Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.28. 22:48

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
#14HozzászólásElküldve: 2017.05.23. 11:43 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Pepito :
Kép
Pepe&Vito
Kép
méretkülönbség :!: :!: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#13HozzászólásElküldve: 2017.05.22. 12:17 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Toto elutazásával, Vito nagyon egyedül érezte magát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: így Pepe becuccolt Vito mellé. Tegnap sétáltunk egyet közösen....mindkét fiú készül a Hard Dog Race-re muszáj formában maradniuk!!
Minimális odafigyelés kellett csak az ismerkedés első fázisában, délután már velős csontot ropogtattak egymás mellett.
Az éjszaka jól telt, Pepe és Vito is kint aludtak, begömbölyödtek 1-1 kosárba és "vigyáztak" a házra.
Vicces a méret különbség, Pepe kb. Vito fele, így van egy S meg egy L méretű labim :P

A jutifalatot mindkettő leülve várja és a levegőben elkapja.
Ügyi labik!!!! egyetlen dologra kell figyelni, ha Pepe lassan eszik akkor a kajának annyi, Vito azonnal befejezi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#12HozzászólásElküldve: 2017.05.22. 10:51 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Lassan Pepe 1 hetes videójáig is eljutok... :)




_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#11HozzászólásElküldve: 2017.05.21. 20:15 
Offline

Csatlakozott: 2011.03.08. 22:12
Hozzászólások: 421
Pepe egyike a három csodálatos labrador legénynek, akik nagy kéréssel vannak felénk..

Kép

(Pepén kívül Vitó és Beni/Ödön.)
Mindhárman fantasztikus kutyák, erejük teljében, lelkesen, egészségesen és optimistán várják az Igazit. Újra. Mindhárman családtól kerültek ugyanis hozzánk, ki ezért, ki azért. Szeretnénk visszaadni hitüket az emberekben, de még inkább saját magukban. Úgy gondoljuk, ott lenne a helyük a Hard Dog Race - A kutyás extrém akadálypályás futóversenyen, hogy érezzék azt az örömöt, amikor sikeresen teljesítenek nagy akadályokat.
Ugye te is megélted már, egy igazi kihívás "átugrása" után micsoda önbizalmad lesz? Hát pont ezt akarjuk nekik is megadni, hiszen nem értéktelen, kidobott ebek ők!
Segíts, hogy ők is indulhassanak és csillogó szemű tagjai lehessenek az RR HDR falkájának! Dobjuk össze a nevezési díjukat, és a kétlábú futótársról mi gondoskodunk! A nevezési díj hármuknak 43.095 Ft lenne, ha ennyi összejön, ott lehetnek ők is június 3-án a Hard Dog Race-n. Ha esetleg kicsit több, még jutifalatra is jut. :)
Küldj nekik önbizalmat egy kis adománnyal! Utalásodhoz megjegyzésbe írd: A három amigonak.

Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: http://adhat.hu/niok/online-donation/171187
Paypal: info@retrieverhelp.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#10HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 20:45 
Offline

Csatlakozott: 2017.04.03. 11:49
Hozzászólások: 7
Drága Pepém! Én vagyok a legbüszkébb gazdi! Mutatsd csak meg, hogy mennyi mindent tanultunk együtt! Mosolygok... jó nagyon hallani rólad, és közben megszakad a szívem érted. Kitartás! A te időd is eljön... tudom!
Képzeld a hugodnak lesz gazdija..., most mások vigyáznak rá helyettünk, kicsit furcsa...
Jó sora van. Neki téged nem említettelek..., nem akartam elszomorítani.
Te vagy a világ legjobb kutyája!
Megölellek... itt vagy velem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#9HozzászólásElküldve: 2017.05.13. 16:33 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Pepére is sor került természetesen a séták alatt. :)
Pepe továbbra is lelkes, tűzről pattant, aktív és fiatalos. Örömmel sétál bárkivel, és szót is fogad vezetőjének. Tegnap kiderült, hogy a sípolós malacom (amit úgy döntöttem, arra használok, hogy figyeljenek a fotózandó ebek :D ) igazán érdekes számára, szinte a gyengéjévé vált. :) Cserébe előadta teljes tudástárát, amiről videó is készült, előbb-utóbb azt is tudom hozni. :)

Pepe képtára

Először ebben a szép nagy fűben fotózkodtunk, amiben Pepe kb. elveszett, ráadásul oppoertunistaként elég hamar bevonult az árnyékba...
Kép

...valahogy így:
Kép

Így kénytelen voltam "álnok csellel" bevezetni a panzió nyírt füvére, és ott folytatni a továbbiakat:

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#8HozzászólásElküldve: 2017.05.01. 11:14 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Pepével sok minden történt a múlt héten. "Kipróbált" egy ideiglenes befogadót, de sajnos végül nem tudott ott maradni, mivel a család apró tollas és szőrös állataival egy kicsit sem ápolt jó viszonyt. Ebből tapasztalatként viszont levonhatjuk, hogy más apró állatok, macska mellé nem javasoljuk őt.
Emellett viszont Pepe sokat játszott, labdázott, találkozott Emmával, a hároméves kislánnyal, akivel szuper kapcsolatba kerültek, ahogy ez majd a képeken, videókon is látszódik. Pepe jól kijött a család kan kutyájával, nem volt semmi gond.
Sokat kell tanulnia, főleg a családban, lakásban való viselkedésről, ez eddigi életéből kissé kimaradt. Összességében viszont tanulékony, nevelhető, nevelendő eb, aki agilis, játékos, értelmes.
Ezen paraméterekkel keressük végleges helyét, az ő hiányában ideiglenes befogadóját esetleg...

És akkor jöjjön pár fotó és videó:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Pepe és Emma:


Pepe játszik:






A kertben viszont nagyon jól tud viselkedni:



_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#7HozzászólásElküldve: 2017.04.24. 18:48 
Offline

Csatlakozott: 2017.04.12. 18:52
Hozzászólások: 2
Büszkék vagyunk rád, Pepe! Sokat gondolok rád! Bárcsak másképp alakult volna!

Bárki is lesz az új gazdid, nem fogja megbánni! Nagyon tudsz ragaszkodni és szeretni, szófogadó vagy. Nagyon szorítok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#6HozzászólásElküldve: 2017.04.19. 08:58 
Offline

Csatlakozott: 2015.05.13. 15:24
Hozzászólások: 508
Helyes kutty Pepe, nekem főleg a szemei tetszenek :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#5HozzászólásElküldve: 2017.04.14. 18:11 
Offline

Csatlakozott: 2017.04.03. 11:49
Hozzászólások: 7
Az én Pepém!
Nagyon sokat gondolok Rád!
Igazán megérdemelnéd, hogy legyen egy jó gazdád.
Emlékszel? Kb. 9 évvel ezelőtt egyszer csak ott álltál a kapunk előtt.... Bevittelek...
Az állatorvos azt mondta, ezt a kutyát Apa küldte.... Te segítettél... ezt soha nem tudom megköszönni...
Holnap bezárjuk a kaput, eljövünk Kittivel mi is.... Hát ennyi volt.... Ne haragudj rám, kérlek. :(
Nagyon hiányoztok....
Loli jól van, és puszil, és szurkol neked, és én még jobban.
Büszke vagyok Rád! A sok kutyasuli.... :)
Mondd el, ha valaki kérdezi, hogy szereted ha eldobják a labdát, és profin vissza is hozod.
Tudsz pacsit adni, és ülni, és fekszik, és marad... és egyébként a világ leghűségesebb kutyája vagy...
Maradj ilyen mindig.
És egy kicsit te is szoríts nekem....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#4HozzászólásElküldve: 2017.04.08. 12:50 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Pepével minden rendben.
Először csak kicsit lepett meg, mert egy nagyobb darab kutyára számítottam, de ő valójában egy igazán kompakt méretű mini-labi. Kb. 50-55 cm magas és olyan 25 kiló lehet. :)
Az ennél nagyobb meglepetés a séta alatt ért. :D Pepe egy nagyon jól képzett kutya, aki egy falat jutalomért képes parádés dolgokra. Úgy jön láb mellett, ahogy azt a legképzettebb juhászkutyák is megirigyelhetnék tőle, kérésre úgy csapja le a fenekét a földre és fekszik le, hogy porzik a föld (na jó, porzott volna, ha nem esett volna az eső)...
Nagyon lelkes, figyelmes, és nagyon szeretne megfelelni. Flexi pórázon lelkesen rohan vissza az első kérésre, és várja, mit kérnek még tőle.
Fortéval nagyon jól kijöttek, nem volt semmi feszültség a két fiú között.
Pepe egy jó szerkezetű, kedves, lelkes, fiatalos, értelmes, nagyon embercentrikus kutya. Azt gondolom, igazán jó party, és egyben azt is, ha valaki jó kutyát akar örökbefogadni, akkor bátran nézze meg Pepét is, várhatóan nem okozna csalódást :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#3HozzászólásElküldve: 2017.04.05. 15:53 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#2HozzászólásElküldve: 2017.04.05. 15:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Pepe is alaposan meg lett vizsgálva a Felicavet Állatkórházban. MInden rendben vene, vérlaborja jó volt, a vérében bár van mikrofilária, de a teszt alapján csak bőrférgességről van szó, így ez spot onnal jól kezelhető lesz.
Most a panzióban van, szeretnénk, ha mielőbb eljöhetne onnan, végleges gazdi lenne a legjobb, de egy ideiglenes befogadónak is nagyon örülne. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Pepe
#1HozzászólásElküldve: 2017.04.04. 12:19 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Pepe 9 éves labrador retriever jellegű kan. Gazdája volt kénytelen megválni tőle költözés miatt. Kedves, mindenkivel barátságos, ivartalanított labifiú. Részünkről megismerése most kezdődik. Végleges, felelős gazdit keresünk számára.

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Kérjük, aki teheted, segítsd anyagilag új kutyusainkat!
Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: http://adhat.hu/niok/online-donation/171187
Paypal: info@retrieverhelp.hu

Pepe képtára

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség