Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.18. 06:00

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#28HozzászólásElküldve: 2012.07.13. 19:39 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Ez nekem éppen jó :smt002
Kép

az utcai harcos - belvárosi betyár
Kép

Népligetben keressük a megfelelő dagonyázó helyet :)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#27HozzászólásElküldve: 2012.07.13. 19:36 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Ez az "after" kép esti fényekben

Kép


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára SRita 2012.07.13. 19:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#26HozzászólásElküldve: 2012.07.12. 06:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: SRita (#25)

Hey, ezek remek hírek! :) Bár igazán ünneprontó vagy, hogy nem hagyod őket akkor és ott játszani, amikor ők szeretnének... :smt018

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#25HozzászólásElküldve: 2012.07.11. 22:46 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Jogar meglepett mindenkit a kutyafuttatóban mennyire hallgat már a nevére egy hét után, mivel ott még csak múlt héten voltam vele. Bár Rony kutya, akibe a teljes férficsapat szerelmes az ő eszét is elvette időnként :smt055 Nagyon értelmes, jó képességű kutyus, öröm vele dolgozni :smt023

Tegnap elkezdett Mayával is játszani, ezt úgy hajnal fél egy felé kezdték el, úgyhogy szét kellett csapnom köztük, mert nekem meg aludnom kell olyankor már. :smt013

A fülei szépen gyógyulnak, remélem a kisebbik seb a hétvégére el is tűnik. :smt026


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#24HozzászólásElküldve: 2012.07.09. 19:45 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: SRita (#19)

Tök egyszerű. :)
A www.retrieverhelp.com oldalon a saját fórumos felhasználóneveddel és jelszavaddal fellépsz.
Majd a feltöltésre katt. Majd a mappa kiválasztása, ahova tölteni akarsz. Majd a képek tallózása.
Érdemes nem túl nagy képeket feltenni, hogy a helyet ne foglalja feleslegesen, tehát mondjuk a 1024x768 vagy 600x800 képek a jók, hacsak nem naptár-újság-megjelenés minőségű a kép. :) Bár akkor is érdemes az eredetit eltenni és kicsinyítettet betenni a képtárba. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#23HozzászólásElküldve: 2012.07.09. 14:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: SRita (#22)

Ugye készült "after" kép is?:)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#22HozzászólásElküldve: 2012.07.09. 12:49 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: juccus1982 (#18)

A hétvégét Jogar a Balatonon (bár nem a strandon) töltötte. Megismerkedett két cicával és jó néhány kisebb gyerekkel is tesztelve lett. A macskákat először kergette, mert szegények nem tudták, hogy nem szabad előle futni. Aztán rájöttek, hogy jött egy második gyagyás retriever és onnantól kezdve nem volt probléma. Gyerekekkel is teljesen barátságosan viselkedett, még időnként ugrál (ami sok kutyánál probléma), de ezt eltekintve jól vizsgázott. Ahogy már korábban említettem, ezen rövid idő alatt semmifajta agressziót nem mutatott, még a saját Goldi lányom is vehemensebben áll ki magáért, mint Jogar, pedig ő is rendkívül türelmes alapvetően.
Meg is fürdött a fiatalember (bár a fejét még nem mostuk meg a sebes fülei miatt), és azt is hihetetlen türelemmel tűrte. Most már van egy puha bundás, de még mindig büdös fejű kutyus, amint a fülei begyógyulnak, kap egy alapos fejmosást is :smt004
Az elmúlt alig egy hétben Jogar szépen megtanult sétálni pórázon, immár Maya sem nagyon zökkenti ki. Amikor új kutyákkal találkozik, akkor lehet csak kibillenteni, mert annyira szeret új haverokkal ismerkedni, amely érdeklődés időnként elsőre sok is az aprónépnek :smt045 :mrgreen: .
Már nagyrészt érti a "nem" szó jelentését is, sőt egyre jobban tudja betartani a kapuszabályt is. Igazán büszke vagyok a "tanítványomra", nagyon jó tanuló :smt059 :smt041


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#21HozzászólásElküldve: 2012.07.07. 20:26 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: juccus1982 (#20)

Van belépési joga a képtárba is!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#20HozzászólásElküldve: 2012.07.07. 17:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: SRita (#19)

Majd megmutatom, szerintem fog menni :D

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#19HozzászólásElküldve: 2012.07.07. 07:24 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: juccus1982 (#18)

Köszi! én még nem jöttem rá, hogyan kell feltenni képet :ugeek:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 22:47 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: SRita (#17)

A before kép már megvan! :)

Kép

(ezt a képet Rita a ma délutáni sétán lőtte és a FB-ról loptam le :) )

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 22:35 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Fruzsi (#16)

Cuki, zizegő kuty! :smt054 és holnap végre fürdik :smt045


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 20:43 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Kutyás autó:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 20:25 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Ja, jut eszembe, nekem meg még vannak fotóim róla... de majd mindjárt...
Akkor csináltam őket, amikor a benzinkúton vártunk Rátok!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 20:07 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Ma kint voltunk a Népligetben. Hát lehet, hogy Jogar a Dunától megijedt (titkon megkönnyebbültem, hogy nem lesz még egy dagonyázó kutyám), de sajnos Mayával versenyezve az összes dagonyázó helyre befeküdt. :shock: Talán inkább fekete labi szeretne lenni? :roll:

Nagyon aranyosak voltak, futkostak össze-vissza és gyakoroltuk a behívást is. Jogar szemmel láthatóan fejlődik, Időnként Mayát követve, időnként magától is sikerült többször is visszatalálnia hozzám és természetesen bezsebelte a jutifalatját :mrgreen: Persze még sokat kell tanulnia, de jó tanuló és roppant hálás kutyus :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 08:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
A tegnapi séta alapján úgy ítélem meg - én, mint hattttttalmas szakértő, ugye... - hogy Jogarral abszolút semmi gond nem lesz, nagyon jó kutyának tűnik. Nyilván most minden új és más neki, eddig egy menhelyen élt, előtte ki tudja hol nőtt, mint a dudva, most lakásban lakik, kosárban alszik, rendszeresen megy sétálni, pórázon közlekedik, iszonyú sok újat lát, ám ennek ellenére nagyon jól bírja a strapát. A pórázfegyelem még valóban nem az erőssége, de sok ugatósagresszorhónaljkutyatulaj megirigyelhetné Ritát, amiért ilyen ritkán kell Károly bácsit alakítania! :) A lányaim nagyon bejöttek neki - hiába, no, van ízlése :D - de abszolút nem tolakodó módon közeledik.
A lányos pisilés nekem is szokatlan, de lehet, hogy ő ilyen kis lányos lelkületű :) Egy alapos fürdés és fülgyógyulás után igazán jóképű fiatalemberrel lesz dolgunk :D

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2012.07.06. 06:54 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Jogar lassan kezdi érteni, miért nem jó, ha húzza a pórázt, úgyhogy a ma reggeli sétán hazafelé már időnként olyan laza pórázzal sétáltunk, ahogy a nagy könyvben meg van írva. :smt023 Azért az ismeretlen kutyák még kizökkentik a nyugalmából, mindenki érdekli és barátsággal közeledik feléjük.
A behívást is elkezdtük gyakorolni és Juccus javaslatára ütősebb jutifalattal indultunk ma reggel útnak, hát szó se róla a kutyaszalámi egészen intenzíven érdekli, pedig kezdtem kételkedni benne, hogy retrieverből lenne. :D Ami furcsa, hogy úgy pisil túlnyomórészt, mint a lányok, ezt már a Juccussal is megfigyeltük a tegnapi közös sétán. Lehet, hogy még fiatalabb, mint gondoljuk? :geek:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2012.07.04. 21:15 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Jogar viszonylag váratlanul hozzám költözött tegnap este, ami azért volt izgalmas, mert a 7 éves keresztlányom is éppen aznap kempingezett nálam. Az elmúlt egy nap alatt a következőket sikerült megtudni. Jogar valószínűleg vagy utcakutya volt vagy legalábbis kerti, mert sem autóban nem szeret utazni, se nem ismerte nagyon a követ, parkettától is meghökkent, a lépcsőket pedig szokni kellett. Első néhány alkalommal a lépcsőházban ezért gyakorolni kellett az egyes szakaszokon való le és felfutást, de hál' Istennek az összes szakaszt jól begyakorolta, úgyhogy a ma esti sétánál már nem okozott gondot a lépcsőzés. :D

Tegnap este még megálltunk a Népligetnél, ahol fájt a szívem, hogy nem tudtam még elengedni, cserébe Károly bácsit játszottam a séta nagyobb részén. Viszont találkoztunk német doggal, németjuhásszal és nagyon jól vizsgázott a más kutyákkal való viszonnyal. Végig barátságosan viselkedett velük az agresszió szikráját sem láttam eddig ebben a kutyában. Ma a kutyafuttatóban inkább túl barátságosan közeledett néhány ebhez, akik nem éreztek ingert, hogy játszanak vele. De van néhány határozott szuka a csapatban és ők helyre is rakták :). Keresztlányommal is nagyon barátságos volt, sőt alig egyórás ismeretség után simán belenyúltam a táljába és még csak egy halk morgást sem hallatott.

Szóval rendkívül barátságos és kedves kutyus. Viszont van még mit tanulnia és zizeg egyfolytában, úgyhogy átérzem Fruzsi sorait, amikor utalt rá, hogy kezelés közben eszébe jutott megcsapni a lámpával :mrgreen: Hát nekem sem volt egyszerű a füleinek a kezelése. Remélem jó eredményt tudunk majd vele elérni és hamar meggyógyul :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2012.07.04. 12:17 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Jogart tegnap hirtelen felinduásból átköltöztettem SRitához. :)
A kórházban a teltebbnél is teltház van, több elég beteg állattal, így hatalmas a hajtás. Ezzel is csökkent így a létszám...
A költözést az tette lehetővé, hogy a Solti Állatmentők vezetőjétől, Ágicától kölcsönkaptuk a Bioptron lámpáját, amit ezúton is nagyon köszönünk!
Így Rita otthon is tudja majd lámpázni, gyógyítgatni a fülét, mert így minden lehetőség adott.
Bzunk benne, hogy a foglalkozás, szeretgetés, családi környezet, egyéni figyelem még gyorsabbá teszi a gyógyulást.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2012.07.02. 08:31 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
Előzmény: Fruzsi (#4)

Gyönyörű lett ez a kutyus, Fruzsi! :smt054 Remélem a füle is mihamarabb rendeződik!

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2012.07.01. 22:13 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: lustica (#7)

Valami "öröm" nekünk is kell.
Ma reggelre 7 kutyánk, 4 macskánk és egy lovunk lett. 8-) Tudnék mesélni... :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2012.07.01. 22:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.03. 19:27
Hozzászólások: 2536
Tartózkodási hely: Mór-Bp.
Előzmény: Fruzsi (#6)
:lol:
vicces a szaksegéd :D

_________________
Krausz Dóra
http://livelygolden.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2012.07.01. 21:46 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: SRita (#5)

Hát egyelőre a másik irányba halad a dolog... :( a jobb fülén az, ami még kicsit tartott, az mára teljesen szétnyílt. Egyébként rázza is a piszok, így azért ő sem könnyíti a dolgokat. Emellett zsizseg, mozog, így a lámpázása egy kihívás, főleg, hogy ilyen kis és mozgékony területet kell elkapni a fénnyel... bár legalább a krémezéssel nincs gond...
Holnap megnézi a főorvosunk is, hátha kiokoskodik valamit...


...viszont mindez Jogart pöppet sem zavarja a mindennapokban. Elég nagy lett a forgalom kutyafronton a kórházban (tegnap ezért a legbolondabb kutyával küzdöttem, ma pedig egy kis shi-tzu átmeneti és rövid időre csak egy lovas boxban fért el :mrgreen: ), ami nyilván jól felhúzza az érdeklődését... mindenkit jól megugat ezért, és hangosan közli a panaszát, hogy el tudná viselni, hogy 0-24-ben valaki vele foglalkozzon. Ezzel egyetemben minden sétáért rettentően hálás, és imád kint mozogni.


Ma egyébként jó napjuk volt. A kórház "törzsvendégsége", azaz éppen Jogar, Szepi és egy Dorotty nevű már gyógyult és panziózó spánielünk megnézhette a Dunát. Szaksegédünk levitte oda őket, úgy kíváncsiságból...
Majd a következőképp számolt be:
- Jogar fél a víztől.
- Szepi lehet, hogy megevett egy teknőst, de hogy a siklótól fél, az biztos.
- Dorotty meg fogta magát és elúszött. :lol: 8-) (Azért persze nem úszott el, de pórázon úgy csobbant a vízben, hogy a víz szélénél egy másodpercre se torpant meg.)

Szóval zajlik az élet.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2012.07.01. 21:36 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Fruzsi (#4)

Jogar nagyon csinos fiú lett, remélem, hamar begyógyul a füle :smt041


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2012.07.01. 21:07 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2012.06.30. 21:38 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Jogarból az ivartalanítás varratai kikerültek.
Sajnos a füle nem gyógyul szépen, szétnyíltak a sebek, kicsit váladékozik is. Most kapja rá a kék krémet és bioptron lámpázzuk neki minden nap, de valószínűleg lassan fog gyógyulni szegénynek...

Bár mindez a viselkedésén mit sem változtat... néha elgondolkodtam ma, hogy véletlen kicsit lecsapnánk a lámpával, még jól is járnánk, mert elég izgága volt, de megúszta. :lol: :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Jogar - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2012.06.24. 12:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Jogar ma túlesett az ivartalanításon. Jól viselte.
Emellett mindkét fülén egy-egy, a legyek által kicsipkedett, majd elfertőződött bőrterület volt, ami papillomaszerű növedékeket képzett. Ezeket is eltávolítottuk. Már felébredt az alvásból, kicsit kótyagos még, de jól van.

Főorvosunk is azt mondta, nem idős kutya, korát ő is 2-3 évesre tippelte.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Jogar
#1HozzászólásElküldve: 2012.06.23. 12:03 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Jogar 2-3 év körüli labrador retriever kan.
2012-03-21-én került a Békéscsabai menhelyre, komoly szőrproblémákkal küzdött, kopaszodott, kevés, és rossz minőségű szőre, sebei voltak. Ezt elkezdek kezelni, és nagyon szép eredményeket értek el nála...
Innen indult:
Kép

Kép

Egy viszonylag friss fotó, sokat javult:
Kép


Most pedig itt tart, ezt ma készítettem:
Kép

Jogar úgy tűnik, ételallergiás, de azért a kivizsgálását nem hagyjuk ki. A békéscsabaiaknál a nagy áttörés a kezelgetések mellett a csirkementes táp által következett be. Ennek köszönhetően sikerült ilyen szépen rendezni a szőrét.

Jogar ma elköltözhetett a Csabai menhelyről, a Dunaföldvári Túri Állatkórházba került.
Gyulladt fülének kezelését folytatjuk, kapott chipet, féreghajtót, spot ont, chipje azonnal regisztrálódott. A fülváladékban nem találtunk parazitát, így Surolan fülcseppet kap rá...
Fogai csúnyán kopottak, ennek ellenére nem gondoljuk idős kutyának, mindenesetre ez a kormeghatározást jelentősen nehezíti. Előreharapása van, szemfogai, metszőfogai alig vannak, a zápfogai viszont hatalmasak. :) Minden foga hófehér. :)
Hamarosan ivartalanítódik, majd nem sokkal később ideiglenes befogadóhoz költözhet... hacsak addig nem jön érte az álomgazdi. :)

Jogar nagyon kedves, kiegyensúlyozott, kicsit apportos, temperamentumos labifiú. Más kutyákkal abszolút jól kijön, konfliktuskerülő.
Erről kaptunk egy videót is, mint kutyateszt. :)



Jogar ivartalanítás után gazdit keres
20/526-2703 vagy 20/59-333-80
info@retrieverhelp.hu

Jogar képtára

Mai képek:
Kép

Kép


Jogar mai állatorvosi költségei (betegvizsgálat, fültisztítás, fülváladék vizsgálata, tartásdíja, stb) 10.000 Ft körül vannak.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség