Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 05:14

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 568 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#118HozzászólásElküldve: 2009.08.06. 15:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
kemese írta:
Milky 1/2 éve van nálunk.... Mára sokat változott.


:smt038 :smt038 kell ehhez a jó gazdi is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#117HozzászólásElküldve: 2009.08.05. 19:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
kemese írta:
Van két jó kutyánk, köszi RR!!!!


Emese, mi köszönjük, hiszen TI glancoltátok ki őt, hogy ilyenné válhasson!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#116HozzászólásElküldve: 2009.08.05. 15:17 
Offline

Csatlakozott: 2009.07.14. 13:42
Hozzászólások: 3
Na,vettem furminátort.Hát brutál tényleg.Úgy szedi a szőrt.Ma egy órát fésültem,és egy zacskó szőr jött ki belőle úgy,hogy eddig is minden nap,vagy másnap fésültem fél órákat.De jó lenne,ha nem hullatná tovább.
Neked tényleg beválhatott,ha bemászhatnak az öledbe.Nálunk ez esélytelen.Ha hozzámér csupa szőr leszek,nem tud szegény rendesen odabújni,csak mielőtt megyek fürödni. Na hátha ezután sokkal jobb lesz!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#115HozzászólásElküldve: 2009.08.04. 08:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Milky 1/2 éve van nálunk.
Amikor hazahoztuk, és már egy pár napja velünk volt, arra gondoltam, hogy na, megint sikerült jól belenyúlnom... akkoriban irtam is. Nem figyelt az emberre, szemkontaktus nulla, a hangokra füle botját se mozditotta. Jött, bújt, harapott, egy percre sem maradt nyugton, feszengett. Időnként még a pofiját is csúnyácskának láttam, olyan kis ostoba volt:)
Mára sokat változott. Jön, bújik, a lehető leglehetetlenebb dolgokon keresztülmászik, hogy az ölembe mászhasson, majd ellazul, és lefolyik :mrgreen: Már hosszabb ideig is elvan úgy az ember mellett, hogy nyugiban alszik, már nem harapdál annyit, tényleg csak akkor, ha játszunk vele. Figyel mndenre. Időnként azt veszem észre, hogy engem néz! Ránézek, szólok hozzá, nem kapja el a tekintetét, hanem csóválva jön, bújik, hanyat vágja magát, és simizteti a pocakját. Megszépült a pofija is, ha lehet ilyet mondani egy kutyára, akkor azt mondanám, hogy kisimultak a vonásai:)
Imádjuk őt is!
Van két jó kutyánk, köszi RR!!!!

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#114HozzászólásElküldve: 2009.08.03. 18:17 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Tegnap megtörtént Milky elleni 3. vizitámadás. Astor persze megint eminens volt, de kezd Rudira hasonlitani, végig dumált, reklamált, be nem állt a szája.

Milkyt úgy jellemezte a lányom, hogy pancsolós búvárkutya:
Kép
Az úszás még félelmetes, de megpróbált függőlegesen úszni, hátha úgy nem olyan rémes:
Kép
Na jó, azért már kapisikál valamit, néha sikerült:
Kép
Kép
A civakodók: add ide, az az enyém!
Kép
Kép

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#113HozzászólásElküldve: 2009.07.31. 08:55 
Offline

Csatlakozott: 2009.07.14. 13:42
Hozzászólások: 3
Köszi a választ,akkor beruházok.Hátha.Igazából ez az utolsó reményem.Ha ez sem válik be,baj lesz attól tartok....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#112HozzászólásElküldve: 2009.07.14. 19:56 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Stella írta:
Sziasztok!
Bocsánat,hogy zavarok, de egy másik fórumból egy lány Titeket javasolt, hogy Ti ismeritek a furminátort.Tényleg jó?Jobb,mint a többi fésű és kefe?Sajna nagyon hullik Stella kutyám szőre,és kisbabánk van,és kellene valami igazán ütős megoldás.
Köszi a választ!!!!


Szia!
Szerintem jó, nem bántam meg a vásásrlást. Persze ezzel is van meló rendesen, egy alkalom nem volt elég, se a kutyák, se én nem birtam már cérnával. Szőr azóta is van a lakásban, csak lényegesen kevesebb. Ha itt visszanézed a hozzászólásokat, akkor megtalálod Kriszta linkjét, egy videót róla, na tényeg úgy dől ki a szőr belőlük.
A méretet nem a szőr hossza alapján, hanem a kutya mérete szerint kell választani. Nekünk közepes van.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#111HozzászólásElküldve: 2009.07.14. 13:44 
Offline

Csatlakozott: 2009.07.14. 13:42
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Bocsánat,hogy zavarok, de egy másik fórumból egy lány Titeket javasolt, hogy Ti ismeritek a furminátort.Tényleg jó?Jobb,mint a többi fésű és kefe?Sajna nagyon hullik Stella kutyám szőre,és kisbabánk van,és kellene valami igazán ütős megoldás.
Köszi a választ!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#110HozzászólásElküldve: 2009.07.10. 12:40 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
:smt043 :lol: :D

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#109HozzászólásElküldve: 2009.07.10. 10:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:34
Hozzászólások: 1255
Ééééééééééédesek!!! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#108HozzászólásElküldve: 2009.07.10. 10:20 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
És a ráadás, Milkyről egy régebbi kép:

Ha nem adsz a tortádból, akkor rádülök, és kész!
Kép

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#107HozzászólásElküldve: 2009.07.10. 10:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Api sztájkolt. Az a baj, hogy csak az ő gépére lehet letölteni a képeket, de ma reggel sikerült hozzáférkőznöm, és elcsórtam tőle :))


Talán itt jó helyen lesz:
Kép

Nem, nem, jobban el kell ásni!
Kép

Na, igy már jó, vagy nagyon látszik?
Kép

Inkább vigyázok rá, az a biztos!
Kép

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#106HozzászólásElküldve: 2009.07.10. 08:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
kemese írta:
A csúcs az volt, amikor Astor elakarta ásni a szerzeményét Milky ágyába :smt116
Képek természetesen készültek, talán Api fel is rakja...


Méghogy nem szereti a sípolós játékot :lol:
Hol vannak a képek? Én már tegnap este vártam, hogy eccer csak felkerülnek.... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#105HozzászólásElküldve: 2009.07.09. 20:14 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Még mindig annyira rutintalan gazdi vagyok. Megint 1 db játékkal jöttem haza. A történethez persze az is hozzátartozik, hogy Astor nem szereti a sipolós gumi játékokat.
Hazajöttem, kitettem a szatyrot az asztalra, benne a sipoló gumicsillag véletlenül megszólalt. Astor azonnal ott termett, feltappancsolt, és kiszedte a zacsiból. Kész őrület, amit művelt vele. Szegény Milkynek eslélye sem volt hozzá jutni, az eredetileg neki szánt játékhoz. A csúcs az volt, amikor Astor elakarta ásni a szerzeményét Milky ágyába :smt116
Képek természetesen készültek, talán Api fel is rakja...

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#104HozzászólásElküldve: 2009.07.01. 20:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:39
Hozzászólások: 135
Újabb képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
"...elveimért, ha máglyára nem is, de egész a lángokig hajlandó vagyok elmenni..."
by Francois Rabelais


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#103HozzászólásElküldve: 2009.06.22. 21:12 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
kemese írta:
Edite írta:

Becca tappancsnyoma elég szépen látszik, amíg meg nem szárad, bár ő inkább a sáros, füves területen mászkál, mert úrilány lévén csak ott végzi el a dolgát. Hiába törlöm meg a tappancsát, ahogy szárad a sár, úgy hullik belőle, pedig amikor feljövünk vízbe nyomom a tappancsát, de ennek ellenére sáros marad helyenként.


Ahha, én 3 skót után már rutinosan kinyirom a szőrt a talpukból, meg a hátsó csánkjukról. Igy sokkal könnyebb tisztán tartani, és a toklász se áll bele a lábukba olyan könnyen. Eleinte utálják, sőt Astor hihetetlenül csikis, de akkor is én győzök :)


Az Beccának is ki van vágva, de lehet, hogy egy kicsit már hosszabb a szokottnál, az igazság, hogy kb. egy hete vágtam ki, de szerintem olyan gyakran nem kell. Előtte kb. 3 héttel volt kivágva, még akkor sem volt olyan hosszú.

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#102HozzászólásElküldve: 2009.06.22. 20:59 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Edite írta:

Becca tappancsnyoma elég szépen látszik, amíg meg nem szárad, bár ő inkább a sáros, füves területen mászkál, mert úrilány lévén csak ott végzi el a dolgát. Hiába törlöm meg a tappancsát, ahogy szárad a sár, úgy hullik belőle, pedig amikor feljövünk vízbe nyomom a tappancsát, de ennek ellenére sáros marad helyenként.


Ahha, én 3 skót után már rutinosan kinyirom a szőrt a talpukból, meg a hátsó csánkjukról. Igy sokkal könnyebb tisztán tartani, és a toklász se áll bele a lábukba olyan könnyen. Eleinte utálják, sőt Astor hihetetlenül csikis, de akkor is én győzök :)

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#101HozzászólásElküldve: 2009.06.22. 20:38 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
kemese írta:
Edite írta:

Nem a csodát, a vacsit várják, a trappolás helyét meg majd takaríthatod :roll: . Szerintem mi várjuk a csodát, hogy végre normális idő legyen. Se nem kánikula, se nem szakadó eső :roll: .


A vacsi, a mindennapi csodák egyike, pont te ne tudnád? :D
Trappolást nem kell feltakaritani, akkor már szépséges szép tiszták és majdnem szárazak voltak. Meg különben se voltak koszosak, majd eső után lesznek sarasak...


Becca tappancsnyoma elég szépen látszik, amíg meg nem szárad, bár ő inkább a sáros, füves területen mászkál, mert úrilány lévén csak ott végzi el a dolgát. Hiába törlöm meg a tappancsát, ahogy szárad a sár, úgy hullik belőle, pedig amikor feljövünk vízbe nyomom a tappancsát, de ennek ellenére sáros marad helyenként.

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#100HozzászólásElküldve: 2009.06.22. 20:28 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Edite írta:

Nem a csodát, a vacsit várják, a trappolás helyét meg majd takaríthatod :roll: . Szerintem mi várjuk a csodát, hogy végre normális idő legyen. Se nem kánikula, se nem szakadó eső :roll: .


A vacsi, a mindennapi csodák egyike, pont te ne tudnád? :D
Trappolást nem kell feltakaritani, akkor már szépséges szép tiszták és majdnem szárazak voltak. Meg különben se voltak koszosak, majd eső után lesznek sarasak...

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#99HozzászólásElküldve: 2009.06.22. 20:23 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
kemese írta:
Szuper volt a ma esti séta. Annyira esik az eső, hogy még egy retrievernek is sok. Nem győzték rázni magukat :lol:
Itthon Api lefogta a két galádot, mig mi leküzdöttük magunkról a vizes göncöt, aztán jött a kutya törölgetés. Ehhez két ember is kevés, óriási a kavarodás. Ha Milkyt törülöm, akkor Astor nyomul hozzám, Milky meg Rékához, vagy forditva, esteleg mindkettőt egyszerre mindketten, vagy senkit, senki, vagy most mi van? Astor röhög, röfög, pörög közben, Milky meg megkinzott árva kutyaképet vág. Végül eszükbejut a vacsi, és trappolnak ki a konyhába, várják a csodát :mrgreen:


Nem a csodát, a vacsit várják, a trappolás helyét meg majd takaríthatod :roll: . Szerintem mi várjuk a csodát, hogy végre normális idő legyen. Se nem kánikula, se nem szakadó eső :roll: .

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#98HozzászólásElküldve: 2009.06.22. 20:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Szuper volt a ma esti séta. Annyira esik az eső, hogy még egy retrievernek is sok. Nem győzték rázni magukat :lol:
Itthon Api lefogta a két galádot, mig mi leküzdöttük magunkról a vizes göncöt, aztán jött a kutya törölgetés. Ehhez két ember is kevés, óriási a kavarodás. Ha Milkyt törülöm, akkor Astor nyomul hozzám, Milky meg Rékához, vagy forditva, esteleg mindkettőt egyszerre mindketten, vagy senkit, senki, vagy most mi van? Astor röhög, röfög, pörög közben, Milky meg megkinzott árva kutyaképet vág. Végül eszükbejut a vacsi, és trappolnak ki a konyhába, várják a csodát :mrgreen:

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#97HozzászólásElküldve: 2009.06.14. 18:11 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
A jó retriever: Astor
Kép
A retriever, aki még nem tudja, mi a jó neki:
Kép
Na, jó azért valamit kapizsgál:
Kép
Ketten együtt:
Kép

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#96HozzászólásElküldve: 2009.06.13. 21:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:18
Hozzászólások: 487
Tartózkodási hely: Göd
Tuti megoldás és nem utolsó sorban biztonságos minden kocsiban tartózkodó számára: Julius K9 kutyahám (oldalkarikás)+biztonsági öv adapter, mellyel stabillá lehet tenni a kutyokat. Így egy fékezésnél sem repül senki sehova és a vezetést sem akarják átvenni.... :smt023

_________________
Kriszta - Gábor - Brunó - Nayla - Rumcájz "A" macska


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#95HozzászólásElküldve: 2009.06.13. 21:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Móni csinált Milkyről egy sztár fotót:
Kép
A mi képeink persze megint Apira várnak...

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#94HozzászólásElküldve: 2009.06.13. 17:58 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
kemese írta:
Edite írta:
Igazán nem értelek, szegény fáradt, vizes kuttyok, csak meg akarták köszönni a kirándulást és nem értékeled a jó indulatukat :?: :lol:


Hát tudod, sajnálom, hogy erről már nem készült kép.
Az ölemben Milky, Astor nyomul, rááll a combomra, néz ki az ablakon, és dől bele Milkybe. Egyre jobban. Milky már nyögdécsel, feláll ő is. Én már nem kapok levegőt. Milky kezd a hátamon kijönni. Elalélok. Már nincserőm kiabálni, letolni magamról meg végképp nem tudom őket. Utolsó erőmmel azon gondolkoztam, hogy hogyan tudnám őket hozzákötözni az üléshez úgy, hogy moccani se tudjanak :twisted:


Hát nem lehetett semmi :lol: , az biztos, de ezek szerint odakötözni se tudtad őket, igaz addigra hazaértetek. Azért őszintén remélem a "kiképzés" és a hazajövetel nem okozott egyéb problémát :?:

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#93HozzászólásElküldve: 2009.06.13. 17:44 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Edite írta:
Igazán nem értelek, szegény fáradt, vizes kuttyok, csak meg akarták köszönni a kirándulást és nem értékeled a jó indulatukat :?: :lol:


Hát tudod, sajnálom, hogy erről már nem készült kép.
Az ölemben Milky, Astor nyomul, rááll a combomra, néz ki az ablakon, és dől bele Milkybe. Egyre jobban. Milky már nyögdécsel, feláll ő is. Én már nem kapok levegőt. Milky kezd a hátamon kijönni. Elalélok. Már nincserőm kiabálni, letolni magamról meg végképp nem tudom őket. Utolsó erőmmel azon gondolkoztam, hogy hogyan tudnám őket hozzákötözni az üléshez úgy, hogy moccani se tudjanak :twisted:

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#92HozzászólásElküldve: 2009.06.13. 17:32 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
kemese írta:
Astornak és Milkynek ma nagyon jó napja volt, hisz voltunk a nagy össznépi okitáson Dunakeszin.
Milky jól lefárasztott, rengeteget húzott, de a végére már kapizsgálta, mit akarok tőle. Astor persze ma se birta ki egy kisebb balhé nélül. Milkyt elengedtük, futott két normális kört, majd eliramodott az autók felé. Hiába hivtuk, fülebotját se mozditotta. Apa utána, Astor Apa után, majd becsapódás Hunterba. Ezt Hunter nem vette jónéven, Astor meg is kapta a magáét. Volt egy kis sántitás, van egy kis bibi, de megérdemelte, túl fogja élni.
Az okitás után még meglátogattuk a Dunát is, hogy tuti jó napjuk legyen. Astor tudta a dolgát, kérte a dummyját, és irány a viz. Milky is megkapta a vizi labdát, be is rohant érte, de nagyon meglepődött, amikor elfogyott a talaj a lába alól. Többet nem ment be messzire. Azért jó retriever módjára élvezte a pancsolást, még egy-két edzés, és ő is fog úszni.
Persze törülközőt elfelejtettem vinni. Hazafelé élveztem is az utat a hátsó ülésen. Két fáradt, vizes eb akart mindenáron az ölembe mászni.


Igazán nem értelek, szegény fáradt, vizes kuttyok, csak meg akarták köszönni a kirándulást és nem értékeled a jó indulatukat :?: :lol:

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#91HozzászólásElküldve: 2009.06.13. 17:19 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Astornak és Milkynek ma nagyon jó napja volt, hisz voltunk a nagy össznépi okitáson Dunakeszin.
Milky jól lefárasztott, rengeteget húzott, de a végére már kapizsgálta, mit akarok tőle. Astor persze ma se birta ki egy kisebb balhé nélül. Milkyt elengedtük, futott két normális kört, majd eliramodott az autók felé. Hiába hivtuk, fülebotját se mozditotta. Apa utána, Astor Apa után, majd becsapódás Hunterba. Ezt Hunter nem vette jónéven, Astor meg is kapta a magáét. Volt egy kis sántitás, van egy kis bibi, de megérdemelte, túl fogja élni.
Az okitás után még meglátogattuk a Dunát is, hogy tuti jó napjuk legyen. Astor tudta a dolgát, kérte a dummyját, és irány a viz. Milky is megkapta a vizi labdát, be is rohant érte, de nagyon meglepődött, amikor elfogyott a talaj a lába alól. Többet nem ment be messzire. Azért jó retriever módjára élvezte a pancsolást, még egy-két edzés, és ő is fog úszni.
Persze törülközőt elfelejtettem vinni. Hazafelé élveztem is az utat a hátsó ülésen. Két fáradt, vizes eb akart mindenáron az ölembe mászni.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#90HozzászólásElküldve: 2009.06.06. 10:41 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
Szellő írta:
:roll: :shock: :mrgreen: :D :lol: :lol: :lol:

kemese írta:
A ma reggeli székletvizsgálat bebizonyitotta, hogy kenyérlopásban Astor a bűnös. Persze tegnap Gazdi Aputól Milky kapott ki jobban, mert Astika, az üngyüm-büngyüm apa okos kiskutyája biztos nem lehetett... :roll:


A fentiek szerint Milky ártatlan volt :?: , mert akkor jogosan követelte a vacsiját, szegény Astor pedig ha nem követeli ártatlan pofával a kaját, akkor esetleg rögtön kiderül, hogy ki volt a hunyó ;)

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#89HozzászólásElküldve: 2009.06.06. 09:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:09
Hozzászólások: 2298
Tartózkodási hely: Törökbálint
:roll: :shock: :mrgreen: :D :lol: :lol: :lol:

kemese írta:
A ma reggeli székletvizsgálat bebizonyitotta, hogy kenyérlopásban Astor a bűnös. Persze tegnap Gazdi Aputól Milky kapott ki jobban, mert Astika, az üngyüm-büngyüm apa okos kiskutyája biztos nem lehetett... :roll:

_________________
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#88HozzászólásElküldve: 2009.06.06. 07:55 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
A ma reggeli székletvizsgálat bebizonyitotta, hogy kenyérlopásban Astor a bűnös. Persze tegnap Gazdi Aputól Milky kapott ki jobban, mert Astika, az üngyüm-büngyüm apa okos kiskutyája biztos nem lehetett... :roll:

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#87HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 22:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Edite írta:
Örülhetnél, hogy áttértek az önkiszolgálásra :lol:

Annak jobban örültem volna, ha vacsorával vártak volna. Vagy legalább ne követelték volna ártatlan pofával a vacsijukat :smt043

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#86HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 20:56 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
kemese írta:
Szellő írta:
juuuj, ez nem semmi :shock: :mrgreen: :lol:
(Te, lehet, hogy még senki nem árulta el Neki, hogy milyen fajtájú... :roll: )



Én már próbáltam neki elmagyarázni, de akkor nem hallgatott rám.
Azért a mai produkciójuktól meginogtam, az is lehet, hogy disznók...


Örülhetnél, hogy áttértek az önkiszolgálásra :lol:

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#85HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 20:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Szellő írta:
juuuj, ez nem semmi :shock: :mrgreen: :lol:
(Te, lehet, hogy még senki nem árulta el Neki, hogy milyen fajtájú... :roll: )



Én már próbáltam neki elmagyarázni, de akkor nem hallgatott rám.
Azért a mai produkciójuktól meginogtam, az is lehet, hogy disznók...

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#84HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 19:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:09
Hozzászólások: 2298
Tartózkodási hely: Törökbálint
juuuj, ez nem semmi :shock: :mrgreen: :lol:
(Te, lehet, hogy még senki nem árulta el Neki, hogy milyen fajtájú... :roll: )

kemese írta:
Ma esti séta: Milky húzz, de nagyon lelkesen. Hiába szólok rá.
Rántottam rajta egy rendeset.
- ÜL! - leült :shock:
- Rám néz! - rám nézett :shock: :shock:
- Milky te egy retriever vagy, nem szánhúzó kutya. Tessék szépen lábnál jönni! - és jött szépen lábnál. :shock: :shock: :shock:
A kis hülye, nem is olyan hülye :mrgreen:

_________________
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#83HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 19:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Ma rosszak voltak, NAGGGGYON ROSSZAK!
Kizabálták az összes kenyeret a kenyértartóból :smt071 az :smt096 ök.

Büntiből nem lesz vacsi :smt098

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#82HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 20:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Ma esti séta: Milky húzz, de nagyon lelkesen. Hiába szólok rá.
Rántottam rajta egy rendeset.
- ÜL! - leült :shock:
- Rám néz! - rám nézett :shock: :shock:
- Milky te egy retriever vagy, nem szánhúzó kutya. Tessék szépen lábnál jönni! - és jött szépen lábnál. :shock: :shock: :shock:
A kis hülye, nem is olyan hülye :mrgreen:

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#81HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 14:20 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
Kriszta!

A beszélgetőbe írtam választ :smt024

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#80HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 13:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
Kemese: csak mindig megijedek az ilyenektől, h mennyire megsérülhet a kutya... De ha azt mondod, h nem gáz...

Edit: amit beraktam oldalt, ott is volt olcsóbban ilyen, nem derült ki nekem, h mi a különbség, talán kisebb?

Egyébként mi a vedlés felgyorsítására és szép szőr elérésére adtunk Gömbinek Lupodermet, gyönyörű, puha babakutya lett belőle, és kicsit se vedlik, azóta se. Nem tudom, mikorra tervezi, mert tavaly ilyenkor már hiányzott a fele a téli szőrének, most meg úgy áll, mintha ráragasztottuk volna a téli bundáját.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#79HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 13:02 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Kriszta, jók ezk a linkek, köszi, én nem találtam meg ezt.
A használati utasitástól nem kell megijedni, ez egy amerikai termék. Ott meg tudjuk jól, még azt is ráirják a mikróra, hogy ne rakjunk bele macskát.
Szerintem semmivel se durvább ezköz, mint a fém karmos kefe, azzal is jól meg lehet sérteni a kutya bőrét. Sőt, szerintem azzal még jobban.
Emese, rövid szőrre is jó.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#78HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 12:40 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
Kriszta írta:
http://www.equus.hu/shop/?p=productsMore&iProduct=1925&sName=Furmin%C3%A1tor-10,16-cm-Professzion%C3%A1lis-sz%C5%91rkiszed%C5%91.-Kutya-%C3%A9s-macska-r%C3%A9sz%C3%A9re

A furminátor leírása, illetve az alján van egy link, ahol a pontos használatot meg lehet nézni. Azért szépen van kockázata avatatlan kézben. Meg jó drága is.


Lehet ennél sokkal olcsóbban is kapni, írd be a goggle-be, hogy furminátor, kiad egy csomó linket, találsz köztük már 8.000,-ft-ért is, újat. Ahogy elnéztem a bemutató videót, labiknak nem biztos, hogy jó, de lehet, hogy tévedek :oops: :roll: .

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#77HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 12:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
http://www.furminator.com/flash/golden1.htm
Így használják goldikon.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#76HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 12:21 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
http://www.equus.hu/shop/?p=productsMore&iProduct=1925&sName=Furmin%C3%A1tor-10,16-cm-Professzion%C3%A1lis-sz%C5%91rkiszed%C5%91.-Kutya-%C3%A9s-macska-r%C3%A9sz%C3%A9re

A furminátor leírása, illetve az alján van egy link, ahol a pontos használatot meg lehet nézni. Azért szépen van kockázata avatatlan kézben. Meg jó drága is.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#75HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 09:08 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 10:10
Hozzászólások: 15
Sziasztok!

Erre én is kíváncsi lenék, mert egyszer legalább kikefélem naponta a Bodzilla szőrét, akkor bezzeg nem is nagyon jön már belőle. Csak azt tudnám, hogy mi hömpölyög hosszan, s feketén a lakásban :roll: . Biztos nem a törpetacskó elhullajtott bundája.
Ha lenne ilyesmi csodaszer, örülnék nagyon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#74HozzászólásElküldve: 2009.06.04. 08:32 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.25. 11:38
Hozzászólások: 2946
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Vajon labiszőrre is alkalmazható?
A szárítógépünk már elromlott a kutyaszőrtől (inkább nem is mondom, hogy nézett rám a szerelő mikor szétszedte :oops: ) és lassan új porszívót kell vennem...
Astor nem ijedt meg a rezgéstől, ami - gondolom - valamilyen hanggal is társul?


kemese írta:
Ma meg "shedder"-tem a kutyákat.
Az az érzésem, hogy rátaláltam az eddigi legjobb kefére. Olyan szőrmennyiséget kitolt a kutyákból, hogy még én is elcsodálkoztam.
Tegnap hallottam róla, ill. a furminátorról először, és Api ma már hozott is egyet. Olyan a feje, mint a nyirógépnek, rezeg is, és minden elhalt szőrszálat kiszed.
Astort szerintem sikerült rendesen kigyomlálnom, Milkyn lez még holnap is munka, őrajta sokkal több szőr van, meg a türelme is hamarabb elfogyott. Egy pár nap múlva majd még mesélek, hogy csökkent e a porszivózások száma nálunk :)))

_________________
Emese


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#73HozzászólásElküldve: 2009.06.03. 21:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Ma meg "shedder"-tem a kutyákat.
Az az érzésem, hogy rátaláltam az eddigi legjobb kefére. Olyan szőrmennyiséget kitolt a kutyákból, hogy még én is elcsodálkoztam.
Tegnap hallottam róla, ill. a furminátorról először, és Api ma már hozott is egyet. Olyan a feje, mint a nyirógépnek, rezeg is, és minden elhalt szőrszálat kiszed.
Astort szerintem sikerült rendesen kigyomlálnom, Milkyn lez még holnap is munka, őrajta sokkal több szőr van, meg a türelme is hamarabb elfogyott. Egy pár nap múlva majd még mesélek, hogy csökkent e a porszivózások száma nálunk :)))

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#72HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 13:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Sandan írta:

És persze gyönyörűűűűűűűűűűűű!!! :smt060

Naná, egy ilyen jó kutya, csak gyönyörű lehet :mrgreen: :smt050

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#71HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 13:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Na, végre, hazajöttél!

Kép

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#70HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 13:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Ő Milky. Csak rázza, rázza. Rázza itt, rázza ott.

Kép

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Astor és Milky
#69HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 11:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:34
Hozzászólások: 1255
kemese írta:
Ő ASTOR!
Csoda, hogy imádjuk? Igy tud nézni. Csak Ő, csak ránk. Annyira átszellemült :)



És persze gyönyörűűűűűűűűűűűű!!! :smt060


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 568 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot]


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség