Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.29. 14:06

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bodza 5. - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2018.01.28. 16:00 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Pénteken voltunk Bodzával varratszedésen. Szerencsére minden rendben. A sebe nagyon szép, szinte nem is lehet semmit látni.
A rendelőben igazán kultúráltan viselkedett. Nagyon kedves volt mindenkivel.
Viszont egy óriási fekete kutya nem tetszett neki, hangot is adott véleményének. Azért elég hamar megbeszéltem vele, hogy mindjárt lenyelik keresztbe ha tovább ugat, így megbékélt helyzetével és cukiskodott tovább.
Ezen kívül éli a megszokott kis nyugodt életét az enyéimmel. Étvágya nagyon jó, aminek örülök is, mert miután lekerült a ruha, azért látszik, hogy hiányzik pár kiló róla. Szőre nagyon szép és selymes. Most eléggé hullik, de szerencsére a fésülést nagyon szereti.
Ha épp kint van a kertben- ami nem sokszor van, mert bent szeret lustálkodni- akkor éberen figyeli, hogy mit történik az utcán. De nem mondanám ugatósnak mert eddig kétszer hallottam a hangját, mindkétszer állatorvosnál voltunk.
A fiam tapadós kutyának hívja mert folyamatosan keresi a társaságunkat, mindig simogatni kell és mindig valakinek az ölébe kell hogy hajtsa a fejét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bodza 5. - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2018.01.19. 17:52 
Offline

Csatlakozott: 2015.05.13. 15:24
Hozzászólások: 508
Előzmény: Solo (#5)

Tényleg egy tündér :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bodza 5. - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2018.01.19. 17:45 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bodza 5. - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2018.01.19. 17:35 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Bodza negyedik napja van nálunk. Tündérmackó :D
Ami eddig kiderült róla, hogy egy nagyon kedves, hízelgő kutyus. Kedden még eléggé meg volt szeppenve. A házba csak kisebb unszolásra jött be, de estére teljesen felbátorodott és már vígan futott be az ajtón. Szobatiszta, semmiféle baleset nem történt. Az első éjszaka még kiment az enyémmel pisilni de azóta szépen végig alussza az éjszakákat.
Fokozatosan hagytam itthon őt egyedül a többiekkel, semmi gond nem volt. A házban nem rendetlenkedik, nem pakol. Tegnap birtokba vette az ágyát is, addig a szőnyegen vagy a kövön aludt. Tiszteletben tartja a többi kutyust, nagyon szépen eszik. Az ételt nem félti, pedig hiányzik róla pár kiló. Mindenevő. A szárazat ugyanolyan szépen megeszi mint a konzervet vagy a főtt husit.
Ha kint van a kertben, érdeklődve nézi, hogy mi folyik az utcán. Tegnap hallottuk először, hogy van hangja, egy arra járó kutyust ugatott meg.
Nagyon játékos, imád labdázni. A labdáját az ágyikójában tartja, biztos ami biztos ;) Tegnap mondtam neki, hogy hozza a labdáját és boldogan futott érte. Én lepődtem meg a legjobban. Még csak visszafogottan játszunk mert nemrég lett ivartalanítva. Bár ahogy elnézem, ez semmiben sem gátolja, a kertben imád futkosni az én Bodzámmal.
Sétálni nem megyünk még mert nagyon húz és nem szeretném ha túlerőltetné magát.
Mindenkivel nagyon kedves. Az orvosi rendelőben az összes orvost és asszisztenst pillanatok alatt elvarázsolta.
Bodza az a kategória, hogy ha nem lenne két kutyám akkor biztos megtartanám. Így viszont várja a kérőket. Egyedüli kutyaként de akár több kutya mellett is boldogan élne. Igazi GOLDEN RETRIEVER :smt049


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Solo 2018.01.19. 17:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bodza 5. - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2018.01.16. 16:34 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Megérkezett hozzánk Bodzus. Gyönyörű és nagyon kedves kutyus :smt007 Picit még félénk de azért nem annyira, hogy ne bújna ezerrel és ne kérné folyamatosan a simogatást. Az ivartalanítása rendben zajlott, kapott egy nagyon menő rózsaszín rucit. Tehát nem csak szép hanem még divatos is a hölgy.
A saját kutyusaimmal sincsen semmi gondja (1 fiú-1 lány), békésen pihen köztük.

Szerintem nem sokáig lesz az én kutyám ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bodza 5. - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2018.01.15. 22:24 
Offline

Csatlakozott: 2017.05.25. 16:15
Hozzászólások: 173
Előzmény: Fruzsi (#1)

Szombaton Bodza is kijöhetett kicsit a futtatóba. Nehezen tudta eldönteni, hogy akkor most szaladjon vagy cukiskodjon, mert mindkettő nagyon ment neki! Igazi energiabomba, de ugyanakkor ha simogatásra lát esélyt, akkor egyből hanyatt dobja magát, hogy a hasát is kellően meg tudjuk vakargatni. Persze előtte mindent meg kell alaposan szagolni!







Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bodza 5.
#1HozzászólásElküldve: 2018.01.14. 21:51 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Bodza ötéves golden retriever szuka, akit Hernádon csavarogva találtak. Gazdája megkerült a chip alapján, de kiderült, a kutya hónapok óta elveszett, nem tudják őt visszafogadni. Bodza állapota mielőbbi állatorvost igényelt, mivel esélyesen baleset érte, így szinte azonnal a gondozásunkba került. Gazdája időközben írásban is lemondott róla.
Bodzáról szerencsére kiderült, nincs súlyos sérülése, így mindössze a teljes ellátása marad számunkra majd örökbeadása. Szívférgesség tesztje negatív, a hét elején lesz ivartalanítva.
Bodza nagyon kedves, okos goldilány, mindenkinek azonnal belopta a szívébe magát.

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Nagyon nagyon sok kutya jött hozzánk most. Mivel minden fillér számít, ezért ha teheted, segítsd anyagilag őket!
Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: http://adhat.hu/niok/online-donation/171187
Paypal: info@retrieverhelp.hu

Bodza goldi képtára

Bodza úton a Felicavetbe:
Kép

Pár nappal később egy már sokkal kisimultabb kislány:
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség