Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 15:06

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#142HozzászólásElküldve: 2010.12.18. 10:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Elozmeny: Bikmakanyu (51467)
Na, ennek nagyon örülünk, már vártuk a híreket! :D
Mike is nagyon cuki a naptárban!
Várjuk nagyon a képeket!

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#141HozzászólásElküldve: 2010.12.17. 23:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:17
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Göd
Ma sütizés közben kifaggattam Móni gazdit, hogy mi hír van a házuk táján, mert igen régen hallattak magukról. A válasz nagyon megnyugtató és élményekben gazdag volt:
- köszönik szépen, nagyon jól vannak! Mike már akkora nagyfiú, hogy diszkrét célzást kaptak az oviban, Mike macsó kinőtte az ovit, igazán mehetne már suliba, hogy ott faraghassák tovább az erényeit. ;)
- a két kuty mindent együtt csinál, szó szerint. Együtt isznak-esznek, alszanak, játszanak....egymás szimbiótái lettek :P
- Maggie-nek újabban nem tetszik Mike nyakörve, valószínűleg a színével van baja, ugyanis a második kék nyakörvet is lerágta élete párja nyakáról. A harmadik valószínűleg barna bőr lesz, hátha ez megfelel a kisasszony új ízlésvilágának.
- Nemsokára jön a nyisz-nyisz, mielőtt az úrfi rájön, mire is kell pontosan használni az ékszereket.
- Szépen gyógyul az orra, bár még van rajta szőrhiányos terület.
Természetesen a lelkére kötöttem, hogy feltétlenül kérünk képeket a két macivirágról!

_________________
Kriszta - Gábor - Nayla - Brunó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#140HozzászólásElküldve: 2010.11.14. 21:28 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Bikmakanyu (49230)

Köszönjük! :) Ma már jobban is van a kis hercegnőm... ;)

Ahogy mondjátok valóban egy igazi kis macsóóóóóó... :lol: És cseperedik, leginkább széltében.... :D

Ez még lemaradt b.puszta :smt007 Azóta már többször gyakoroltuk ezt, ügyeskedünk ;)
Kép

Májki a TÁLAK őrzője
Kép

Így segítenek nekem takarítani :lol:
Kép

A sok munka után kapunk valamit...?? :D
Kép

Maggiebogyó még a kórházi gallérban
Kép

Csak csajosan.... :)
Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#139HozzászólásElküldve: 2010.11.14. 09:15 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.19. 10:37
Hozzászólások: 68
Elozmeny: M@M@M család (47200)
Szépen felcseperedett az ifjú úrfi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#138HozzászólásElküldve: 2010.11.13. 21:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:17
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Göd
Elozmeny: M@M@M család (49193)

Jobbulást Nektek! :smt056 Kérünk képeket is a kis macsóról!? :P

_________________
Kriszta - Gábor - Nayla - Brunó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#137HozzászólásElküldve: 2010.11.13. 14:53 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Nagyon köszönöm a segítséget.
Sejtettem.... :))) Akkor majd ezt is véghezviszem, mert méltatlan, h nem egészült még ki Májkival a felhasználónevünk. :oops: :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#136HozzászólásElküldve: 2010.11.13. 13:34 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: M@M@M család (49193)

Felhasználói nevet úgy tudsz váltani, ha beregisztrálod azt, amire szeretnéd változtatni.
Azaz új felhasználói neved lesz!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#135HozzászólásElküldve: 2010.11.13. 13:10 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.05. 14:56
Hozzászólások: 229
Elozmeny: M@M@M család (49193)

Szerintem max. az Adminnek lenne ehhez joga, de véleményem szerint Ő sem tudja ezt megoldani.
Az lenne az egyszerűbb, hogy ha csinálnál egy új azonosítót, és mostantól azzal írnál.
Kicsit macerás, de szerintem ez a járható út!

_________________
KépKépKépKépKépKép

További képek az állatkákról: http://picasaweb.google.hu/medve81


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#134HozzászólásElküldve: 2010.11.13. 13:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Sziasztok,

Nagy hírem van, Maggieke túl van az ivartalanítási műtéten......Tegnap délután történt. Viszont most nagyon levert, nem is akar enni.... Szegénykém. Remélem hamar felépül és visszanyeri a jókedvét, vidámságát. :)
Egyébként jól vagyunk, imádják egymást.
Májki tudja, hogy Maggie most nincs a toppon és nem is hisztizett amiért ő éjjel az előszobában aludt a kis vet bedjén, nem pedig a nappaliban velünk. :) Ma reggel egy hosszú csókkal indította Maggie napját. :oops: Tündériek. :)

El kell mesélnem azt is, hogy Májkival együtt dolgozni az óviban ÁLOM!!!!! Mindent megcsinál az összes feladatban jeleskedünk. :D Annyira büszke vagyok rá! Nagyon nagyon ügyes fiú! ;) Ellenben, amikor nem dolgozunk és a tömbiekkel játszik még mindig nagy az arca..... Időnként még a nagy hévben elkapja egy két ridgeback grabancát. :oops: Ezért az óvónéni olykor vérlabinak hívja Májkit, így tehát van egy bloodimájkink és bloodimarynk. :D :lol:
Lenne egy technikai kérdésem, felhasználó nevet tudok változtatni???

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#133HozzászólásElküldve: 2010.10.24. 00:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Állati jók a képek! :lol:
Nagyon örülünk, hogy Meggi és Májki ennnnnyire egymásra találtak, eszméletlen, hogy alszanak! :D
Tündériek!
Ja és látom, Májki szépen növekszik.... :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#132HozzászólásElküldve: 2010.10.23. 21:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: julcsi (47067)


Sziasztok,

Bocsi, hogy így eltűntünk.....Minden rendben van. Szerelem az óriási!!!! :D Együtt alvás, együtt evés, együtt napozás, együtt kertészkedés, diózás. Nagyon helyesek, imádnivalóak. Nagyon boldogok vagyunk, hogy ennyire jók együtt! :D A napjaink vidáman telnek(viszont sajnos rohan az idő), ez alól csak a rombolós napok kivételek, nem tudom mikorra nyugszanak le, de addig a pillanatig lehet h nem lehet szép kertünk, amelyik részt megcsináljuk szépre, nekik azt kell kiásni és kifeküdni. :roll:

Íme néhány kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#131HozzászólásElküldve: 2010.10.21. 19:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Mi a helyzet, mi ez a nagy csend?
Ilyen nagy a szerelem, hogy már írni sem marad idő? :D
Néhány képecskét már megnézegetnénk!

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#130HozzászólásElküldve: 2010.10.18. 10:31 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
MMM-család, Shívával kiegészítve. :D

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#129HozzászólásElküldve: 2010.10.12. 15:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.24. 12:21
Hozzászólások: 746
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kép

_________________
Zara & Sally† & Timcsi
www.annazara.hu
(A nyugalom felkavarására alkalmas fotók, videók, dog-blog bejegyzések - csak erős idegzetűeknek!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#128HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 22:25 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: M@M@M család (45360)


Én nem látnám értelmét egy ivartalanításra szánt kutyának gyógyszert adni.
Bár sok kontraindikációja se lehet, mert ezek hormonális problémát szoktak okozni, utána meg méhgyulladást és ilyeneket... viszont ha úgyis ki lesz pakolva, akkor tök mindegy, mert nem lesz, vagy még azelőtt ki van szedve a zavaró dolog, hogy bajt okozna. Épp így, ha befedeznék se lenne hosszú távú következménye, ha tudvalévő, hogy 1, max 1.5 hónapon belül GARANTÁLTAN ki van pakolva.
Egyébként én attól függetlenül, hogy hülyeségeket csinál, még ivartalanítanám. Amíg nem tüzel, nem vérzik, addig miért lenne gond ivartalanítani?
A kérdések-tanácsok topicban pont most volt szó egy ilyen kutyáról, ő seperc alatt ivartalanítva lett és már semmi baja!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#127HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 20:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Fruzsi (45114)

Háttt, nagy bajban vagyunk és kis-gatyában.....Amint lehet, megtesszük csak úgy tűnik a kislányunk és szervezete úgy döntött, hogy ő még szeretne tüzelni, mielőtt ivartalan lesz.....A dokink azt mondja azt meg kéne várni.
Tehát most még nincsenek látható jelei/nyomai a tüzelésnek, de a viselkedéséből ezt szűrjük le. Az van,h séta közben teljesen izgatottan viselkedik (előzőkor is). Magánkívül van csak a kutyák érdeklik, borzolja magát és nyüszög és néz ránk kérdően??!! Amint beérünk az erdőbe visszaváltozik és újra ránk figyel és az erdőre is, és Májkira is. Eddig nem volt ilyen problémánk..... De első tüzelése előtt megfigyeltünk ilyen és hasonló kis zavarokat.... :shock:
A kérdésem az h az a gyógyszer ami meggátolja a tüzelést adható e, azért h utána ivartalaníttathassuk?! Vagy?
Szóval mielőbb szeretnénk a műtétet, mert nem szeretnénk ha bármi eüi. problémánk lenne...

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#126HozzászólásElküldve: 2010.09.30. 21:26 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: M@M@M család (45098)

Maggie mikor lesz ivartalanítva?

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#125HozzászólásElküldve: 2010.09.30. 20:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: julcsi (44900)

Szóval a rúd, Matyival hétfő éjjel az ügyeletre rohantam, mert hegesztés közben megsértette a szaruhártyáját... Nagyon szarul nézett ki, nem bírta kinyitni és ha szétfeszítettük homályosan látott.... Szóval nagy volt a riadalom és nagyon izgultunk, szar volt........ :(

DEEEEEE már jól van, kaptunk csodás cseppeket és szemgélt, most már szép a kis szeme. :)
Azután Maggiebaba lett rosszul kedden későn este hányt és remegett is. Szintén idegsokkot kaptam, h mi van .... DEEEEE már ő is teljesen jól van kedve, étvágya, széklete, ivászata mindene jó volt és jó. Mindenesetre nem jól indult a hetünk. Szóval voltak történések. Kedden itthon maradtam Matyival és akkor és ma klikkereztem a gyerekekkel. Nagyon cukik voltak... Májki azt hiszem kiválóan motiválható némi sajt, kolbi vagy párizsi reményében. :lol: :D Kiváló nebuló!!!! :lol:
Néhány kép rólunk, :D

Apa imádja a buci fejemet
Kép

Kép
Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#124HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 21:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Na, milyen rúd? :(

Ez a kép nagyon cuki!!!!

Kép

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#123HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 21:10 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
http://gallery.site.hu/u/MMampMM/


Bocsi, hogy csak ennyit teszek most, de tegnap este/éjjel óta ránk jár a rúd!

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#122HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 20:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Csináltatok saját fotógalériát? Mert akkor annak a link-jét be kéne másolnotok ide!
:-)

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#121HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 19:25 
Offline

Csatlakozott: 2010.03.19. 21:18
Hozzászólások: 758
Elozmeny: M@M@M család (44788)

:roll: És a fotók??????????????????? :roll:
Lefeküdtetek aludni, mielőtt felraktátok volna????? Ugye nem!!!! :lol:

:smt039


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#120HozzászólásElküldve: 2010.09.27. 21:11 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: julcsi (44708)

Bocssiiiiiii, hogy kicsit eltűntünk, nem direkt ám, de ahogy írtam nagyon nagyon mozgalmasra sikeredet kisfiam első hete! :D

Szóval nagyon köszönjük a kérdéseket, SZUPERÜL VAGYUNK, épp alszanak a kutymorgók a lábamon. :lol:
Múlt héten este voltak séták, volt fürdetés a nagykádban :D Volt tanulás, volt egy kis nyüszi nem tudom fog vagy fülfájás miatt e. Na persze, ami nem maradhatott el az a fülcseppezés miatti hisztike, de anya okosan elmagyarázta Májkibogyónak, hogy ez mennyire fontos. Szóval ez is pikk-pakk megy már nekünk. ;)

Voltunk doktorbácsinál is nagyon odavannak értük a rendelőben! Teljes generál volt. :lol: Jól mértem le őket 21 és 26 kg-ok a kutyik. ;) Nagyon cukik voltak, annyira izgultak egymásért, alig lehetett őket külön mozgatni. :lol: Májki amikor Maggike oltást kapott és chipet tisztára kiakadt, hogy mi van már miért nincs mellette a tesó.
A szőrhiánya valószínű szőrtüsző atka lehetett, kaptunk még rá tak-tiket és kezelnünk kell még a picit, s ha semmi javulást nem tapasztalunk kenetet kell venni. Szívből remélem, hogy nem lesz rá szükség! Azután a fülecskéjét vizsgáltuk meg, nagyon nem tetszett neki. Még nem teljesen oké, kell fülcsepeznünk még, de azt mondták, hogy nem kell izgulnom. Viszont sajnos Maggie jobb fülecskéje (is) be van gyulladva, szóval már profik leszünk ebben, mert neki is jár a fülcseppezés. A 3 hallójárat közül Maggié a legcsúnyább. :roll: Jövő héten megyünk vissza megnézik ki, hogy gyógyult. Ja nagyon rafkosak ám, egymás fülét nyalogatják.
Az éjszakáink nagyon nyugodtak,Maggieke, már nem bújik be alánk az ágy alá, hanem ő is mellettünk alszik az öcskössel, a nagy takarójukon. :D Nagyon helyesek, általában ha a lakás bármely pontján vagyunk ők együtt közlekednek és fekszenek le a bejáratott kis helyeikre. :D Ja és a hálóban csak akkor találod őket, ha már mind a ketten bent fekszünk az ágyban. Matyi már elment aludni én még kint írok a nappaliban a kutyusaink velem és rajtam alszanak itt kinn, de gondolom ezt nem is kell bemutatnom.... :D
Vasárnap reggelinél Májki ismét nagyon megnevetettet minket. Kiküldtük őket az előszobába míg ettünk, és Matyi behajtotta az ajtót is, hogy lássuk mi a reakció. Hát óriási volt...... Májki hangosan elégedetlenkedett, majd ehhez először a nózijával majd a tappancsával lökdöste be az ajtót..... Annyira cukker volt, nagyon értelmes kis srác, nagyon sok mindent megcsinál, megért, figyel, reagál.
Imádjuk őket, ma készültek a gyerekekről fotók is! ;) Rosszcsontok voltak, mert előtte nem tudtunk elmenni sétálni, dehát ki tudna haragudni rájuk, hiszen még csak gyerekek! :lol: Hétvégén megyünk oviba, már nagyon várnak minket! :D ;) Visszük a kis raptort. :lol: A nappalok is jól telnek, bár ma Májki akciózott, délben kapott Matyi egy hívást, hogy beszorult valamelyik labrador az előkerti kerítésbe. Mindjárt gondoltuk hogy mini raptorunk lehet csak. Matyi tépett haza ezerrel.Szerencsére nagyon jó és itthonülös, gondoskodó szomszédaink vannak, akik nem voltak rest bemászni és segíteni Májkinak, így már itthon Májki szabadon várta apáját. Nagyon megijedtünk, de szerencsére semmi baj nem történt. Matyi itthon volt velük egész délután, hogy figyelje őket . Nem tudom kitől látta ezt, vagy mit látott az előkertben, hogy ő úgy döntött, hogy áttöri a kerítést és márpedig bemegy oda....Na a lényeg Matyi egész délután hegesztett és ügyeskedett, h ez többet elő ne forduljon. Egyenlőre ennyi, ja azt mondanom sem kell, hogy délután mindenki aki csak tudta látta Májkit jött érdeklődni, hogy minden oké e??! Jó érzés ilyen emberekkel együtt élni. :) Kedvesek, kár h én nem voltam itthon, de Matyi helyettem is mindenkinek megköszönte. Szóval ezek után összeszedtek engem és autókáztunk kicsit, majd jöttek a szép fotók a kismanóról (és rólunk). Annyira fotogén, nem rám ütött ez a gyerek!!!!!!! :lol: :lol: Édes volt. ;) Jó éjt mindenkinek.....

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#119HozzászólásElküldve: 2010.09.27. 20:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
[url=http://www.retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=44472#p44472]Elozmeny: Fruzsi (44472)[/url

eZ NAGYON DURVAAAAA, de nekem tetszenek a variációk a túlélésre. :D Nálunk valaki megjátszotta a nagyon csini nebuló lányt és sikere volt. :lol: Hajrááá Fruzsiiii, hajrá Fruzsiii!!!! ;)

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#118HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 18:29 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Halihó!
Mizu MM MM -ékkel?
Nagyon kiványcsiak vagyunk!!! :-)
Voltatok dokinál? Nyirokcsomói? Szőrhiánya?
Meggi-Májki kapcsolata?
Éjszakák? Nappalok? Hogyan telnek?
Léccci írjatok, hogy minden ok-e! :-)
(Bár gondolom írnátok ha nem lenne minden ok..?!)

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#117HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:38 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Ja, és azt tudni kell, tavaly volt olyan államvizsga nap, amikor 10 emberből hetet!!! megbuktattak!!!!!!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#116HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:35 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: M@M@M család (44469)

Tanulnék... de az együgyű közöny, a feladás, a kilátástalanság kezd úrrá lenni rajtam.
Bár ha abba belegondolok, hoyg amikor az élelmiszerhigiénia álomvizsgát letettem és MEGLETT, akkor az anyaggal konkrétan párhuzamos voltam (azaz soha, legfeljebb csak a végtelenben találkozunk, tehát közünk nem volt egymáshoz) ; akkor ennek meg KELL lennie, ugyanis elég sokat ültem már felette... Milyen igazságtalan lenne, ah azon átengedtek, ezen meg nem akarnának. :D
De van egy csomó jó bevezetőm...
Plofesszol úr kérem! 10 nap múlva születésnapom van, tessék átengedni!
Tanárúr! Nem rabolom az idejüket, ha adnak egy kettest, elmegyek.
Hogy fél éve miért nem államviszgátam? Igen, beteg voltam. Egy FERTŐZŐ betegség lett úrrá rajtam, ami valójában zoonózis, de a járványtan szerint mégsem. De én ezzel vitatkoznék. :D
Az úgy volt... hogy...
A Lyme borreliosis? Igen! Gyakorlati tapasztalatom van. 3 kutyát kezeltem párhuzamosan és mind a három az enyém volt.
Jobbnál jobb ötleteim vannak hát.
Vagy egyszerűen: rövidszoknya, mély dekoltázs. :D

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#115HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Bikmakapu (44467)

JÓÓÓL VANNNN NAAAA!!!! :oops: :lol: Nagyfiúsodik. :roll:

Én ezt csak akkor vettem észre, mikor megmutattam Matyinak, mely képeket töltöttem fel. Ő is jót röhögött rajtam. :P

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#114HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Fruzsi (44466)


Szegénykém, durva lehet.... bele sem tudok gondolni.

Nem nekem tökély az is ha hétfőn vagy kedden beszélünk.... ;) Gondolom, hogy tanulsz/tanulnál ezerrel. :roll:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#113HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:18
Hozzászólások: 487
Tartózkodási hely: Göd
Elozmeny: M@M@M család (44454)

NA DE MÓÓÓÓÓÓÓNNNNIIIIIII!!!!!!

Az első képen mi van a lába között????? :oops: :oops: :oops:

_________________
Kriszta - Gábor - Brunó - Nayla - Rumcájz "A" macska


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#112HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:18 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: M@M@M család (44464)


Nos... ma 1x vettem fel a telefont, "Ki az a bolond, aki este 8kor hív jeligével..." Ismerős volt...
Az 59-es telefonom legalább kétszer is csörgött, tegnap és ma reggel, arra ébredtem fel... 10-kor...
Ja, újabban már nem veszem fel... a világért nem tennék ki annak senkit, hogy velem kelljen beszélni. :D
Ha nagyon halaszthatatlan hétfő délutánig, adok egy másik telefonszámot, de most 3 napig zombi leszek... :(

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#111HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:14 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:18
Hozzászólások: 487
Tartózkodási hely: Göd
Elozmeny: M@M@M család (44454)
Az utolsó kép az nagyon jóóóóó!!

Jól állnak egymásnak!!! :mrgreen:

_________________
Kriszta - Gábor - Brunó - Nayla - Rumcájz "A" macska


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#110HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:10 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Fruzsi (44459)

Persze, hogy megyünk. :D Nem is kérdés. ;)

Jelentkezni is fogok mailen :D és enni is fogunk..... :lol: Éssss sütit is szeretnék vinni :D
Addig viszont kell beszélnem veled....nem vagy ám elfelejtve, hívtalak is valamelyik nap, de nem értek el. Gondolom, h nálad is örültek háza van.... Nálunk nagyon, ez a hét totál káosz volt... Remélem a 7vége jobb lesz.

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#109HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 21:02 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Ugye jöttök Bösztörpusztára?

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#108HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 20:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Fürdetés után, biztos ami biztos inkább batyus kutyát csináltam, meg ne fázzon a kicsike... :) De azt hiszem tetszett neki mert, azóta is visszatér és a batyuban durmol........... :lol:


Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#107HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 20:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Kép

Tudok ám én értelmesen is nézni. :lol:

Kép

Gyerekek. :D

Kép

Kép

Anya másik kedvence :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#106HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 20:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Minden rendben velünk, gyerekek édesek. Májki bébi bepörög még olykor mikor nagy mókázás megy, de eddig mindent meg tudtunk oldani és gondolom ez csak jobb lesz, ahogy egyre jobban hallgat ránk, mert tudja mi vagyunk a családja!!!!
Nagyon édes bogyó, nagyon sokat szeretgetem és ő (is) hagyja magát!!! :D

Volt már fürdetés, annyira helyes volt! ;) Nagyon jól viselkedett, kicsit szerintem meg is volt illetődve, gondolom nagy volt neki a kád. :lol:
Jól megtörölköztünk utána és azt is megengedte, hogy meghajszárítozzam! :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#105HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 20:31 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Mancsi (44443)

Sziaaaa,

Képzeld el, hogy ez most úgy van, h Maggiet már nem érdeklik a cipők, pedig volt idő mikor szétszedte a kedvenceimet....... :roll:
Májki, pedig még ezt nem szúrta ki és ennek én úgy, de úúúggyy örülök! :lol: Aztán lehet hamarosan másról számolhatok be. :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#104HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 20:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Folytatás következik, csak kicsit behalt a mappám. :mrgreen:

Kép

Májki mondom neeeeee nézzzzzz anyára, véletlenül se!!!!! :lol:

Kép

Úton hazafelé! ;)

Kép

Maggie játsszál velem!!!! :lol:

Kép

Anya egyik kedvenc képe, szépfiú vagyok, mi???? :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#103HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 19:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
ÉÉÉÉdesek!
Amint látom, probléma nincs, Májki pocakja kerekedik?! :-)

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#102HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 19:54 
Offline

Csatlakozott: 2010.03.19. 21:18
Hozzászólások: 758
Elozmeny: M@M@M család (44442)

:roll: Azt nem értem, hogy nálatok hogy van annyi cipő???!!! Nálunk egy pillanat alatt a garázs környékére van kihordva az összes elcsenhető lábbeli. :evil: Hogy csináljátok, hogy nálatok a helyén marad, ráadásul párosával????
:smt039


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#101HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 19:50 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Sziasztok,

Képes beszámolónk következik:
Kép

munkám az álomőrzés ;)

Kép

kis békák :D

Kép

Májkibaba pihizik

Kép

Séta közben anyára nézni TILOS! :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#100HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 19:50 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Nagyon örülünk a boldogságnak,
csak így tovább!
:D :D :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#99HozzászólásElküldve: 2010.09.21. 22:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Kép


Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#98HozzászólásElküldve: 2010.09.21. 22:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: julcsi (43999)

Sziasztok

Bocsi, de tegnap este nagyon későn értem haza, így csak ma tudok beszámolni........ :( Szóval tegnap reggel mikor elindultunk itthonról a szívem szakadt meg... :roll: Olyan aranyosan nézett és vakkantgatott ls nyüszögött, biztosan nagyon szomorú volt amiért nem jöhet velünk vagy mi nem maradunk. Izgultam értük egész nap!!!!
Matyi sietett haza a munkából és 3 békésen szunyázó kuty fogadta. Semmi rosszat nem csináltak, csak próbáltak. :D
Elől a kapunál lévő kis kavicsos rész alól szerették volna kihúzni a az alatta lévő fóliát. (de nem ment nekik) :lol:
Azután délután Májki mindenhova kísérte Matyit a kertben és a lakásban is. :D Sokat játszottak és megpróbálkoztak a sétával is. :) Nagyon ügyes lesz, csak még sokat kell gyakorolnunk és foglalkoznunk és még többet szeretgetnünk őt, hogy tudja ránk mindenben számíthat és kötődhet amennyire csak tud. ;)

Jelentem Májki 21 kg Maggie 26 kg. :lol: Egyhamar a fejére nő. :D Tegnap este nagyon fájt a kicsi foga, folyamatosan rágcsált mindent és mindenkit, úgyhogy csak elég sokára tudtuk "elaltatni". Viszont elesettségében nagyon bújt hozzánk, az ölemben aludt el, szájában a kezemmel. :D IMÁDOM!!!

Ma amikor hazaértem, alukáltak szintén, de pikk-pakk ugráltak amint megláttak. Kis drágák. Ma elmentünk kettejükkel sétálni, vicces volt! :lol: Ki erre, ki arra. :D Aztán rohangásztak egy nagyot, Májki egy picit bepörgött, Maggie meg cserébe futott előtte és neki, mint a nyúl. Jól elfáradtak. :)
Az éjszakáink nagyon jól telnek... Semmi baleset nem történt még. Ügyes fiú Májki.
Egyszóval minden tökély, nagyon boldogok vagyunk, hogy ilyen "gyerekeink" vannak. :D ;)

UI: Anyukám is nagyon - nagyon jól fogadta Májkibaba hírét. Nemsokára jön unokázni. :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#97HozzászólásElküldve: 2010.09.20. 19:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Sziasztok! Hogy telt Májki első "munkanapja" ?
Mi várt otthon mikor hazaértetek a munkából?

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky labibaba
#96HozzászólásElküldve: 2010.09.19. 21:14 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Fruzsi (43896)


Igen szerintem is :lol: És jó gyorsan, olyan hatalmas lesz, hogy Maggiekének saját body-guardja lesz!!!! :lol:

Fruzsi holnap, majd jól felhívlak. :D ;) Ja és nyugodtan átírhatod Mikenak vagy Májkinak! :lol:

Most, pedig megyek aludni, mert leszúr a főnök, ha hnap nem leszek 100%os! :lol: :D ;)

Mindenkinek óriás köszönet!!!!!!! Jó éjt.

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky labibaba
#95HozzászólásElküldve: 2010.09.19. 21:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Elozmeny: M@M@M család (43897)

:D :D :D

Nagyon örülünk!

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky labibaba
#94HozzászólásElküldve: 2010.09.19. 20:55 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: julcsi (43887)

Képzeld el, hogy délelőtt Májki sorozta Maggiet és folyton dögönyözte és közben vicces hangokat adott. (Tényleg tisztára Shrek) :D :lol:

Délután, pedig fordult a kocka és Maggie bolondult be, néha teljesen és nem hagyta a kicsiket, folyton kileste őket és lebunyózta a földre Májkit is. Egy csomószor mutatta, hogy most ő a főnök! :D Meg is lepődtünk Matyival. :roll: Amúgy semmi nem volt édesek és szerintem nagyon kedvelik egymást és egymás társaságát!!! ;) Nagy szerelmet érzek a levegőben és az energiáikban! :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky labibaba
#93HozzászólásElküldve: 2010.09.19. 20:48 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: M@M@M család (43885)

Cukik együtt. :D
Mike jó gyorsan akkora lesz, mint Maggie... :D
Öööö, ha Mikének írjátok, átírom a topicban a nevét, hogy ez is fent legyen... :D

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség