Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.25. 21:19

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#57HozzászólásElküldve: 2013.05.24. 14:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#56)
Már tudom is a programotokat júniusban!! Gyerek szigeten lesztek minden szombat és vasárnap így lesz akit simizhetnek a srácok!!!!

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#56HozzászólásElküldve: 2013.05.23. 14:10 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
2 hónapja, hogy a "nyugalom helye" beköltözött hozzánk. ;) Azóta kölcsönösen avatjuk be egymást a "tanokba", ahogy egykor Buddhát a bölcsek. :lol:
Köszönjük az RR-nek és Csillának, hogy ezt lehetővé tették. :smt049


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#55HozzászólásElküldve: 2013.05.16. 16:50 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
A szépség:
Kép
A professzor:
Kép
Az igazi én előtör :mrgreen: , azaz vérgolden akcióban
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#54HozzászólásElküldve: 2013.05.16. 16:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
:lol: :lol: :lol: Előzmény: danda (#53)

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#53HozzászólásElküldve: 2013.05.15. 11:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Latteval, a jó barátnővel. (Ha minden jól megy, ők is jönnek a sétára.)
Kép

És az akadályugrás képei (többi a képtárban)
Kép
Kép
Kép

Ezt most komolyan gondolod? :lol:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#52HozzászólásElküldve: 2013.05.11. 22:17 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#51)
Ügyesek vagytok!

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#51HozzászólásElküldve: 2013.05.11. 22:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Ma nagyon büszke voltam a kis majmunkra. A futtatón vannak agility eszközök is (palló/rámpa, akadályok, libikóka, szlalomhoz oszlopok). Szamba eddig egyedül a rámpára volt hajlandó felmenni, az is kb. 2 heti próbálkozásba került, igaz azóta nagy lelkesedéssel trappol fel rá, és le róla. :D
Tegnap a három akadály közül a legkisebbet (2 deszka magasság) már hajlandó volt átugrani, a többit csak kikerülte minden igyekezetem ellenére. Ma este azonban (először igaz csak tévedésből, a csipogós labda után) átugrotta a közepes akadályt is (4 deszka magasság)! :mrgreen: :smt026 :smt026 Később már jutalomfalatért is hajlandó volt megismételni a mutatványt! :smt041 :smt041


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#50HozzászólásElküldve: 2013.05.07. 22:21 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Jelenetek Szamba hétköznapjaiból:

Megkóstoltam Gazdiapu sörét. Ízlett. :mrgreen:
Kép

Alszunk a Nyuszival (néhanapján már hajlandó játszani vele ;) )
Kép

Sétáltunk a Duna-parton, kicsit a pocsolyát is megnéztem :mrgreen: 8-) :mrgreen:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#49HozzászólásElküldve: 2013.05.04. 09:46 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Tegnap délután leugrottunk egy rövid sétára. :twisted:
Így mentünk haza:
Kép
Érdemes a kis fekete cimbi fejét is megnézni :twisted:

Kép

Valahogy a kedvenc kebabosai sem akarták nagyon tutujgatni. :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#48HozzászólásElküldve: 2013.05.01. 21:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Szamba mai napja elég sűrűre sikerült. Teszteltük repülőgépzajra, nagy tömegre, versenyautókra, kisgyerekre. Az autókat kivéve mindenre immunis/kompatibilis. A versenyautóknál a nagyon hangos túráztatás nem jött be neki. :?
Délután felcuccoltunk és irány a Duna-part, a légiparádé. Nekünk tetszett, Szamba meg nem nagyon értette mit lelkesedik a falka másik két tagja azokra a röpködő, zajos izékre. 10 perc után úgy döntött, inkább ledől az árnyékba. :lol: Ezután a versenyautók jöttek, no az nem jött be neki, a több tízezres fordulaton pörgő motorok kifejezetten idegesítették. Irány az Akvárium klub, ahol annnnyira szépen nézett, hogy Dodi Sopronijából kapott két-három nyalatot. :roll: Bejött neki! :twisted: Séta a parkolóházig, majd irány a Városliget. A Kertemben tömeg, hosszú sor a pultnál. Közömbösen nézelődött. Végül találtunk helyet, addig körbecsajozta a Kertemet Dodival. :twisted: :twisted: Kizárólag a csinos, fiatal lányokhoz ment oda smúzolni. :twisted: Egyszer odajön hozzánk egy anyuka a pici lányával, hogy megsimogathatják-e Szambát, Mondtuk, persze, nem bánt, szereti a gyerekeket, max arra vigyázzunk, hogy ne adjon neki puszit, mert azt szeret osztogatni. Anyuka reakciója: semmi gond, ennyi immunrendszer erősítés kell! :smt038 Ilyennel se gyakran találkozni! :smt041 A picúr egy perc múlva átnyújtotta a cumiját Szambának (szerencsére azt anyukája időben elkapta, és elrakta), majd nekiállt simogatni. Mutatta hol van Szamba orra, és hol az övé, majd a szemét, a fülét, a kezét. A nagyfiú meg békésen tűrte mindezt! :smt055 Nagyon büszkék voltunk rá! ;) Ja, a Staropramen is ízlik neki! :twisted: Hazafele elengedtük pár percre a ligetben, mert pórázoncsakazértsepisileket játszott. :evil: Nem ment messzire (na jó, folyamatosan kapta a jutifalatokat :twisted: ) Hazajöttünk, felborult. :lol: Gondoltam, az esti séta/játék lájtos lesz. Hát, nem. A futiba érve rögtön felborította az őt köszöntő haverokat, majd olyan eszement boldogkutya rohanást csapott, hogy csak néztünk. :mrgreen: Lenyomott 3 kört, majd még fél órán keresztül nyomta a földharcot váltott partnerekkel. :D Hazajöttünk, benyomta a vacsit, és eldőlt, mint egy krumpliszsák. :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#47HozzászólásElküldve: 2013.04.28. 22:09 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: szné.kézdi csilla (#46)

Kösziii! :smt060
Nem tudjuk elégszer megköszönni, hogy hozzánk kerülhetett Szamba. :smt007
Legközelebb már én sem leszek annyira paraanyu, belerázódok az elengedésbe. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#46HozzászólásElküldve: 2013.04.28. 19:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Kép
Kép
Kép
és Apa+Anya...
Kép

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#45HozzászólásElküldve: 2013.04.16. 22:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: szné.kézdi csilla (#44)
Ezt miből gondolod? :mrgreen:
A labda kellett, mert ez az egyetlen, ami után elrohan, és eddig mindig a többiekét nyúlta le (bizony, néha ő a győztes a versenyben ;) ). A többi meg... Háááát, na jóóóóóóóó!!!! :lol: :lol: :lol: Kicsit. :twisted: Annyira cuki a hámjában. :smt055 De a jutalomfalatokat tök magától tarhálta össze, mert olyan szépen tud nézni. :lol: :lol: Az eladók meg benyalták, az "ó, én szegény árva kutya" nézését. :twisted: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#44HozzászólásElküldve: 2013.04.16. 19:31 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#43)
Nem kényezteted el azt a gyereket?? :mrgreen: :mrgreen:

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#43HozzászólásElküldve: 2013.04.16. 18:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Ma beugrottunk a Fressnapf-ba egy klikkerért. 8-)
Azután kijöttünk egy klikkerrel, egy IDC Powerhámmal, hozzá egy HAPPY felirattal, egy tömörgumi össze-vissza pattogós labdával, egy jutalomfalatos kistáskával nekem, valamint sok-sok leesett jutifalattal Szamba pocakjában és rengeteg begyűjtött simivel... :smt025 :smt046
Dodi most egy darabig nem akar bolt közelébe engedni, nem is értem, miért. :smt042 :smt044 :smt043


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#42HozzászólásElküldve: 2013.04.14. 19:12 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: szné.kézdi csilla (#41)

Látványos volt, elhiheted. :lol: :mrgreen: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#41HozzászólásElküldve: 2013.04.14. 19:05 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#40)
Na ezt elképzeltem amint Dodi mutogat.. :mrgreen:

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#40HozzászólásElküldve: 2013.04.14. 19:02 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Tataaaam!! Tegnap este Szamba minden különösebb parádé nélkül nagydolgozott egyet pórázon! A piros lámpánál állók nemigazán értették, hogy Dodi miért ugrál győzelmi jelet mutogatva két kézzel a járda közepén. :lol: :mrgreen: :lol: Nagyon megdicsértük, remélem, ezt a produkciót máskor is megismétli, sőt meg is tanulja majd. 8-)

Ma pedig iskolaérettnek lettünk nyilvánítva (letudtuk a szocializációs találkozót), így május 4-től az Alfa Kutyaiskola hallgatói leszünk. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#39HozzászólásElküldve: 2013.04.10. 22:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: kemese (#38)
Igen, javasoltam nekik, hogy egy soron kívüli féregtelenítést iktassanak be ők is. A legnagyobb gond az, hogy a futtatóig ahogy megyünk nagyon sok olyan kutya van, aki az utcán elvégzi a dolgát, a gazda ezt elfelejti felszedni, vagy nem hajlik a dereka. Szamba nem nyúl hozzájuk, de elég, ha egy ilyenbe beleszagol, vagy belelép egy-egy szétkent produkcióba, én hiába mosom meg a lábát itthon, az a nyamvadt pete ott van a mancsán, azt meg tudjuk, hogy lábmosás után még után kell tisztítani...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#38HozzászólásElküldve: 2013.04.10. 21:55 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Előzmény: danda (#37)
A haverokat se ártana féregteleníteni, mert különben ide-oda pingpongozhatják a kukacokat.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#37HozzászólásElküldve: 2013.04.10. 21:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: szné.kézdi csilla (#36)
Remélem, hogy rendbejön, mert olyan rossz volt látni, ahogy feküdt kinyúlva. :( Ott ültem mellette az előszobában a földön, a feje az ölemben, és olyan kis elesett volt...
Mondjuk nagy pánikra már nincs ok, kicsit bágyadtan, de azért a haverokkal a futin szaladt egy kört (lementünk egy gyors esti pisi-kakira), szépen összenyálazta, majd meghempergette a krémgoldi barátnőjét, majd lenyomott egy földharcot a beagle barátnővel. A nagy rohanás elmaradt, de én már ettől is nyugodtabb voltam egy kicsit. :|


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#36HozzászólásElküldve: 2013.04.10. 21:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#35)
Valószínűleg nálam kapott először.. Nem lesz gond.. csak idő..

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#35HozzászólásElküldve: 2013.04.10. 21:35 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: szné.kézdi csilla (#34)
Ez több dolog miatt is nehéz. Főleg, mivel csak agyhelyen csapható a drága. :lol: :lol: Dodi is mondta már, hogy momentán csak a szépségéért szeretjük, az eszéért nehéz lenne. :lol: :mrgreen: :lol:

Viszont nagyon durván férges. :( :o Hétfőn megkapta az újabb adag Drontalt. Kaka tegnap is ma is viszonylag normális (kicsit lazább, de semmi egyéb, kukac semmi). Erre ma este a komplett reggelijét (na jó tízóraiját) visszarókázta, tele kukaccal. :( :o :( Ráadásul elfeküdt, nem csóvált, totál kinyúlva feküdt az előszobában. Pánik indul, dokibácsi tárcsáz, foglalt, elutasított hívás (mint kiderült, ma délután nem dolgozott :o ). Kórház hív, közben dokibácsi visszacsörgött. No para, még lehet ilyen, ma nem kaphat vacsorát, csak holnap reggel ehet leghamarabb. Ha sűrűn hányna (5-6 alkalom/nap) irány a kórház, infúzió. Ezt nagyon nem szeretném megjátszani. :smt022 2 hét múlva újra féreghajtás, és sanszos, hogy több napos menetben. :( Csórikám el van átkozva rendesen. Szerintem életében Csillánál kapott először féreghajtót, tartok tőle, hogy ez még hosszú menet lesz, mire rendbejön. :( :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#34HozzászólásElküldve: 2013.04.08. 21:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#33)
Komolyan agyon csapom ezt a kutyát.. Szerintem direkt szórakozik veled ,mert így többet dajkáljátok!! :mrgreen: :mrgreen:

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#33HozzászólásElküldve: 2013.04.08. 19:28 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Ma ismét jelenésünk volt a Felicavetben. Részben előre megfontolt szándékkal, részben muszájból. Dokibácsival még a múltkor megbeszéltük, hogy mivel nem ismerjük a fiatalember előéletét, ártani nem árt, ha a kombinált oltását megismételjük. ;)
Másrészt szombat délután óta piros volt Szamba jobb szeme, váladékozott, dörzsölte, erősen úgy nézett ki, mint mikor nekem volt kötőhártya-gyulladásom. Meleg vízzel, kamillával törölgettük. Ma a kórházban megfestették, megnézték. Egy nyikk nélkül tűrte, pedig nézni is rossz volt, ahogy a reagenst benyomták a szemhéja alá... :oops: Szerencsére a szaruhártya nem festődött, így beigazolódott, hogy tényleg kötőhártya-gyulladás. Kaptunk gyógyszeres öblögetőt, meg szemcseppet, pár nap és jól lesz. Szerencsére a bandázástól nincs eltiltva. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#32HozzászólásElküldve: 2013.04.06. 12:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: rob111 (#31)
Nincs összehasonlítási alapom, de ár-érték arányban mi maximálisan elégedettek vagyunk a Felicavettel. Mivel az idén elég sűrűn jártunk náluk (sajnos Döme miatt :( ), van jó néhány számlánk tőlük. Lehet, hogy a gyógyszerek árán hozzák be, de pl. orvosi vizsgálati díjat (még speciális szakorvosi díjat sem, pedig olyanunk is volt bőven!) találtam a számlákon. Legutóbb, amikor a kennelköhögés elleni vakcinát kapta Szamba, mellette jó alaposan át is nézte manuálisan Egerszegi doktorbácsi (orrot-fület-torkot is :lol: ), a számlán mégis csak a vakcina és a Foresto nyakörv ára szerepelt. És igen: nagyon profik, lelkiismeretesek és nagyon kedvesek. :)

Tegnap sikerült megtapasztalnom milyen is az igazi goldenes élet. :twisted: :twisted:
Szamba és kis barátai akkora hancúrt csaptak, hogy hazafele igyekeztem minél távolabb tartani magamtól a drágaságomat. Otthon, lámpafénynél beigazolódott a gyanú: ebből bizony fürdés lesz, a törölköző itt kevés. :smt101 Természetesen egyedül voltam otthon, így megörökíteni nem tudtam a látványt, örültem, hogy a fürdő felé tudtam orientálni a nagyfiút. Nem túl lelkesen megállt a fürdő közepén, de a kádba valahogy nem akarózott bemenni. Megelégelve a tétovázást, felemeltem és beraktam. Na, ott előadta az árvagyereket, de viszonylag nyugodtan tűrte, hogy lezuhanyozzam róla azt a tetemes mennyiségű sarat, amit hazahoztunk a "játszótérről". :twisted: A kifele utat megoldotta egyedül, utolsó pillanatban sikerült elkapnom, és a törölközővel a nagyja vizet felitatni róla, de a bundarázás persze az előszoba közepén nem maradhatott el. :lol: A hajszárítóval nem kötött közeli barátságot, még jutifalatért sem volt hajlandó a közelébe jönni. :oops: Megkapta a vacsoráját, utána szépen betakargattam a helyén és feltekertem a fűtést, majd kitakarítottam a fürdőt. Este fél 11-re végeztem is mindennel. :lol: :lol:
Asszem várom az esőmentes, száraz tavaszt! 8-) :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#31HozzászólásElküldve: 2013.03.30. 09:32 
Offline

Csatlakozott: 2012.01.12. 12:43
Hozzászólások: 417
Előzmény: danda (#29)
De jó hírek:D :D .....az eleje mindig kicsit döcögős ,aztán helyükre kerülnek a dolgok 8-) ;) .Egyébként mi is a Felicavetbe járunk,igaz elképesztően drága,de legalább szép a rendelő és profik a dokik....ja és még kedvesek is :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#30HozzászólásElküldve: 2013.03.29. 22:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Ééééééés igen! Így este 10 óra magasságában rájött a jutalomfalatos labda titkára! :twisted: :twisted: Azt hiszem éjszakára a labda elbújik valahova... :twisted: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#29HozzászólásElküldve: 2013.03.29. 18:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Szia!

Köszönjük az érdeklődést. ;) Igen, most már rendben van. Lejelentkeztünk a Felicavetben Egerszegi doktorbácsinál. Ő is megnyugtatta az aggódó gazdianyut, hogy semmi baja a nagyfiúnak, de mivel voltak benne férgek, 2 hét múlva újrázunk féreghajtás ügyben. :) Egyúttal megkapta a kennelköhögés elleni vakcinát. Nagyon meg lett dicsérve, mert gyönyörűen tartotta a fejét, nem prüszkölt, semmi fejrázás. Megkapta a cuccost az orrába, nyalt rajta kettőt, és részéről el volt intézve a dolog. :) Kapott szép Foresto nyakörvet is, reméljük szépen beválik. Az nem nagyon tetszik neki, hogy nincs bandázás (doktorbácsi javasolta, hogy az oltás miatt 2 napig ne nagyon vigyük társaságba), de majd kiengesztelődik. :lol:
A pórázon pisiléssel lassan haladunk, egyszer-egyszer már összejön, de kakilni még mindig nem hajlandó dróton. Igaz, ma már egyszer beguggolt, de eredmény nélkül. :(
Az autóval is kezd megbarátkozni, ma már virslitrükk nélkül szállt be (több helyen voltunk ma, így ezt a produkciót többször is megismételte :) ), a hátsó ülésen szépen, egyedül utazik.
Ma új fajta tápot vettünk, holnaptól azt teszteljük, mert a Fressnapf-os Real Nature Angus marhás nem jött be neki. Az inputtal nagyon hasonló mennyiségű az output, és véleményem szerint kicsit még mindig lágy. Így holnaptól bárányos-rizses és krumplis-lazacos Brit lesz a kínálat. :lol: Reméljük ez már jobban megfelel a bélésének. :twisted:
A játékaival továbbra sem tud mit kezdeni. :( Ma vettünk neki olyan jutalomfalatos Trixie labdát. Hááát, meglátjuk, egyelőre kevesebb, mint több sikerrel működik a dolog.


Előzmény: rob111 (#28)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#28HozzászólásElküldve: 2013.03.29. 12:37 
Offline

Csatlakozott: 2012.01.12. 12:43
Hozzászólások: 417
Előzmény: danda (#27)
Szia,
Rendbe jött a kutty? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#27HozzászólásElküldve: 2013.03.26. 17:19 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Ma is korán keltünk. :( Reggel öt körül Szamba nyugtalanul mocorgott, toporgott. Okés, menjünk le. A futtatóig megint semmi, ott viszont elöl-hátul jött minden, a tegnapi vacsora gyakorlatilag egy az egyben visszajött, és a hasa is ment. Reggeli kimarad, telefon Csillának, most mi lehet. Talán a féreghajtó dolgozik még, plusz mivel tegnap volt pár tüsszögés, én jóhiszeműen egy kis kanál mézet tettem a vacsijára. Ma koplalás van. A kedve viszonylag jó, a kishaverokkal játszik, ő is hívja őket, megy is a bandával. 11 körül megint le, 4 guggolás, még mindig hasmenés, bár már nem annyira erős, mint reggel, a végén már csak egy kis nyákos valami jött. Vizet iszik, azóta gyakorlatilag alszik. Remélem hamar rendbejön ez a kis mafla, és nincs semmi komolyabb baja. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#26HozzászólásElküldve: 2013.03.25. 19:20 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
:lol: :lol: Előzmény: danda (#23)

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#25HozzászólásElküldve: 2013.03.25. 13:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Előzmény: ppmr (#24)

Tud. :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#24HozzászólásElküldve: 2013.03.25. 13:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Előzmény: danda (#23)

Hát a szőrös szőnyegre én sem szívesen feküdnék le aludni :lol: Tud élni! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#23HozzászólásElküldve: 2013.03.25. 12:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Szamba alakul. Eddig minden mozdulatunkra felpattant, és jött utánunk. Ma délelőtt takarítottunk, mosógépet szakértettünk, stb. A fiatalúr pár perc után otthagyott minket, bevonult a frissen porszívózott szőnyegre, és elaludt. Úgy bő fél óra múlva ránéztünk az ajtórésen át. Hanyatt dobva, négy mancs az ég felé, úgy horpasztott. :lol: :lol: Sajnos nem volt kéznél fényképező, de biztos lesz még alkalom megörökíteni ezt a pozíciót. :D Szerintem kezdi otthon és biztonságban érezni magát. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#22HozzászólásElküldve: 2013.03.24. 16:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#21)
Én mondtam!! :mrgreen: Két napja kezdet Wifivel így játszani... :lol: :lol:
Szuszog?!?! Majd amikor lafattyol-klaffog.. na az szuper főleg éjjel.. Próbáld meg kitartóan sétálni pórázon, előbb utóbb nem tudja vissza tartani. Akkor dicsérd meg.. itthon kiszaladt és elintézte ezt szokta meg..

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala
#21HozzászólásElküldve: 2013.03.24. 10:59 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Megvolt az első éjszaka. Mindannyian keveset aludtunk. Szamba kereste a helyét és amikor végre elaludt, akkor úgy fújtatott, mint egy gőzmozdony. :D Nem hortyog, csak szuszmog, de azt jó hangerővel. :D
Az, hogy mi a galérián alszunk, na az maga a mágia neki. Hogy oda hogy kerültünk fel. :lol: :lol:
Reggel 1/4 7-kor addig fészkelődött, hogy felkeltem, menjünk sétálni. Vigyorogva megvárta, míg lekászálódtam és elkezdtem öltözni, ekkor, mint aki jól végezte dolgát, elnyúlt és elaludt. :twisted:
Elmagyaráztam neki, hogy kinek az anyukájával szórakozzon, és ha már felvert, megyünk sétálni. Na, azt a fejet látni kellett volna. :lol:
Pisilni, kakilni valamiért pórázon nem hajlandó, csak a futtatóban, miután elengedtem. Remélem ez azért majd változik, mert elég forgalmas az út előttünk, póráz nélkül még később sem szeretném vinni, a futtató meg egy gyors pisihez azért túl messze van. :?
Lassan a futtató teljes közönségével megismerkedünk. Nem hittem volna, hogy ott ő lesz a NAGY. Ja, Fruzsi Csilla! Azt nem mondtátok, hogy egy kecskét kapunk! :twisted: :twisted: Játék közben négy lábon ugrál a többiekkel, mint egy bakkecske! :D
Most a reggeli és a félig ébren töltött éjszaka után ő békésen horpaszt... :twisted: :twisted: A fejét mindig bedugja valami alá (kanapé, lábtartó, polc), ennek megfelelően állandóan le is fejeli őket, mert persze a mi minden megmozdulásunkat le kell reagálni. :mrgreen: Mint egy egyéves gyerek: "elbújtam, én nem látlak, te sem látsz!". :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#20HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: danda (#17)

Cöcö. :) :mrgreen:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#19HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:41 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Ki tudja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Előzmény: szné.kézdi csilla (#18)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#17)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: meddig?

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Pillanatnyilag minden állás betöltve. :D

Előzmény: Fruzsi (#15)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: Fruzsi (#15)
Én megpróbáltam mindent, még akciós csomagot is kínáltam..egyet fizet hármat vihet..

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:33 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: danda (#14)

És ezek után kell még egy kutya, ugye? :D

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Viccesen. Látszik a kis lököttön, hogy vidéki volt. :lol: Az Árpád-hídon nem győzte kapkodni a fejét a mellettünk elhúzó autók után. :lol: :lol:

Előzmény: szné.kézdi csilla (#13)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 22:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Előzmény: danda (#10)és hogy autóztatok?

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 21:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Városi kutya lesz. :lol: :lol: :lol:

Előzmény: Fruzsi (#11)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 20:50 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: danda (#10)

És akkor most kinek a kutyája? ;) :twisted: 8-) :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2013.03.23. 20:43 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.03. 14:39
Hozzászólások: 141
Sziasztok!

Szamba már nem keres gazdit. Megtalálta. :D
Csak azt a szomszédot nem csavarta a mancsa köré, akivel még nem találkozott, pedig tartottunk tőle, hogy kifogásolják majd a beköltözését. Szerencsére nagyon nem így lett. ;)
A futtatóban ő a nagy "rém", mert olyan nagy. :lol: :lol: :lol: A maga 25 kilójával! :D Néha alkalmi süket, de azért ez remélem még alakul.
A vacsoráját betolta szépen, a számára kinézett helyet egyelőre nem kívánja elfoglalni, a kanapé előtt sokkal szimpatikusabb neki. :D Bízom benne, hogy a vetbed érkezése után ez majd változik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2013.03.18. 12:28 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Mary55 (#7)

Kedves Mary!
Egyelőre úgy néz ki, van egy komoly érdeklődőnk Shambalára, így egyelőre nem aktív gazdikereső.
De Lord, aki szintén Csillánál él abszolút és 100%-ban megbízható, semleges macskákkal, így őt is bátran mernénk ajánlani.
Fruzsi

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Shambala - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2013.03.17. 23:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Kép
Kép
eladta magát...
Kép
Na nincs több kaja?...

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség