Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 15:08

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 61 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2012.03.16. 20:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Tegnap megint megpróbáltuk a sétát, és egészen jó eredménnyel sikerült. Néha rá kellett szólni hogy ne húzzon, de egyébként gyönyörűen jött mellettem. Mikor kiértünk a rétre, ezerrel szimatolt, és adta a labis formáját, de azért nem ész nélkül. Jó volt vele menni, szépen közlekedik.

Kép

Kép
szagot fogott

Kép

Kép
úgy szimatolt mint egy porszívó :D

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 17:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Én elkönyveltem annak, hogy nem mai csirke, de akkor örülök hogy nem így van. Jó lenne vele is labdázni meg csavarogni mint Negrával. Nagyon megszerettem a kis szöszit, alig van itt egy pár napja, de ennyi kedvesség és báj, szinte hihetetlen. Nyugodt, türelmes, nem ijedős, ha leülünk már odatelepszik, és ha nem simizzük akkor elterül a lábunk mellett és szundizik. Édes kis angyal. :smt059

[
url=http://www.retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=73041#p73041]Előzmény: Fruzsi (#8)[/url]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 12:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
Előzmény: Fruzsi (#8)

Akkor jó! :D

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 12:15 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Anitaanya (#7)

Ilyenkor inkább a menhely/gyepi fáradalmait szokták kipihenni.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 09:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
Előzmény: fannykaas (#6)

Ez érdekes, amit írtál Angel-ről, hogy egész nap szinte csak szunyál. Már kezdtem aggódni, hogy a mi Bellynkkel valami gáz van, mert tegnap és eddig még ma is csak punnyadt. Biztos kipihenik az új hely okozta fáradalmakat, élményeket. Remélem mindketten oldódnak majd!
Nagyon szép kutty egyébként, látszik rajta, hogy egy kis bűbáj :smt056 !

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 08:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
A kis hölgyet nem a mozgékonyság jellemzi, a nap nagy részét átalussza. Tegnap elindultam vele sétálni, de az utca közepéig jutottunk csak, leült, és szinte mondta, hogy figyu, menj egyedül. Imádkoztam neki egy picikét, aztán hajlandó volt felemelni a popóját és hazaslattyogni. itthon aztán gyorsan bevágta a szunyát, ilyen megeröltető strapa után. Sok vizet nem zavar fel a drágám. Ha kimegyünk jön bezsebelni a simiket, de nem erőszakosan, olyan illedelmesen. Próbálkoztam a ül vezényszóval, de nem értette, viszont a tiltást igen. Kicsit félős még, a felemelt kéztől vagy a hirtelen mozdulattól lelapul. A labda hidegen hagyja, viszont a területet őrzi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2012.03.11. 16:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Igen igaz, a neve a jellemzője. Azt hiszem, az álomgazdinak meghozza majd a boldogságot. Ő az a kutya, akit ha megismer az ember, már CSAK labira fog vágyni. :D

Előzmény: MÁgi (#3)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2012.03.11. 16:11 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szieszta

Pár kép erről a tündérkéről. Tegnap este meglepődtem. Mély öblös kutyaugatás hangzott a kapu felöl. Azt hittem, valami idegen kutya ismerkedik a mieinkkel, erre Angel volt az. Olyan hangja van, mint egy dognak. Nekem nagyon bejön, imádom a baritonját. Nagyon nyugodt, a halk beszédre is reagál, nem kell neki erélyesen szólni. Nagyon béketűrő a mi kis haramiánkkal is, engedi a táljából enni. Addig inkább hozzá sem nyúl, míg a pici ki nem lakmározta magát. Negróval már nem bírja az iramot, de azért időnként nekilódul , és olyankor lehengerlő tud lenni. Este már magától vonult a kenelbe aludni, és a bölcsissel cuccolt egy házba. Nem lop, nem rendezkedik, nem ás. Nagyon jó kiskutya. Nagyon szereti a dédelgetést, simogatás közben képes állva elaludni. A fülénél sem gáncsoskodik, szó nélkül tűri a csöpögtetést. Azt hiszem, akihez majd kerülni fog, megfogja vele azt az ominózus lábat. Baromi jó kutya. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2012.03.10. 22:10 
Offline

Csatlakozott: 2011.06.26. 18:45
Hozzászólások: 1853
Tartózkodási hely: Tiszavárkony, néha Budapest
Előzmény: fannykaas (#2)
Ezek szerint a neve abszolút jellemző rá! ;)
Tüneményes kutyi!
Biztosan könnyen rátalál majd az álomgazdi.

_________________
Támogasd a Retriever Fajtamentést! Adószámunk: 18618066-1-11
Számlaszámunk: 10400140 50515653 53521002
IBAN: HU37 10400140 50515653 53521002
SWIFT kód: OKHBHUHB


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Angel - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2012.03.10. 15:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Nos, tényleg egy kis bújós kedves angyal. Nagyon találó rá a neve. Negróval és a picikével még az este összebarátkoztak, ezerrel kezdődött a játék. Érti a nem szót, és nagyon szót fogad. A macskákat nem bántja, a gyerekeket szereti. Dórikám ma reggel egy hatalmas puszit kapott tőle. Azt hittem, a termetéből adódóan zabagép lesz, de csak mértékkel eszeget. Próbálok rágni való dolgokat adni neki, hogy azért használnia kelljen a fogait, de egy kicsit puhítva. Kiváncsi lennék, mitől mentek így trapára a fogai. Reggel ránkhozta a szívbajt. A férjem bejött a kapun, ő meg azzal a slunggal kiment. Körbe szaglászta az autót, aztán szépen besétált a hívásra. Legjobban úgy szeret aludni, ha az ölünkben van a feje, és cirógatjuk. Mama pedig nagyon babusgatja. Egész nap kint ült vele, és csak simizte és simizte. Vártam hogy melyik unja meg hamarabb, de aztán én adtam fel a figyelést. Nos, egyenlőre ennyi, aztán majd folyt. köv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Angel
#1HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 23:00 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Angel 7 éves labrador retriever szuka. Bonyhád környékén találták több, mint 2 hete; a helyi gyepmesteri telepen várta gazdáját, aki nem kereste.
Időközben sok minden történt vele...
Méhgyulladása lett, ezért ivartalanították, a műtét jól sikerült, hamar felépült.
Kiderült, chipezett kutya... tenyésztőjét utolértük, gazdáját nem sikerült, elérhetetlen, mondhatni, eltűnt...
Angel ma került hozzánk, köszönhetően a bonyhádi állatvédőknek, akik eddig vigyáztak rá, és elhozták Dunaföldvárra, hogy onnan együtt utazhassunk tovább.
Angel brutálisan lekopott metszőfogakkal rendelkezik, és a mai találkozónk során az is kiderült, hogy mindkét füle csúnyán be is van gyulladva. Így még Dunaföldváron gyors fülpucolásban, ellátásban, majd végül varratszedésben is részesült, és úgy indultunk tovább.

Angel nagyon kedves, kiegyensúlyozott labilány, a telep tapasztaltai szerint mindenkivel kedves, jófej, aranyos.
Egyébként jó családból származó, korrekt, egészséges felmenői voltak.

Alapos megismerés után új gazdát keres, ahol elsődlegesen kinti-benti kutya szeretne lenni, sok-sok simogatással.

info@retrieverhelp.hu
20/59-333-80

Angel képtára

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 61 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség