Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.29. 07:33

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Ego - van gazdajelöltje
#4HozzászólásElküldve: 2020.09.12. 21:27 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Ego a mai napon Németországba utazott, átvette a Retriever in Not partnerszervezet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#3HozzászólásElküldve: 2020.08.22. 22:04 
Offline

Csatlakozott: 2017.10.10. 13:49
Hozzászólások: 562
Ego a mi kis tankocskánk nagyon kedves, jó temperamentumú kutya. Amikor kijött a kennelből, először igen izgatott volt, de egy pár perc után megnyugodott, és nyugodtan sétált. Az a fajta "én erre akarok menni, tehát erre megyünk, és te velem jössz" típus, aki azonban határozott irányjelzésre reagál, és megérti, hogy ki kit vezet :) .
Imádta a neki szentelt külön figyelmet és a kefézést.

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#2HozzászólásElküldve: 2020.08.17. 06:40 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Tegnap Egoval csak a kennelajtón át találkoztam, és valóban a nyugodt kutyát mutatta, nem ugatott és nem ugrált, csak figyelt.
Odamentem és jutalomfalatot kínáltam neki, amit tényleg nagyon ügyesen, figyelmesen, és óvatosan vett el, sokadjára is.
Amikor otthagytam se szólt egy szót se.

Érkezésem előtt már volt kint sétálni Katalinékkal, elmondásuk szerint - mérete miatt is, elsőre kicsit dömper, ám mégis figyelmes és okos.
Amikor Brave-el találkozott a sétán, akkor zaklatott lett, szűkölt egy kicsit - úgyhogy nem is engedték őket közelebb egymáshoz.
Tőlük is említésre méltóan szépen vette el a jutalomfalatot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Ego
#1HozzászólásElküldve: 2020.08.15. 14:37 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Ego 5-6 éves csokibarna labrador retriever kan kutya, mások szerint inkább barna medve, a mérete okán.

Egy vidéki szaporító telep felszámolása során került hozzánk, egyike volt a hozzánk érkezett 51 mentett labinak.

Ego egy igazán impozáns méretű, energiadús, barátságos kutya. Jelenleg kennelben lakik és képes bárkit megtéveszteni a ketrecen is átható nyugalmával.
Egyedül nyugodtan nézelődik, ha valaki odamegy hozzá akkor csak figyel, hagyja magát simogatni, picit csóvál - biztosan ilyenkor gyűjti az energiát.
Amint társaságot kap nagy lendülettel veti bele magát a jóba, és pörög gallérral a fején.
Kellően gyagyás és lelkes, kellő humorral rendelkező gazdát szeretne.

Jó általános állapotban van. Oltva, féreghajtva, ivartalanítva lett. Szívféreg és giardia negatív.

Ideiglenes befogadót és gazdát egyaránt keres.

Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: https://adjukossze.hu/kampany/retriever-rescue-fajtamento-egyesulet-1082

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Ego (B36) képtára

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség