Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.29. 00:33

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#73HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 19:26 
Offline

Csatlakozott: 2015.01.07. 05:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: veresegyhaz
Hurraaaaaaaa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#72HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 16:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Az öleb ;) éppen észre vett egy macskát, szokás szerint, ezért ez a feszült figyelem :P
Kép
A tegnapi nap nagy nap volt Benji életében.
Orvosnál jártunk. Rettentő büszke voltam rá, a kocsiban egyszer kötött csak ki a nyakamban, mikor a ránk merőleges utcából felénk tartó autó reflektorai hirtelen ránk vetődtek. Amúgy egész ügyesen utazott. :)
A rendelőben is nagyon okos volt, kedves volt mindenkivel, eladta magát, de közben figyelt minden szavunkra. Még a mérlegre is felpakoltuk, 31,5 kg. Mikor összetalálkoztunk úgy 2 méterre a frissen műtött oroszlán fejű csaucsauval, azért elbizonytalanodott, hogy biztos jó helyen járunk-e. Annyira, hogy megpróbálta az összes lábát egyszerre felpakolni Balázsra. :mrgreen: Aztán mivel az nem ment, bepróbálkozott nálam is. :P
Na de a lényeg:
Kép
Tegnap úgy mentünk el a dokihoz, tele pesszimizmussal, hogy ha Benji tesztje végre negatív lesz, akkor táncolni fogok a Váci út közepén. Örömmel jelenthetem, hogy tegnap este táncoltam a Váci út közepén, mert egy egyértelmű nemet produkált a teszt, mint látható is a képen! :smt023 :smt026

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#71HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 17:19 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Sispem (#69) huh, erősen elgondolkodtam, hogy vajon be kéne-e Mayát cserélnem Benjire? Úgyis annnyira tetszik ez a szőke herceg! :smt007 :smt007 És lenne két cicafiúm az egy cicafiú és egy varacskos disznó helyett... :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#70HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 16:16 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Sispem (#69)

Bodzus is egy varacskos disznó, értelek :mrgreen:
Nem semmi vagy a kocsikázással :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#69HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 14:29 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benjinek újabb nagyon előnyös tulajdonságára is fény derült az utóbbi időben: annak ellenére, hogy golden, NEM varacskos disznó!!! Nem dagonyázik, nem pacsál, még szólnom sem kell neki, inkább kikerüli vagy átszökelli a dagonyát és pocsolyákat! ;) Nagyon hálás vagyok neki érte! :smt049
Szemléltetésként, ilyen Benji egy séta után
Kép
Kép
Kérdeztem tőle, mi lesz vele nyári napsütésben, hogy már most így hunyorog?! :P
Kép
Aki nem érti, miért vagyok ezért ilyen boldog, nézze meg Sziszi fórumát! :P
Elismerésemként plusz Pemzlivel ma dokinál jártunk és megígértem neki ezért kárpótlásul :P az ebzetek velős csontot kaptak ebédre. ;) Ezt Benji azért jobban szereti magába fordulva intézni. :lol:
Kép
Kép
Ilyen láncot alkottak a rágcsálás közben, elfelezve a szobát :P
Kép
Aztán a jóllakott kutya gyerek kéri szokás szerint a pocaksimit :mrgreen:
Kép
Voltunk megint kicsit "autósat játszani", de most csak kettesben, így dokumentáció nem készült.
Amint én bemásztam a hátsó ülésre, szinte egyből pattant Ő is. De csak félig! :P Hogy ezt hogy is kell elképzelni? Nos, Benji szökken, de közben eszébe jut, hogy mégiscsak egy kocsiba szökken, így gyorsan abbahagyja ezt a tevékenységet. Ennek az az eredménye, hogy behasal az ülésre, lelapítja a fejét, a hátsója meg kint lobog a szélben és eszméletlenül csóválja a farkát, ahogy hívom. Kicsit olyan volt, mint mikor Micimackó beszorult Nyuszi odújába. :mrgreen: :lol: Aztán miután alaposan kiröhögtem magamat, újra hívtam és nagy üggyel-bajjal bepakolta a formás kis hátsóját mellém és intenzíven pofán nyalt párszor. :smt055 Elüldögéltünk megint egy darabig, aztán kiszálltam és előre ültem. Ezt mondjuk nem annyira díjazta, de aztán megbeszéltük, hogy a vállamra hajthatja a fejét és néha belecuppoghat a fülembe. :D Pár kört mentünk is gyök kettővel a parkolóban már várom, mikor jön oda egy lelkes ott-dolgozó, hogy minden rendben van-e velem, hogy pár naponta egy kutyával kocsikázok/tötyörészek az áruház parkolójában 8-) :lol: , egész ügyes volt, kapott pár puszit a buksijára! :smt058 Azért egyedül még nem indulnék el vele forgalomban, de rengeteget haladtunk, nagyon büszke vagyok rá! :smt023
Benji szuper kutya, annyira meg akar felelni, hogy az már döbbenetes. Na és persze gyönyörű még mindig! ;)
Kép
Az örökbefogadás menete itt olvasható ;) : http://www.retrieverhelp.hu/index.php?id=orokbefogadnek

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#68HozzászólásElküldve: 2015.02.22. 16:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Szokásos vasárnapi képes beszámolónkkal jelentkezek Benjiről. ;)
Első témánk: Benji az erdőben
Kép
Kép
Kéjenc kis dög :P :lol:
Kép
De megvesz kilóra... :oops: :mrgreen: :lol:
Kép
A következő témánk: Benji halad szépen a szocializáció rögös útján. Ehhez az első képünk borzalmas, de állandó reggeli pillanatot próbál megörökíteni. A szőke kupac Benji, az ég felé meredő szőke "tollak" viszont Sziszihez tartoznak. :mrgreen: Tehát már szépen birkózik a csajokkal ! ;)
Kép
Majd egy olyan pillanatot dokumentáltunk, ami szinte történelmi! Benji hozzábújt/kicsit rá is feküdt/ Pemzlire, aki először azért felkapta a fejét, de végül beleegyezéseel visszadőlt, hogy na jó, legyen!!! Ezt eddig csak Sziszi mondhatta el magáról négylábúak közül! ;) Tehát újra azt kell mondjam, van valami ebben a szőke fiúban! ;)
Kép
De az idilli hangulatot is meg tudják zavarni Benji esküdt ellenségei, a macskák! Szegény délutánonként rendszeresen szolgálatban van, mert az aljas nyervogók a szemben lévő tetőn vonulgatnak folyamatosan. :evil: Benji pedig hatalmas kötelességtudattal dolgozik. Íme:
Kép
Tegnap pedig komoly elhatározásra jutottunk. Mivel Benji már bízik bennem annyira, hogy el merjen aludni az ölemben is (!!! Tőle ez hatalmas dolog!!!) és teljesen magabiztosan működik a komfortzónájában, a hétköznapokban, így elkezdtük a kocsiba szoktatást... Benjinek ez volt az egyik fő mumusa eddig, pörgött-forgott-vergődött, ha autó közelébe kellett már mennie, nemhogy beszállni!?!?! :o Szegényke eleinte azért besokkolt, hogy a csajok nélkül megyünk valahova, mi lesz vele?! :oops:
De végül ismét meglepetést okozott szép szőke pótfiam! ;) Meglepően gyorsan döntött úgy, hogy Ő bizony bemászik utánam, lesz ami lesz! ;) Aztán üldögéltünk, virslit ettünk (vagyis Ő :P ), nézelődtünk stb. Szép lassan, fokozatosan emeltük a tétet, végül odáig jutottunk, hogy átálltunk a parkolóból a ház elé (pár száz méter, kis szakaszon a Váci úton haladva és kanyarok is vannak!) és mindenki egyben maradt! ;)
Kép
Benjike itt már okosan ÜL a kocsiban és nem bukfencezik! ;)
Kép
Kép
Rettentő boldog volt, mikor haza mentünk, mikor haza jöhetett velünk... :smt049 Olyan örömtáncot járt a csajoknak, hogy majdnem felborította Őket! :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#67HozzászólásElküldve: 2015.02.21. 19:51 
Offline

Csatlakozott: 2015.02.06. 20:17
Hozzászólások: 4
Előzmény: Fruzsi (#66)

A kérdőívet kitöltve elküldtem, a szabályokat elolvastam, holnap délelőtt telefonon érdeklődöm a továbbiakról.

Köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#66HozzászólásElküldve: 2015.02.21. 19:16 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Elérhetőségeinket pedig már nem tudjuk több helyre kitenni, mint honlapunk minden oldalának aljára, a/z összes/ kutya fórumának kezdő hozzászólásaiba, stb.stb.stb.

20/526-2703 vagy 20/59-333-80
info@retrieverhelp.hu

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#65HozzászólásElküldve: 2015.02.20. 22:26 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Kabóca65 (#64)

Kedves Ágnes!

Kérem, hogy olvassa el örökbefogadási feltételeinket, amelyek itt találhatók: http://www.retrieverhelp.hu/index.php?id=orokbefogadnek.

Amennyiben a fentiekkel egyetért, úgy kérem, hogy az adminisztrációnk megkönnyítése érdekében töltse ki a következő linken található kérdőívet:https://docs.google.com/forms/d/16_iz5BG1bnJABB_9qVYDxXlPJYWCh5JXSQ_W1Lf8H5Q/viewform
Köszönjük!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#64HozzászólásElküldve: 2015.02.20. 20:58 
Offline

Csatlakozott: 2015.02.06. 20:17
Hozzászólások: 4
Előzmény: Sispem (#62)

Nem igazán tudom, mi a folyamat, de szeretném Benjit örökbefogadni.
Szeretnék kérni egy elérhetüséget kapcsolatfelvételhez.

Előre is köszönöm:

Ágnes

mezo.agnes@t-online.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#63HozzászólásElküldve: 2015.02.18. 17:11 
Offline

Csatlakozott: 2015.01.07. 05:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: veresegyhaz
En sem ertem, hogy miert nem talal ra senki!En ot is szerettem volna orokbefogadni ha rajtam mult volna! Annyira edes es szep es okos! Mi is a nyeremenyre varunk! :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#62HozzászólásElküldve: 2015.02.18. 14:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Őszinte leszek, én sem nagyon értem, hogy ez a helyes pasas még mit keres nálunk?!?! :shock: És ha nem lenne Balázs "kontroll-csoportnak", akkor mondanám, hogy vegyük le a hirdetését, hiszen jó helyen van... :oops: ;)
Ismét arra a bizonyos lottó nyereményre hajtok!!! ;) :P :mrgreen:
Benjike mostanra felcsapott ápoló fiúnak is! Tegnap Sziszi fuldoklását-öklendezését segítette megszüntetni (félre nyelt a kis szőke), plusz folyamatosan itt sündörög mellettem, melegíti a lábamat, segít levest főzni miközben én intenzíven köhögök-prüszkölök egy elhúzódó torokgyulladás miatt ügyesen a síszünet idejére időzítettem... :roll: . Lassan már azt várom, hogy főz nekem egy teát! :P
De ma Ő is kis ápolgatásra szorult... Rémálma volt Benjinek, de nem akármilyen... Visított és vergődött álmában... :oops: :o Pemzlivel rögtön ugrottunk mellé Sziszike ilyenre fel sem ébred :P :lol: , simogattam, Pem meg bökdöste az orrával. Benji szerencsére gyorsan magához tért, aztán olyan boldog pusziosztásba kezdett, hogy Pemzlivel győztünk menekülni a szeretetrohama elől! :D :smt049 :smt055
Benji jó viszonyt ápol Flokival is, a legújabb kutyával a családban ;)
Kép
De mit neki új barátság, ha esélye van egy kis pocak simire?! :P :lol:
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#61HozzászólásElküldve: 2015.02.16. 07:09 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Sispem (#57) jaj, tiszta Zselé, :smt007 :smt007 nem is értem, hogy van még nálad ez a kutya ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#60HozzászólásElküldve: 2015.02.15. 22:42 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Sispem (#59)

Legalább nem kéne családlátogatásra menni :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#59HozzászólásElküldve: 2015.02.15. 20:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Solo (#58)Ne adj ötleteket! :oops: :mrgreen:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#58HozzászólásElküldve: 2015.02.15. 19:36 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Sispem (#57)

Én nem tudnám őt oda adni senkinek :oops: Gyönyörű !!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#57HozzászólásElküldve: 2015.02.15. 16:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Köszönjük szépen a kedves szavakat! ;)
Benjike alakul napról napra, igaz, kicsike lépésekben,de egyre nyitottabb a világgal szemben is és egyre kevesebb dologra reagál pánikszerűen! ;)
Persze érnek még minket meglepetések... Pár perce épp Balázsnak dobtam valamit a szoba egyik végéből a másikba, de leejtette, Benji meg rendes, apportos retrieverhez méltóan ugrott is érte. Erre Balázs rászólt gyorsan, Benji meg úgy megrémült, hogy másfél métert ugrott az ölembe, a kanapéra, ami teljesen tabu a számára normális körülmények között. De ezt nem tartotta annak... Aztán végül sikerült meggyőznie Balázsnak, hogy nem kell rettegni, minden szép és jó, nem fogja megverni vagy ki tudja mire számított így hirtelen, nyugodtan lemászhat az ölemből. Végül megbékélt és elfogadta a béke-simit. :)
Hoztam róla pár pillanatképet.
Itt a fekvést gyakorolta szorgalmasan
Kép
Itt az ültetés-kunyera kombót :P
Kép
Kép
Ebből a típusból jó sok megtalálható a képtárában :P
Szőkék :smt007
Kép
Kép
Kép
Egyszerűen nem tudok betelni velük! :oops: :smt049
Aztán egy kis itthoni színes, avagy Benji mint perzsa-ölbe cica :lol:
Kép
Kép
Na itt meg lett zavarva az idill, mert elhúzott szemben a háztetőn egy macska!!! :roll: :P
Kép
Itt meg felcsapott plüss macinak! :mrgreen:
Kép
Benji BOLDOG! Már csak az álomgazdira vár, aki segít neki tovább bontogatni a szárnyait! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#56HozzászólásElküldve: 2015.02.11. 14:02 
Offline

Csatlakozott: 2014.08.26. 12:41
Hozzászólások: 37
A videót látván...Benji nagyon szèp kutty, hát még a teli vigyora, ahogy a behívásra reagál! :D
A mozgása is gyönyörû!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#55HozzászólásElküldve: 2015.02.11. 11:37 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Sispem (#54)

Szerencséje van Benjinek veled ;) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#54HozzászólásElküldve: 2015.02.11. 11:14 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji ma 4 hete, hogy beköltözött hozzánk.
Rengeteget fejlődött ennyi idő alatt is!
Kezdetben egyszerűen nem tudta, mit kezdjen más kutyákkal, bepánikolt, nem tudott kommunikálni velük és nem is értette őket, nem tudta kezelni a helyzetet, hogy itt egy másik kutya. Most az enyémekkel már teljesen jól működik, tegnap és ma reggel is már játszani, fekve harcolni kezdett a csajokkal. ;) Futna is velük, de azt még mindig nem hagyom szegénykének a biztonság kedvéért. Tegnap Pemzli denevér füleit nagyon cukin elkezdte szopogatni! :P
A nyuszikat abszolút zsákmánynak tekintette. Mostanra békésen szunyókál mellettük! ;)
Pórázon nem értettem miért, de borzasztóan csapongott. Másfél hete rájöttem ennek is az okára: nem lép csatornafedőkre, sem semmilyen aszfaltos úthibára, sőt, azt sem tolerálta, ha egy hasadás "közénk áll". Hogy ezt a hatalmas távolságot kiküszöbölje, folyton rám lépett, nyakamba mászott, keresztbe-kasul bóklászott előttem-mögöttem, stb. Mára ezen is sokat javítottunk, a nem billegős csatornafedőn gond nélkül átmegyünk már, és csak a nagyon mély/széles hasadékokat tartja veszélyesnek, mikor "közénk állnak". :P
A teherautóktól, kamionoktól nagyon tartott, menekült volna, aztán megugatta őket. Most csak bebújik a lábamhoz, csendesen "elszenvedi" a jelenlétüket aztán megyünk tovább. ;)
Benji minden emberrel nemtől és kortól függetlenül barátságos (bár a bicikliseket még nem mindig tudja hová tenni :P), a szomszéd néni múltkor összekeverte Sziszivel, olyan lelkesen és kedvesen fogadta, mikor átjött. :) A hirtelen zajoktól, mozdulatoktól, hangos emberi szótól, vagy hirtelen érintéstől még meg-megrémül, összerezzen. Ha én vagyok a "támadó", akkor már nem lepődik meg és vigyorog. :)
Benjinek még sok időre, türelemre, megértésre és iránymutatásra van szüksége, hogy elfelejthesse a korábbi hét évet, de nagyon jó úton jár! ;)
Egy kis videót hoztam róla mutatóba sétáról, behívás gyakorlása közben:
https://www.youtube.com/watch?v=gFlygZW ... load_owner

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#53HozzászólásElküldve: 2015.02.08. 15:59 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Képes beszámolóval jelentkezünk Benjiről, hátha megakad az álomgazdi szeme a szőke hercegen! ;)
A reggeli sétán a két szőke közös kunyerálási projekten :P
Kép
Aztán már hármasban, hátha egységben az erő és végre kiosztom a finomságot! 8-)
Kép
Benji nem is bírta a feszültséget és elkezdett kicsit röpködni :P
Kép
A tegnapi nap első sugarai és Benji :smt060
Kép
Kép
Benji hopp! :P
Kép
Nézzétek, kidugta rám a nyelvét!!!! :twisted: :lol:
Kép
Kis videó
https://www.youtube.com/watch?v=CzccHVsrZeQ
Aztán élveztük a napsütést :)
Kép
Kép
Kép
A tegnapi nap megható pillanata... :oops: :smt049 :smt049 :smt049 :smt049
Kép
Kép
Boldog fetrengés és hasvakartatás
Kép
Benji továbbra is farsangi lázban ég! Tegnap arab hercegnek öltözött! :smt007
Kép
Kép
Kép
A fotózástól kimerülve összefeküdt a két szőke :mrgreen: :smt055
Kép
Este pedig segítettem neki jól kinyújtóztatni a tagjait egy jó kis tánc keretében. ;)
Kép
Főzés közben a legjobb rockyzni egy helyes szőke herceggel! :smt049
Kép
Benji egy tüneményes pasi, és legnagyobb meglepetésünkre még mindig várja, hogy eljöjjön érte az álomgazdi!!!
Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://www.retrieverhelp.hu/index.php?id=orokbefogadnek

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#52HozzászólásElküldve: 2015.02.06. 21:53 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: juccus1982 (#51)Szerintem Balázzsal ez volt az első közös pontjuk, hogy mély undorral nézték szinkronban a macskákat a háztetőn. :P :mrgreen: Jelenleg kergetné őket és nagyon nem szeretném látni, ahogy utoléri... De a nyuszikkal is így kezdtük. Most meg mellettük alszik. ;) Komoly kutyás tapasztalattal, türelemmel, határozottsággal igen, de nem sétagalopp kategória.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#51HozzászólásElküldve: 2015.02.06. 20:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
A Facebookon érdeklődnek, hogy összeszoktatható-e macskákakkal. Nem emlékszem, hogy teszteltétek-e már nyávogókra.

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#50HozzászólásElküldve: 2015.02.04. 22:14 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Sispem (#47) Annyira szép ez a kutya, hogy hihetetlen. De azt hiszem Zselé féltékeny lenne, ha még egy lovag jönne Maya mellé, így csak messziről csodálom! :smt007 :smt007 :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#49HozzászólásElküldve: 2015.02.04. 20:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.12.08. 20:12
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Gyenesdiás
Előzmény: Sispem (#47)

Pontosan , úgy ahogy mondod , nem lehet vele betelni. :)RR-hez kerülése óta mindennap megnézem mi újság vele :) Gyönyörű, bájos , értelmes kutyi. Nekem is van egy 9 éves goldim Jenny, szakasztott mása Benjinek ,csak lányba.Fáj a szívem értem , hogy nem tudom örök befogadni :cry: , pedig biztosan nagyon jól ellenének.
Remélem hamar szerető gazdit talál.Bár ahogy elnézem Ő nagyon szeret veled lenni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#48HozzászólásElküldve: 2015.02.04. 18:16 
Offline

Csatlakozott: 2015.01.07. 05:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: veresegyhaz
Nagyon szeretettre melto kutyi! Remelem hamar ratalal egy gazdi! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#47HozzászólásElküldve: 2015.02.04. 17:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: dyna (#46)Ugye?! :D Nem lehet betelni vele!!! ;)
Végre nincs teljes sötétség a hétköznapi sétákon, így hoztam pár képet:
Itt épp nagyon komolyan vette az ültetési feladatot :P
Kép
Aztán csak elvigyorodott! :D
Kép
Kis hátvakarás, közben szuggerálja a csajokat
Kép
Benji továbbra is nagyon szép, kedves és figyelmes, szabadlábazunk is sétákon, eszében sincs lelépni. Mivel még nem nagyon szeretném, hogy futkározzon, így azért többnyire pórázon van és nincs kint annyi időt, mint a lányok. Nagyon szépen elfogad mindent, nagyon közreműködő a rigolyái ellenére. Azokon meg dolgozunk! ;)
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#46HozzászólásElküldve: 2015.02.02. 20:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.12.08. 20:12
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Gyenesdiás
Istenem, de aranyos :D :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#45HozzászólásElküldve: 2015.02.02. 17:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji szeretné minden retriever- vagy nem retriever gazdinak felhívni a figyelmét a Retriever Rescue FARSANGI JÁTÉKÁRA, amiről bővebben itt olvashat minden érdeklődő: viewtopic.php?f=5&t=171
Benji is szorgalmasan készülődik és próbálgatja barátnőivel a jelmezeket! ;)
A mai témánk a TIGRIS volt! ;)
Kép
Ha kíváncsiak vagytok a csajok fotóira is, vagy a napról napra bővülő Benji-repertoárra, kövessétek nyomon a játékunkat, aminek Benji aktív résztvevője lesz! Szavazzatok és persze nevezzetek saját kedvenceitekről készült fényképekkel! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#44HozzászólásElküldve: 2015.02.02. 09:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji hétvégéje mozgalmas volt, rengeteget segített nekem főzni. Ahogy a másik három is. De hogy ez miért is volt izgalmas? Mert mikor a fagyasztott csirkemellek szétválasztásával küzdöttem, az egyik fagyott szárnyas útra kelt. Átrepült négy éhes retriever (vagy retrievert is tartalmazó ebzet) feje felett. :o. Nyilván mind követték az eseményeket. :oops: Én mivel nem vagyok túl eredményes a kicsi a rakás játékban inkább a NEM tiltó szót vetettem be diszkrét sikkantás kíséretében, mint csodafegyvert. És legnagyobb csodálatomra, mind a négy éhező eb azonnal pattant vissza és vágyakozó tekintettel méregették a földön landoló fagyott baromfit. :smt026 És ki volt aki a leggyorsabban vágta vissza a földre a formás kis hátsóját? Benji! :smt023 Ezek után úgy döntöttem, megérdemlik, hogy főzzek nekik egy-egy jó kis velős csontot, amivel megkoronáztuk a hétvégénket. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#43HozzászólásElküldve: 2015.01.31. 20:28 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: gala (#42)Igen, de más a kettő. Benjinél elég egyértelműen látszik, hogy ez egy pótcselekvés nála, mikor épp neki hátat fordítva mást csinálok/csináltam, pedig ő nagyon szerette volna, hogy vele foglalkozzak, akkor jelentkezett ez. Most már tudja, hogy ha hátat fordítok, attól még hamarosan újra vele foglalkozok, nem kell aggódnia a kirekesztéstől. Ahogy egyre kisimultabb, magabiztosabb lett a velünk való együttélésben, ezek a kergetőzések töredékére estek vissza, mondom, lassan mondhatjuk, hogy meg is szűnnek.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#42HozzászólásElküldve: 2015.01.31. 19:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.10. 22:18
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Tahitótfalu
Előzmény: Sispem (#40)

Amikor a farkát kergeti egy kutya és ez viszonylag rendszeres, nem feltétlenül jelenti azt, hogy rosszul volt tartva.
Sajnos komoly betegségek is állhatnak a háttérben.

byWGR

_________________
http://www.facebook.com/harmoniakutyapanzio
http://www.facebook.com/harmoniakleinhunderettung


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#41HozzászólásElküldve: 2015.01.31. 19:27 
Offline

Csatlakozott: 2015.01.07. 05:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: veresegyhaz
En is elcsabulnek ha megnyernem a lottot es tehetnem!! Gyonyoru es okos kutya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#40HozzászólásElküldve: 2015.01.31. 18:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benjivel nem tudom, mi minden borzalom történhetett eddigi életében, de hogy rettenetesen elhanyagolták és minősíthetetlenül tartották, az biztos. :evil: Benji kergeti/kergette a farkát. Tehát valószínűleg valami nagyon kicsi helyen vagy láncon élhette eddigi életét, ahol semmi más szórakozása nem volt. :evil: :evil: :evil: DE! Mára eljutottunk odáig, hogy naponta csak max. egyszer kezdené el, de van olyan nap, hogy egyszer sem! ;) Ez rövid időn belül teljesen megszüntethető, így is már óriásit léptünk előre a napi rendszeres mozgatás (csak módjával a kezelés miatt) és foglalkozás, figyelemnek köszönhetően. Ha el is kezdi, szólok neki és kap valami feladatot, ami eltereli a figyelmét, aztán jön egy kis buncálás, pocak simi. :)
Nem tudom, hogy juttathatták Őt idáig... :smt009
Kép
Benji egy szuper kutya! Rettentő érzékenyen reagál a gazdi minden rezdülésére, nagyon jó esze van, szófogadó, megfelelni vágyó, lelkes és pörgős, mikor annak kell lennie, de békésen fekszik és bújik akár egész nap, mikor ezt várom el tőle. És még sorolhatnám remekebbnél remekebb tulajdonságait, de nincs itt annyi hely. ;) Persze, ő sem tökéletes. Nem szereti a macskákat (bár Balázs szerint ez jó tulajdonság :roll: ), nem szereti a kamionokat, csatornafedőn nagyon nem szeret átmenni stb. De Benjiben ott van az, amitől egy kutya tényleg igazi, hibátlan álomkutya legyen az álomgazdi oldalán!
Sok ideiglenesemnél mondom, hogy de jó lenne, ha megtarthatnám... de eddig Benji a második, akinél biztos vagyok benne, hogy meg is tenném, ha lenne egy nagy házam... Meg megnyerném a lottót... Stbstbstb... :oops:
Eddig megálltam, hogy lefényképezzem a két szőkét együtt, hogy hátha így könnyebb ellenállnom, de végül csak elcsábultam. :P
Kép
Kúszott feljebb és feljebb Sziszi mentén. :D
Kép
És végül el is aludt :)
Kép
Olyan cukik!!!!! :smt049 :smt049 :smt049

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#39HozzászólásElküldve: 2015.01.28. 20:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji ma bemutatta Gyöngyinek (Bono&Furfang gazdi) is, milyen egy igazán boldog golden! Riszált, nyalakodott, puszit osztott és persze röpködött is, csak hogy bemutatkozzon. ;) Aztán szegény Gyöngyire ráeresztettem a női részleget is... :oops: :mrgreen: A két golden borzasztó kitartóan hízelgett, cicáskodott, Szofi meg néha beleugrott a két szőke nyakába, csak hogy tudjon érvényesülni. :P Benji ekkor sem zökkent ki a szerepéből! A buli ellenére is elég volt nagyon halkan szólnom és már röppent is, amolyan "OK, örülök nagyon a vendégnek, de te vagy a mindenem, szólj és bármit megteszek" üzemmódban! ;) Nem tudom elképzelni, hogy lehetett nem imádni ezt a kutyát?!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#38HozzászólásElküldve: 2015.01.26. 17:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji hatalmasakat lép előre a szocializáció ösvényén! Már vidáman csóvál a sajátoknak, már párszor képen is nyalta őket, Pemzlivel kölcsönösen játékra is hívták már egymást és hősként beletörődött abba, hogy néha egy hibbant kamasz ugrál a feje tetején! ;) És a nyuszik okozta izgalmon is kezdi túltenni magát. :P A kamionokkal és teherautókkal nincs kibékülve, de ezt meg is értem, mit rohangálnak azok hajnalban, nem igaz?! :P Cuki, rendes fiú, egy rossz szavam nem lehet rá! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#37HozzászólásElküldve: 2015.01.26. 15:28 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: oviki (#36)És lehet, hogy tényleg boszorkány vagyok?! ;) :P

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#36HozzászólásElküldve: 2015.01.25. 18:17 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:42
Hozzászólások: 923
Tartózkodási hely: Budapest
Benji leírása frissült, hátha nála is bejön, ami Crusoe-nál és elkezdenek csörögni a telefonok rá :)

Idézet:
Benji 7 éves ivartalanított golden retriever kan kutya. Benjitől kivételes szépsége ellenére saját gazdája akart megszabadulni, miután hét éven keresztül elhanyagolta őt. Mindezek ellenére egy végtelenül ember centrikus, hízelgős, bújós cica fiú kezd kibontakozni belőle, akinek tényleg lehetetlen ellenállni. Aktív, tettre kész kutya, aki örömmel sétál, kirándul nagyokat, de azt is elfogadja, ha egész nap „csak” simogatják és kényeztetik. Nem tud betelni a gazdival, mindig láb alatt kell lennie rendes retrieverhez illően. Most éli második kölyökkorát, tanulja az együttélés szabályait, hogy hogyan kell játszani, próbálja bepótolni a kimaradt szocializációt. Mivel nagyon okos, érzékeny és megfelelni vágyó kutyus, nagyon jó úton jár, hogy bepótolhassa a Tőle elrabolt éveket. Szobatiszta, lakásban nem rombol, nem pakol, rendesen viselkedik. Jövőjét is lakásba való szabad bejárással képzeli el, teljes értékű családtagként. Benji ivartalanított, chipezett, oltott kutyus, akinek minden vágya, hogy végre tényleg rátaláljon az álom gazdi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#35HozzászólásElküldve: 2015.01.25. 16:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji egy igazi hízelgős cicává nőtte ki magát! ;)
A "golden boldogság" teljes mértékben jellemzi, bármit csinálok, Ő annak mérhetetlenül tud örülni, mindenben részt szeretne venni és valami borzasztó cuki!!!! :smt049 :smt049 :smt049 És a két szőke együtt... Még én is elolvadok, pedig a feketék elvileg a gyengéim... :oops: :mrgreen: De annyira jól mutatnak Sziszivel (le se merem őket együtt pózolva fényképezni---)!!!!!!!!!!!! :smt049 :smt049 :smt049
Ha az asztalnál ülök és eszek, akkor ott cicáskodik
Kép
Ha leülök kicsit a kanapéra, akkor meg ott cicáskodik... stbstbstb... :lol:
Kép
Mentethetetlenül belezúgtam, szóval csörögjenek azok a telefonok, mert a végén még elcsábulok!!!! ;) :P

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#34HozzászólásElküldve: 2015.01.21. 17:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Ancsa31 (#33)Ne tévesszen meg senkit! Nagy zsivány ám! :mrgreen: :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#33HozzászólásElküldve: 2015.01.21. 16:19 
Offline

Csatlakozott: 2015.01.07. 05:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: veresegyhaz
olyan cuki!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#32HozzászólásElküldve: 2015.01.21. 16:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji kezdi megérteni, hogy nem kell folyamatosan belemászni az ölembe, nem szökök meg előle. ;) Mikor erre rájön, szépen lefekszik mellém és vigyáz rám. Itt például együtt ebédeltünk :)
Kép
Kezd igazán felszabadulttá válni, fel-fel kap egy-egy játékot és bakkecske módjára pattog körülöttem! :D
Benji ma felcsapott doktorbácsinak is! ;) A lesérült Szofit folyton kísérgeti, nyalogatná kis barátnője sebeit. Lehet rá kellene gallér Szofi helyett?! :roll: :P

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#31HozzászólásElküldve: 2015.01.20. 10:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.03. 11:10
Hozzászólások: 307
Előzmény: Sispem (#26)

Évi, a szöszi szívtipród nagyon szép! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#30HozzászólásElküldve: 2015.01.19. 11:47 
Offline

Csatlakozott: 2015.01.15. 11:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Csorna
Szépséges!
Látványra finom bársonyos, gyúrni való bundája van :)
Látszik a képen is a kackiás fekete bajusz! Nagyon édes vele! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#29HozzászólásElküldve: 2015.01.18. 20:11 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Gyönyörű :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#28HozzászólásElküldve: 2015.01.18. 18:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
A legjobbat elfelejtettem leírni!
Benjinek van egy szál fekete bajuszkája a sok szőke között, és ez a kis kakukktojás kackiásan kunkorodik felfelé! :) Iszonyat cuki, nem bírok betelni vele!!! :smt007

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#27HozzászólásElküldve: 2015.01.18. 16:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benj kezd megnyugodni, ma már huzamosabb ideig is képes volt nyugton feküdni és pihenni! Mert amúgy rettentő elfoglalt! A nyuszikat rendszeresen ellenőrizni kell, mi is folyton mindenféle izgalamas dolgot csinálunk, aztán ott vannak szemben a tetőn a macskák, akiket valakinek azért illik terrorizálni is! :mrgreen: :lol:
De Benji szívesen segít a konyhában is (meg amúgy bármiben :P )
Kép
Persze, hiszen a legjobb társaságban főzni! ;)
Sőt, a legjobb, ha egyszerre két szőke segít be egyszerre! :smt023
Kép
Amit aztán meg is bolondíthatunk egy feketével középen! 8-)
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benji - gazdát keres
#26HozzászólásElküldve: 2015.01.17. 20:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Benji egyre jobban beilleszkedik a családba. ;)
De még mindig nagyon nyugtalan, ma másfél-két órán keresztül álldogált és tipegett-topogott mellettem a konyhában, de véletlenül sem ült vagy feküdt le. De pont mikor az utolsó adag sütit vettem ki a sütőből és anyukámnak meséltem telefonon, hogy nem bír nyugton maradni, ráfeküdt a lábamra. :P
Pórázon egyre szebben közlekedik, a nyuszikba még mindig teljesen bele van szerelmesedve, a macskákat viszont nem szereti. :roll: A sajátokkal zökkenőmentes már a viszonya, Szofi kamaszos lendülete néha kicsit besokkolja. Ma például teljesen megbotránkozott, hogy séta során ő békésen szimatol, erre pont felé rohan az ifjonc és kicsit orrba rúgja... :roll: :mrgreen:
Fényképeztünk is "kicsit" (80 kép a képtárban:P )
Pemzlivel épp szemmel tartják a renitens macskákat a tetőn és a kapu előtt
Kép
Kép
Míg a három lány (a lépcső alatti sötétség Szofi :P ) aludt, ő szemmel tartotta a nyuszikat :P
Kép
Kimentünk vele kicsit direkt pózolni is :)
Kép
Kép
Mint látható, nagy cukin, nagyon óvatosan veszi el a falatot a kezemből :smt058
Kép
Benji valami csuda szép!!! :smt007
Kép
Kép
Kép
Na meg jó kiállású is ;)
Kép
Kép
Kép
Cuki hosszú nyelve van :mrgreen:
Kép
Néha vicces fejeket tud vágni :P
Kép
Nagyon kis figyelmes ebzet! ;)
Kép
Nagyon szeret pacsit osztani :)
Kép
Akár duplán is :D
Kép
Puszi 1.
Kép
Puszi 2.
Kép
Igazi szívtipró!
Kép
És hozzá ott van benne a bohóc is! ;) :P
Kép
Kép
Lehet nem belezúgni?!?!?!?!
Örökbefogadási protokollunk itt olvasható ;) :
http://www.retrieverhelp.hu/index.php?id=orokbefogadnek

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#25HozzászólásElküldve: 2015.01.16. 16:32 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: taube (#24)Kis figyelmes! :P
Nem, ennyire még én sem vagyok hibbant, Crusie és Benji nagyon nem lenne együtt jó ötlet... :oops: :roll: Két ilyen markàns személyiséghez belőlem négy kellene legalább. :mrgreen: Crusie szerencsésen gazdához került az utóbbi időben, így a két saját mellett Benji és Szofi állomásozik nálunk. ;) Crusie után úgy volt, hogy Benji jön, de aztán "közbejött" Szofi, így most torlódás van. :P

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#24HozzászólásElküldve: 2015.01.16. 07:45 
Offline

Csatlakozott: 2012.09.26. 16:43
Hozzászólások: 119
Előzmény: Sispem (#23)
Akkor most Nálad 5 kutya van?
Sziszi, Pemzli+ Crusoe, Szofi,Benji?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 173 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség