kutya vagyok! És mindennap izgis új helyekre megyünk sétálni. A környéken kezdtük, aztán jártunk valami vízparton (na az fura egy hely volt), voltunk a kaja mennyországban, és voltunk egy lakásban a Mamánál (kedves hölgy volt, csak az a baj, hogy egy zörgős-mozgó doboz visz hozzá), ja és egyik nap mentem "dolgozni" - furcsák az emberek,minek mennek egy másik helyre amikor ott is ugyanúgy egy doboz előtt ülnek... Rengeteg kedves ember volt ott és mindenki sokat simizett, szóval ha a Gazdi boldog ettől üsse kavics megyek vele máskor is "dolgozni".
A szomszédban lakik Alex, aki mára már jó barátom lett. Ma reggel is együtt mentünk sétálni. A gazdija elutazott a hétvégére és az én Gazdim vigyáz most rá is. Kedves fickó, de azért figyelnem kell, nehogy elszeresse a Gazdit
A lábam még fájdogál. Gazdi mindennap masszírozza, és a rövid séták érzem, hogy jót tesznek neki, erősítik. Tegnap egy kedves Doktor Bácsi megnézte lábamat és azt mondta, hogy a törés szépen begyógyult, pár hét múlva kiveszi belőle a csavarokat (szuper, újabb kórház...) De Gazdi azt mondja, ne aggódjak, fogok én még futni a többi kutyával. Nagyon várom már!
Most megyek hűsölni a kutyaházba (képzeljétek még az is van, puha párnával), mert kezd nagyon meleg lenni.
Remélem minden kutyusnak legalább ilyen jó helyet talál az RR!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Herkules - van gazdajelöltje
#6HozzászólásElküldve: 2020.08.06. 20:00 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Herkulesre rámosolygott a szerencse.
Történt ugyanis, hogy át kellett szállítani Őt az állatkórházból az ideiglenes helyére.
A fuvarvállalás rizikós feladat, könnyen szerelembe lehet esni az utassal, itt is ez történt, és Herkules sorsa eldőlt.
Pár nap múlva visszatért hozzá a sofőrje, és hazafuvarozta magához.

Sok boldog közös évet kívánunk!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#5HozzászólásElküldve: 2020.07.26. 14:06 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Herkules átköltözött a Lelenc tanyára, Őrbottyánba.
Várja látogatóit, sétáltatóit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#4HozzászólásElküldve: 2020.07.24. 09:40 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Önkéntesünk tollából, aki a napokban látogatta Herkulest Dunaföldváron az Állatkórházban:
Herkules nagyon könnyen vezethető, végtelenül nyugodt kutya. Semmi keresnivalója már a kórházban. Kicsit sántít, kicsit vézna, de a miénk. Szóval Herkules keresi a nyugodt, kiegyensúlyozott életet élő gazdiját, aki az udvarába, otthonába fogadná. Jelige: egy életen át!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#3HozzászólásElküldve: 2020.06.24. 08:22 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Herkules szívultrahang eredménye negatív, ami nagyon jó hír.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#2HozzászólásElküldve: 2020.06.22. 17:40 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Herkules ivartalanítása megtörtént.
A műtött lábát még nem terheli, és szeretne olyan ideiglenes befogadóhoz költözni, ahol oda tudnak figyelni a fokozatos terhelés kivitelezésére.
Természetesen amennyiben ezt egy végleges gazdi vállalná, az is nagyon jó lenne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Herkules
#1HozzászólásElküldve: 2020.06.20. 21:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Herkules 4 éves fekete labrador kan, aki Szolnok környékét járta, folytonos önsétáltatóként. Addig járt a "korsó a kútra", míg el nem tört... sajnos szó szerint. Mikor a környékbeliek látták, hogy Herkules megsérült, azonnal segítséget kértek számára, ezután kerülhetett hozzánk. Bal könyökén csúnya törés volt, ami azonnali, sürgős műtétet igényelt. Ezen már szerencsésen túl is esett ez a fekete szépség.
Herkules még csak 4 éves, de a törésen kívül a szívférgességgel is meg kell harcolnia. Kedves kutyát ismerhettünk meg benne, de gyógyulása hosszadalmas folyamat lesz. Jelenleg állatkórházban lábadozik, de mielőbb szeretne egy gondoskodó ideiglenes befogadót, vagy akár rögtön végleges gazdit, aki végigkíséri őt a gyógyulás útján!

Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: https://adjukossze.hu/kampany/retriever ... sulet-1082

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Herkules képtára

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot]


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség