Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 12:25

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 424 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#24HozzászólásElküldve: 2010.04.11. 19:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sallyke ma megszabadult még egy kiló szőrtől :D
Itt a végeredmény ;)

Kép

Kép

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#23HozzászólásElküldve: 2010.04.10. 17:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Jelentem elraktuk a flexit, most már el merem engedni, mikor füves részeken bóklászunk. Amúgy meg a piros kendőjéhez egy szép piros pórázt vettem a nagylánynak.
Tanuljuk azt, hogy nem esünk szét izgatottságunkban séta előtt, mert csak a fenekünkön ülve kapjuk meg a nyakörvet, és az ajtó is csak úgy nyílik.
Sétánál, ha behívom, igyekszem most már leültetni, és ma már elfogadta a jutalomfalatot párszor (pár falat sovány sajtot vittem).

Ami kicsit elszomorított, hogy még itthon is, kézből a falatot eleinte egyáltalán nem fogadta el... Láttam, hogy remeg a szája, hogy elvegye, ne vegye... Róla tudni kell, hogy mikor anno elhoztuk a menhelyről, a kaját kézből majdhogynem a kezemmel együtt vette el. Na most ezért vagy kapott a fejére az elmúlt évben, vagy egyáltalán nem fordult elő, egy falat külön kajával is kedveskedtek volna neki... :( Most már viszont szépen elveszi, finoman, nem csonkolva a kezem. :mrgreen:

Mindenesetre továbbra is álomjó kutya. Az előbb aszondtam neki, jöjjön fel mellém a kanapéra. Na ez kb. úgy sikerült, mint a kocsiba beugrás (amúgy autóban gyönyörűen utazik). :D Azaz nagy lelkesedéssel mellső lábakkal fel- illetve beugrunk, aztán várjuk a csodát, hogy a fenekünket valaki beemelje. :lol:
Szóval, tök jó fej. ;) Holnap lesz egy kemény menetünk egy kedves barátunknál, aki megkozmetikázza Sallykét. Fotók holnap este.

És marha jól elvan a lakásban... Hozzáteszem, ez földszint (vagyis első emelet), és ennél több lépcsőzés szerintem nem nagyon kéne neki... De semmi baja azzal, hogy nem kertben van, megkérdeztem tőle. :D Napi három-négy séta, na nála azt sem kell túlzásba vinni, és ha heti egy-kétszer eljut valamerre nagyobb bóklászásra, ő már igazi happy dog. :D


http://anna-zara.blogspot.com/2010/04/nevem-lenke-toket-lenke.html

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#22HozzászólásElküldve: 2010.04.09. 20:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:09
Hozzászólások: 1074
Tartózkodási hely: Pesterzsébet,XX.
Nagyon szépséges!!!!!!!
Az a csodaszép bunda!!!!!!! :D :D :D :D
Gyönyörű kutyus!!!!
Remélem hamar jön majd a tényleg neki való gazdi!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#21HozzászólásElküldve: 2010.04.09. 19:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Megjöttünk esti sétáról... hát mindenki bele van szerelmesedve. Barátkozik, odamegy mindenkihez, leül, és vigyorogva 'tűri', hogy simizzék... Tündér. És mondták rá, hogy gyönyörű... Hát még ha ledob pár kilót. ;)

Ez még egy délutáni kép :)
Kép

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#20HozzászólásElküldve: 2010.04.09. 17:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Mai fotók...
Hozzátenném, hogy kedd este, mikor elhoztam, a mostani állapothoz képest iszonyú volt...

Kép
Vigyori

Kép
Egy kutyust figyel a távolban

Kép
Pihenő

Kép
29 kilósan láttam utoljára egy éve... Most jóval több :smt009, de majd szépen lefogyunk...

Kép
Jól érzem magam :D

Kép
Hihi

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#19HozzászólásElküldve: 2010.04.09. 08:26 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Elozmeny: annazara (32694)

:) Sally nagyon sokat változott, mióta nálatok/ nálad van! Jó olvasni róla :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#18HozzászólásElküldve: 2010.04.09. 07:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Megint írtam a blogba... :) Jó sokat, úgyhogy nem itt foglalnám vele a helyet, de azért címszavakban...
Blogbejegyzés: http://anna-zara.blogspot.com/2010/04/hajnal.html

Sally tündér. Sally elengedhető pórázról, és behívható, tehát félelmeimmel ellentétben nem szenved ASS (Alkalmi Süketség Szindróma)-ben. :D
Sally kedves. Kutyákhoz, emberekhez szalad oda, csóvál, barátkozik, ismerkedik.
Sally vidám. Ma először láttam, hogy jóízűt fetrengett - röfögve természetesen - a hátán a nedves földön. Szépen is nézett ki utána. :mrgreen:
Sally szép. Mindenki dícséri a gyönyörű szemeit, a szőke szempilláit.
Sally teljesen jól érzi magát a lakásban. A fene se gondolta. És maximálisan értékeli az emberi közelséget, a simogatást, a törődést.
Sally álomeb. Aki egy goldenbundába bújt tündért keres, Sallykében megtalálja... Imádom. :oops:

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#17HozzászólásElküldve: 2010.04.08. 20:32 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Elozmeny: Fruzsi (32676)
Természetesen, a hétvégén fotómasinával megyünk erdőbe több soron, és igyekszem jópár képet lőni.

Ma esti sétán Sallyke nagyon elfáradt, talán egy órácskát mászkáltunk, de egyszer már le is feküdt pihizni, ott vártunk egy kicsit. Marhára melege van, és hát nagy a súly. De a bundája napról napra vékonyabb :D , és remélem a súlya is szépen megindul lefelé.

Nemrégen vacsoráztak lájtosat. Előző este válogatott, szöszmötölt a kajájával, gondolom az is betett neki, hogy egy évig mindig volt előtte hagyva táp (nehogymár haza kelljen menni etetni), és válogatóssá vált talán. De ma este egyszerre kaptak a konyhában, és kevertem egy kevés konzervet a lájt táphoz és pár karika főtt sárgarépához. Természetesen hibátlan étvággyal elfogyasztotta, fényesre polírozta a tálat, aztán cseréltek, lecsekkolták egymáséit, hátha a másik volt olyan balga, hogy hagyott... :D

Mielőtt elfelejtem... Sallykét ugye flexin hagyom bóklászni, de ma, mikor csak járdán mászkáltunk, ráraktam a retrieveres pórázt. Kifejezetten fejlődőképes, sőőőt!!! A fene se gondolta. Ha kitér korrigálom kis rántásokkal. Szépek voltunk, balomon Sally, az ő balján pedig Zara, póráz nélkül. :) :D :lol:

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#16HozzászólásElküldve: 2010.04.08. 20:20 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: annazara (32652)


Nagyon aranyos ez a kép!
Ha kész leszel a kozmetikájával, azért kérünk szépen többet is!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#15HozzászólásElküldve: 2010.04.08. 18:35 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
Elozmeny: annazara (32653)

Gyööönyööörűűséges :smt007 :smt060 :smt055 :smt056 :smt058

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#14HozzászólásElküldve: 2010.04.08. 17:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
A mai blogbejegyzésünk... :)
http://anna-zara.blogspot.com/2010/04/alom.html

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#13HozzászólásElküldve: 2010.04.08. 16:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sallyke nyílik, mint egy virág. :smt055

Az előbb volt itt egy szerelő, és odament hozzá, leült elé, tartotta a buksiját. Az utcán egy ismerősömhöz szintén. Teszi ezt annak ellenére, hogy régen sokat bánthatták...
És ma már amikor vendég jön, vagy anyu hazajön, hozza a szájában a teniszlabdát. Hihetetlen, milyen gyorsan oldódik.
Jaa, és marha jó az idegrendszere, a félénksége ellenére is. Simán átlépkedünk rajta, nem ugrik fel, a szirénára, zajokra sem lesz ideges.
Édes vigyori macika. :) És most már egészen más a szőre, ma is egy jó órát fésülködtünk, nyiratkoztunk, most már tiszta, fényes, szép a bundája, bár még mindig rengeteg.

Kép

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#12HozzászólásElküldve: 2010.04.08. 06:09 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Már a második éjszaka telt el nyugodtan. A kiscsaj várakozásaimon felül teljesít, azt hittem, sokkal-sokkal nyugtalanabb lesz.
A délelőttöket anyuval töltik kettesben, de abszolút elvan, csóvál, vigyorog, ha simit kap, és nyugodtan pihenget. Adtam neki egy teniszlabdát... Azt mindig imádta, csak úgy őrizgetni. Más játék sosem érdekelte.

Nekifogtam a kozmetikázásnak, de szerintem sosem érek a végére. :D
Én még ennyi szőrt nem láttam. Nyilván a kintikutyaság nagyban közrejátszik... De ne tudjátok meg. Rengeteg helyen sajnos egész tincseket kellett kivágnom, a teljes frontját le kellett túrni, mondjuk az egy goldennek nem is árt, máris pofásabb. Csupa összetapadt filc volt ott a bundája. A füle mögött detto, de az is rejtett helyen van. És ne tudjátok meg... A popsijánál és egész környékén, plusz a combján a hatalmas zászlókat levágtam egész rövidre, neki ott nagyon hosszú, és ha pisil-kakil... Hát nem kimondottan előnyös.
Ezt ugye én anno karbantartottam, hetente többször átkeféltem, semmi gond nem volt...
De most ahogy ott széthajtottam a szőrt, vált nyilvánvalóvá, hogy egy éven át kefét-fésűt tuti nem látott. Hadd ne mondjam, miket találtam... Azt se tudtam, sírjak-e vagy nevessek.
:D

A lényeg: Sallyke szépül. Fogyókúrát gőzerővel megkezdtük (most úgyis Zara is lájtosabban eszik a műtét miatt), és folyamatosan fésülöm, bontókefével, furminatorral felváltva. Eddig három tesco-s szatyornyi szőr. És még jön. De máris látszik a szőrén, hogy gondozottabb, sokkal. Amikor fésülöm, akkor olyan jóízűen mormog-röfög közben, haláli. Ha meg abbahagyom, akkor felemeli a fejét, hogy na, mi van, folytasd már. :D

Hétvégén mindenképp megyünk erdőbe (lehet mindkét nap, sőt tuti), és akkor fogok tudni fotókat csinálni. Most ez szinte lehetetlen, hogy két ebbel sétálok, még meg kell szoknom, hogy kétfelé figyeljek.

Sallyke amúgy... egy tündér. Vigyorog, jön, odaül simiért, böködi a kezem, hogy mééééég, csendben van, békés, igazi nagy édes maci.

Hihetetlen, hogy végre-végre rendezhetem a sorsát, annyit rágtam magam ezen, de végre meg fog oldódni, most már biztonságban van.

Jövő héten elviszem csípő DP szűrésre, már találtam dokit aki megcsinálja itt helyben. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre... Szegényke elég nehezen áll fel, a túlsúly marhára nem tesz neki jót. És még büszkék voltak, mikor átvettem Sallyt - mondom iszonyú kövér. És megkaptam viszont, hogy 'hát itt jó sokat kap enni...' Hát gratulálok... Na mindegy, lefogyasztjuk gyorsan. ;)

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#11HozzászólásElküldve: 2010.04.07. 09:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sally PR - jó lesz így?

Sallyke 7 éves, ivartalanított golden retriever kislány.
Bújós, csóválós, vigyorgós, nagyon szelíd, csendes, pihe-puha maci. Hálás minden simogatásért, minden jó szóért.
Előző ’életében’ kölyökgyárnak használhatták (jól látszott a földig érő hasából és cicikből), és sokat bánthatták, mert a mai napig nagyon félős. De a sok szeretgetés megteszi hatását, és Sally kinyílik, mint egy virág. Csendes, nem ugatós, maximum néha ’házat őriz’. Lakásban egy hangja nincs, nem rombol, de igazán kerti kutyaként érezné jól magát, esetleg éjszakára bejárással a házba, ahol megelészik egy kis kuckóval a sarokban.
Félénksége miatt tanítani szinte lehetetlen, tehát aktív munkakutya sosem lesz belőle :), cserébe abszolút szófogadó és jól kezelhető, érti a ’nem’, ’marad’, ’ül’ stb. parancsokat.
Sally igazi családi kedvenc, akinek nincs sok igénye – beéri egy kuckóval, ahol a vihar elől oltalmat talál, néhány jó szóval, simogatással, szeretgetéssel, és persze nem vet meg egy jó kis erdei sétát sem. Teljesen gyerekkompatibilis, minden nemű, fajtájú, korú kutyával jól kijön, a cicákat maximum megkergeti, de nem bántja.
Jelenleg fogyókúrázik, de néhány hónap alatt remélhetőleg eléri versenysúlyát. :)

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#10HozzászólásElküldve: 2010.04.07. 09:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Elozmeny: Fruzsi (32527)

Kemény és hosszú meccs volt, mire visszakaptam Sallykét (http://anna-zara.blogspot.com/2010/04/felelos-vagy-azert-akit.html), de végre velem van, és semmi akadálya, hogy végleges, szerető gazdihoz kerüljön. Még magam sem hiszem el, hogy sikerült 'visszaszereznem'. Ügyvéd előtt aláírt lemondó nyilatkozattal, oltási könnyvel, minden papírjával hoztam el.

Szegénykém jó dundi lett megint (egy évig még látni sem engedték), de majd szépen lefogy újra. Ivartalanítva van, oltásai rendben. Ma jóóól megkozmetikázom.
Mindjárt írok egy PR szöveget. :smt006

Az éjjel amúgy nyugodtan telt, Zara sem piszkálta, most otthon van anyuval, 1 óra körül megyek haza és megsétáltatom, hétvégén pedig kimegyünk erdőt járni, akkor igyekszem fotózni is. Mondja anyu, hogy mikor benéz rá, akkor csóvál, ránéz, aztán alszik tovább. :)

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Sally golden - gazdit keres
#9HozzászólásElküldve: 2010.04.07. 09:02 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Sally gazdát keres.
Végre sikerült lezárni a tulajdonjogi kérdéseket, és Sally is elkerült régi gazdianyuhoz. Ott nem maradhat, így a korábbiak szerint újra neki tudunk lendülni a gazdikereséséhez, bízva abban, hogy most már nem jön közbe újabb csavar.

Sally ápolatlan, kócos, amin egy alapos fésülés és kozmetika gyorsan segíteni fog.
Kövér, a fogyókúráját véletlen sem folytatták, így ezt most újra kezdi.

Gazdajelöltek nálunk jelentkezhetnek a 20/59-333-80-as vagy 20/526-2703-as telefonszámon!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally - gazdit keres
#8HozzászólásElküldve: 2009.10.03. 11:59 
Offline

Csatlakozott: 2009.05.05. 09:28
Hozzászólások: 125
Tiszta Pille! :smt055


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally - gazdit keres
#7HozzászólásElküldve: 2009.10.03. 11:11 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Sally marad, ahol eddig, egy darabig. Folytatás később.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally - gazdit keres
#6HozzászólásElküldve: 2009.09.24. 14:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Szelli fotóalbuma:
http://gallery.site.hu/u/RR_-_Retriever_Rescue/1gazdatkeres/szelli/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally - gazdit keres
#5HozzászólásElküldve: 2009.09.24. 14:44 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Egyik kedvenc képem...
Kép

Kivirult
Kép

Mosolyog
Kép

Szőke szempillák
Kép

Simit kér
Kép

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally - gazdit keres
#4HozzászólásElküldve: 2009.09.24. 14:35 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sallyke sajnos újra gazdikereső. :smt009 Tavasszal elváltam (természetesen nem volt betervezve), és Sallyke a házban maradt a volt férjemmel.
Most eladja a házat, és a jövőben nem tud gondoskodni róla. Hosszas küzdelem árán rábeszéltem, hogy ne ő, hanem én hadd keressek neki végleges gazdit, ezért kerestem meg Fruzsit.


Sally kb. 6 éves, krémszínű, ivartalanított golden retriever kislány, hatalmas bociszemekkel, gyönyörű szőke szempillákkal.
Anno kölyökgyárnak használhatták, földig érő cicikkel és hassal került hozzánk.
Gyorsan megszépült és lefogyott, és lelkileg is sokat változott.
Alapvetően félénk, ’bocsának-hogy-élek’ típus, de már nem lapul a földre egy hangosabb szó hallatán, vagy az első hirtelen mozdulatra. Biztos, hogy régen sokat bántalmazták.
Bújik mint egy kiscica, keresi az ember közelségét, emellett abszolút szófogadó. Tudja, mit az ÜL, a NEM, a HELYEDRE, a HOZZÁM. Pórázon szépen oson.

Kijön kan és szuka kutyával, cicával (érdeklődik, esetleg megkergeti, de nem bántja), és abszolút gyerekkompatibilis.
Hálás minden jó szóért, minden simogatásért…
Mindenképpen kerti kutya szeretne lenni, esetleg bent alvással, de nem feltétlenül.

Próbálok hamarosan képeket beszúrni, ha bénáznék elnézést (valamelyik topicban láttam ennek leírását, előbb megkeresem, aztán próbálkozom).

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally
#3HozzászólásElküldve: 2009.09.24. 12:35 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Sally újra gazdikeresővé válik.
Családi viszályok és költözés miatt a tartását nem tudják a továbbiakban megoldani.

Sally 6 éves, fajtatiszta, ivartalanított, chipes oltott golden retriever szuka.
Kerti kutya is örömmel lenne, a lakás nem lételeme.
De olyan gazdit keres, aki ezentúl felelősen és véglegesen gondoskodik róla, és valóban ÖRÖKBE fogadja!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szelli/Sally
#2HozzászólásElküldve: 2009.03.31. 10:05 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.30. 09:14
Hozzászólások: 60
A történet, hogy a kislány hogyan csavarta el ideiglenes gazdija fejét az archív fórumán olvasható.
http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosi ... 1212003362


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Sally golden - In Memoriam
#1HozzászólásElküldve: 2009.03.31. 06:47 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.24. 18:00
Hozzászólások: 502
Szelli a Mentvár állatmenhelyről került hozzánk. 5 éves goldenr etriever szuka kutya. kedves, barátságos.

Hamarosan több infó lesz róla.

Érdeklődni lehet: 20/425-10-41 begin_of_the_skype_highlighting              20/425-10-41      end_of_the_skype_highlighting(Szőke Andrea begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting)

SZELLI KÉPEI

_________________
Retriever Rescue
06-20/526-2703


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 424 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség