Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 15:58

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#192HozzászólásElküldve: 2012.10.10. 22:26 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.10. 22:18
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Tahitótfalu
Előzmény: M@M@M család (#187)

Én is gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok az egész családnak! :smt038 :smt041

Vasárnap jöttök a Retriever találkozóra?
Ugye nem hagytok ki megint egyet, legalább minden másodikra el kell jönnötök! :)

_________________
http://www.facebook.com/harmoniakutyapanzio
http://www.facebook.com/harmoniakleinhunderettung


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#191HozzászólásElküldve: 2012.10.10. 20:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: M@M@M család (#187)

Nagyon jó képek, a zöld tornacsuka különösen tetszett! ;)
Gratulálok, sok boldogságot kívánok az összes M-nek! :D

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#190HozzászólásElküldve: 2012.10.10. 20:38 
Offline

Csatlakozott: 2012.07.09. 10:10
Hozzászólások: 201
Én ugyan nem ismerlek titeked, de ezeken a képeken egészen elérzékenyültem és egyben jó kedvre is derültem.
Nagyon sok boldog évet kívánok nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#189HozzászólásElküldve: 2012.10.10. 20:29 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.03. 19:27
Hozzászólások: 2536
Tartózkodási hely: Mór-Bp.
Előzmény: M@M@M család (#187)

Csodaszép képek! :)

_________________
Krausz Dóra
http://livelygolden.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#188HozzászólásElküldve: 2012.10.10. 20:26 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: M@M@M család (#187)

Hát, ezek alapján tényleg nem szűkölködtetek az eseményekben!
Őszintén gratulálok nektek!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#187HozzászólásElküldve: 2012.10.10. 19:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Sziasztok,

Brutálisan rég nem jelentkeztünk, ezer bocsánat, de nálunk annyira hamar elrohant az időőőő..... :-((

Röviden összefoglalom mi is történt, hogy márciusban Májki "betörött fogott" nekünk, mármint felébresztett minket, mi meg a végére elkaptuk...a "delikvenst"..., májusban voltunk egy husszú 7végét a Mátrában, annyira tetszett nekik, hogy el sem tudom mondani....:-) Nyáron voltunk Balcsin élvezték nagyon, imádnak autókázni is és kirándulni, felfedezni is. Nagyon rendes gyerekek...:) A társaságban ők voltak a legjobbak, bár nem volt ez most az élmezőny, ami a jól viselkedést illeti, de azért mi büszkék voltunk nagyon. :D
ŐSZ= ESKÜVŐŐŐ :-)))) Termesztésen készültek remek kis felvételek 4ünkről, amit ígéretünkhöz híven, most fel is teszek... :-) Azt hiszem a srácok élvezték a fotózást, mert Sukoró környékén "kirándultunk" :P

Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép

Szóval voltak élményeink bőséggel az elmúlt fél évben, - kaptunk hideget, meleget is, de minden jó , ha a vége jóóóóó! :-) Májki szept 18-án volt(van) 2éve, hogy a családunk része és a szerelmünk töretlen!!! :-))) A nászút miatt most hagytuk Őt "egyedül", 1 hétig voltuk távol le is dobott pár kilót szegénykém, tuti nagyon hiányoztunk neki. Látnotok kellett volna mikor az éjszaka közepén megérkeztünk és tök kómásan ráeszmélt, hogy mi jöttünk haza..... Nagyon aranyos volt és elképesztő módon örültek nekünk. Még jó, hogy Maggie itthon volt neki, minden rendben van közöttük, továbbra is óriás harmóniában élnek, szerintem tuti, hogy ők is házaspárként működnek......, viszont Maggie tud valamit, mert nálunk Ő a főnök...., Májkocskánk szinte bármit megenged neki.

A képeket fogadjátok szeretettel ez még csak egy kis töredéke, amint kapok még, azt is megmutatjuk.
Üdvözlet mindenkinek!

Most már még hivatalosabban is : M&M-s CSALÁD!

UI: Az egész esküvőnk tematikája az m&m's volt, így láthatjátok a zöld tornacsukámat a képeken , illetve Matyi m&m's-es nyakkendőjét is. :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#186HozzászólásElküldve: 2012.02.25. 12:37 
Offline

Csatlakozott: 2012.01.12. 12:43
Hozzászólások: 417
Előzmény: M@M@M család (#185) :) A kosaras kép tuti photoshop :) ,gratula és hosszú együtt töltött éveket kivánok 8-) 8-) !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#185HozzászólásElküldve: 2012.02.25. 10:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Sziasztok!!!!!!!!

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a gratulációkat :D ! Nagyon régen nem adtunk magunkról hírt, elnézést mindenkitől....... :roll:

Megpróbálom összefoglalni mennyi minden történt Velünk : Srácok imádata felénk és egymás iránt változatlan, szó szerint minden napra kitalálnak valami cukiságot, amin csak ámulok és bámulok. A nagy hidegekben nagyon sokszor volt olyan, hogy inkább bent hagytuk őket a lakásban, egyetlen alkalommal volt rongálás csupán, a vendégpacsker totális megsemmisítése volt napirenden akkor. :mrgreen: Annyira nem örültünk neki, mert vadiúj kis cucc volt nagy lábú férfi vendégeinknek....., dehát ez van.
Szilveszterezni elutaztunk a Balcsihoz a barátaink házába, 8 felnőtt (egy pocaklakó :) nem, nem az én pocakomban lakik ) és 4 kutyus volt, nagyon büszke voltam rájuk, mert szintén benti - kinti kutyák voltak, de az új környezet, új hely, új játszópajtik ellenére is remekül viselkedtek!!!! Meg is kérdezték Tőlünk a többiek, hogyan csináljuk, annyira büszkék voltunk.......vagyunk! :D Voltunk kirándulni, bobozni is elvittük őket, persze ők csak nézték a pár csúszkálásunkat...., jó volt nagyon.
Egyedüli problémám, Májk ugrálása és mindkettejük pórázon való húzása.... Állandóan dolgozunk az ügyön és tuti velem van a baj, de nálam mind2 megőrül a sétánál........., amint elengedem a pórázról jön szépen mellettem, de addig....

Annyi mindent szeretnék mesélni, hogy ezer bocs a csapongásért, szóval a vendégeskedés jól megy nekik, anyukámnál is voltunk a lakásába már többször, de pár hete ott is aludtunk, jó fejek voltak nagyon, Anyukám is imádja őket. Anyukám kutyusa egy westi fiú Arthur, nagyon cuki, de annyira nem lelkesedik a társaságért..... mondanom sem kell ez az én kis csapatomat nem hatja meg igazán.... Ennek eredménye az lett, hogy mikor Arthi 1 hetet nálunk vendégeskedett, hagyta Májkinak, hogy ráágyazzon és óriás buci fejével a hasán aludjon. Én konkrétan elpityeredtem mikor ezt megláttam, mert tudom milyen Arthi, mint egy zsémbes, morgolódós, felsőbbrendű "öregúr" és az én drága terápiás Májkom meghódította Őt is!!!!!!!!!!!! :D

Sajna nem volt teljesen riadalom mentes az elmúlt idő, január közepe felé egy nap munka után mikor hazaértünk furcsa szagot éreztem az utcán, leginkább hígítószerű volt, de ahogyan bementem a kertbe, ott már nem éreztem. Aznap nem voltunk nagy sétán, csak a kert volt és az előttünk lévő utcafront, este nem volt még semmi a srácokkal....... Reggel mikor felkeltünk Májki már furcsa volt, kiengedtem őket pisilni és mikor visszajöttek Májk folyamatosan nyáladzott durván, aztán hányni próbált, aztán véres volt a nyála, végül véreset hányt, remegett, persze levert volt..... Matyi gyorsan elvitt a munkahelyemre, hazajött és irány az orvos, addigra már Maggie is kezdte produkálni a túlzott nyáladzást, levertséget....... Orvosnál vérvétel, lázmérés, vizsgálatok.... Mind 2en lázasok voltak, Májki nyelve egy helyen olyan volt mintha megmarta volna valami, valami méreg...ez volt ami vérzett is.... Magginél a szájpadlásán látszott hasonló. Volt infúzió, szuri, a vérben azt hiszem a fehérvérsejt és valami magas lett (nem biztos h jól emlékszem, de azt hiszem), volt ultrahang, fertőzött kullancs tesztek, sok sok kérdés Matyinak... Kaptak gyógyszert, már délutánra jól lettek, de állandó megfigyelésük miatt Matyi itthon maradt még 3 napig velük, vissza is kellett menni, nem tudjuk pontosan miféle gyengébb méreggel találták szembe magukat, de méreg volt, abszolút ez a gyanúnk. Nincs baj azzal, hogy mindent összeszednek az utcán, jól vannak azóta is......, de annyira szörnyű érzés, hogy látod, hogy van baja, de nem tudod mi és hogyan segíts neki.....

és most kicsit... kellemesebb téma : 09. 22-én házasodunk össze. Nem ez volt az eredeti, de végül így alakult. :D
Májki és Maggie és Arthi is ott lesznek! Csodálatos óriás, zöld környezetben leszünk és a skacoknak is jár a nászutas lakosztály! :D :lol:

Teszek fel pár képet is: Kép

Kép

Kép

Ilyen cukiságokról beszélek!!!! :)

Kép
Májkocska

Kép

Kép
Arthival még nyáron!

Kép
Arthinál vendégségben

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#184HozzászólásElküldve: 2011.10.10. 17:33 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: M@M@M család (#180)

Gratulálok én is! :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#183HozzászólásElküldve: 2011.10.09. 20:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 11:38
Hozzászólások: 2660
Előzmény: M@M@M család (#180)

Gratulálok! Sok boldogságot!

No, nekem ez az igazi "kutyaforma" :lol: :lol: :lol:

Kép

_________________
Zsuzsi, Artúr és Bogi
http://www.serzsu1.new.fw.hu

Retriever Rescue Fajtamentő Egyesület 1%
Adószámunk: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#182HozzászólásElküldve: 2011.10.09. 14:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:09
Hozzászólások: 1074
Tartózkodási hely: Pesterzsébet,XX.
Nagyon szépek!!!!! :lol: :lol:
Sok boldogságot Nektek!!!!!! :D
Én gyanítom,mi lesz az a Meglepetés.......:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#181HozzászólásElküldve: 2011.10.09. 12:31 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Előzmény: M@M@M család (#180)
Hát akkor nagyon gratulálunk nektek, és sok boldogságot kívánunk! :D
Igen, csodálatosak a kutyáitok! ;)
Jók a képek, látszik mennyire imádják egymást, Mike jó választás volt! :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#180HozzászólásElküldve: 2011.10.09. 11:29 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Kedves Mindenki!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni a tegnapi találkozóra és megmutatni magunkat...... :(

Ellenben csak jó hírekkel szolgálhatok: múlt vasárnap Májki apuka megkérte Maggie anyuka kezét, s ő boldogan igent mondott, ami azt jelenti, hogy azóta is 10 méterrel a Föld felett járok!!!!! :D :D :D ;) S ez egyben az, hogy az energiámból a srácok is bőven részesülnek.... Nagyon imádni-valóan rosszak, soha nem unatkozunk mindig kitalálnak valamit, hol egy kis sérülés van rajtuk, hol rongálnak kicsit, hol visszafejlődő diákot játszanak, aki tutira elfelejtette amit eddig már megtanultunk. :D Nagyon jól vagyunk, nyáron voltunk kempingezni, ami szuperül sikerült, csak Velük szeretnénk nyaralni a későbbiekben is. A nyaralás alatt nagyon jól viselkedtek és nagyon élvezték az egészet, szabadon jártak-keltek és nagyon sokat pancsoltak.
és most képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Nyaralás:

Kép

Kép

Kép

Kép

Remélem csodálatosnak tartjátok Ti is őket! a jövő évben készülünk nektek egy kis meglepetéssel, de ez még titok egyelőre! :D :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#179HozzászólásElküldve: 2011.04.17. 21:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: julcsi (#178)


Nagyon köszönjük! :D Épp a lábamon horkol, elfáradt a sok simiben és rágcsálásban. :lol: Hamarosan remélem érkeznek a fotók.... ;) Szerelmes képekben nincs hiány. :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#178HozzászólásElküldve: 2011.04.17. 20:55 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Előzmény: M@M@M család (#177)
Boldog szülinapot kedves Májki-bogyó! (lécci szólj anyádnak, hogy így vagy úgy legyen már jó a gépe! :lol: szeretnénk már újabb szerelmes fotókat látni! :D )

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#177HozzászólásElküldve: 2011.04.17. 20:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Sziasztok,

Májkibogyó ma 1 éves!!!!!!!!! :smt007 :smt050 :smt031 Julcsiék és kedves RR, nagyon köszönjük őt, óriási ajándék!!! :)
Kényeztetéssel és finomságokkal (mint: füstölt csont, velős csont, főtt marha, párizsi és szívecskés jutifali) ünnepeltünk, valamint egy kis séta-mászkálással, az egyik nagyihoz, ahonnan szintén érkeztek finomságok. ;) Képek akkor, amikor jó lesz a gépem. :roll: (Valamint holnap van Májki velünk 7 hónapja) Annyira jó nekünk!!! :D

Az ünneplésen innen és túl is minden rendben velünk. Májki annyira szerelmes, hogy azt hiszi Maggie seggéből süt a Nap, még a finomságait is megosztotta a kis szerelmével... Konkrétan Maggie simán kiszedheti a szájából az összes csontot vagy bármit amit tud és még talál..... :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#176HozzászólásElküldve: 2011.03.30. 19:36 
Offline

Csatlakozott: 2010.03.19. 21:18
Hozzászólások: 758
Előzmény: M@M@M család (#172)

8-) Nagyon örülök, hogy nem lett semmi baj!!! :P Szerencsecsillag ragyog Rátok szerencsére!!! :smt040 Ragyogjon is!!! :smt045 :smt026 :smt050 :smt041
:smt039


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#175HozzászólásElküldve: 2011.03.30. 19:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: M@M@M család (#174)


Jelentem a kapunk szét lett szedve.... Szétesett a zár,(vagy mi) szóval kicseréltük! Srácok jól vannak épp óriási bunyó megy a szőnyegen, néha tesznek egy halvány kísérletet, h engem is bevegyenek a buliba.... :) Drágák. :P

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#174HozzászólásElküldve: 2011.03.29. 19:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: lustica (#173)

Igen, ez valóban a fő!! Most is itt szunyálnak a lábamon. ;) Annyira IMÁDOM őket!! Ellenben mindannyiunk érdekében a nyitott kapus tanulásban kemény szigor és vasfegyelem lesz és folyamatos gyakorlás és vizsga, aztán ismétlő vizsga (na, nem azért, mert megbuknak, hanem h el ne felejtsék) !!!

De, de természetesen kulcsos kapunk van, így nem tudunk másra gondolni, mint h "elromlott" ez is, eddig az elmúlt 2 napban zárva volt és jól működött, de én sajna nem elégszem meg már ezzel....... Hnap szét lesz szedve.

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#173HozzászólásElküldve: 2011.03.28. 21:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.03. 19:27
Hozzászólások: 2536
Tartózkodási hely: Mór-Bp.
Előzmény: M@M@M család (#172)
Fő, hogy előkerültek!

Zár nincs a kaputokon?

_________________
Krausz Dóra
http://livelygolden.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#172HozzászólásElküldve: 2011.03.28. 20:56 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: julcsi (#)




Tegnap átéltünk egy újabb szívrohamot! :cry: Már jól vagyunk, senkinek semmi baja, de tegnap kb. 1 órára megbolondultunk.....

Tegnap este kb.9kor utolsó pisire kiengedtük a srácokat (korán le szerettünk volna feküdni), mire ők úgy gondolták sétálnak egyet..................nélkülünk. :( Készülődtem a másnapi munkanapra, amikor csöngetett a szomszéd, h nyitva a kapu... Ezerrel rohanás a kertbe, az utcára. Nem voltak sehol. ( Eddigre a srácok már javában sétáltak...... :cry: ) Nagyon megijedtünk és bepattantunk a kocsiba, csapot- papot otthon hagytunk. Jártuk az utcákat, míg végül nemsokkal messzebb egy lakótelep elején megtaláltuk őket, egy fiatal pár társaságában. Óriási örömmel fogadtak minket,aztán irány haza, majd szárítkózás és átvizsgálás.....

Szerencsénk volt megint, de nagyon nagyon szarul éreztük magunkat, megszólalni alig bírtam.. Teljesen kiakadtam,hogy miért???Rossz gazdi vagyok??! Rájöttem, h nem nem vagyunk és mindent meg is teszünk értük és azért, h soha többet ne kelljen emiatt aggódnunk.
Rejtély, h a kapu mitől volt nyitva.. Nem találtunk jeleket, h valaki be akart jönni... és nem értjük, de azt tuti h nyitva volt, nagyon! Matyi ma tesztelte a kaput csomószor.... Ma a kennelben voltak, míg dolgoztunk,nagyon jól bírták. Voltunk sétálni is , semmmiii bajuk, kedvük, étvágyuk, energiájuk, sehol egy karcolás!!! Nagyon nagy időt és energiát fogunk fordítani a nyitott kapu effektusra. Ha velük vagyunk ezzel nincs gond, de ez nem elég!!! Szuper szerencsések vagyunk!!!!

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#171HozzászólásElküldve: 2011.03.27. 18:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Előzmény: M@M@M család (#170)

Igen, Májki-bogyó szintén egy kis zsivány, úgy tűnik, vele is sokminden elő fog fordulni, ha épp nincs fül, vagy bőrbaja (ezek idővel megszűnnek szerintem), akkor is majd mindig lesz vele valami, mert a rosszcsont kölykök már csak ilyenek.... :lol:

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#170HozzászólásElküldve: 2011.03.27. 14:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Ne haragudjatok, de mégsem megy a képfeltöltés...... :( A háztartásunkban elromlott egy-két dolog, így a laptopom is. A lényeg, amit eddig nem tudtam a kis fényképes sd kártyától teljes halál mutatkozik a laptopon.... Szóval megy a szerelőbácsihoz és utána teszek majd fel....

Felhívtuk az orvosunk tegnap, megérkezett Májkibogyó fül minta eredménye. A fülecskéje gombás. :( (de nincsen benne baktérium) A fülcsepp amivel kezelnünk kell egy új termék a neve: posatex, 10 napig kell vele csepegtetnünk.

Julcsi emlékszem még mikor (Lucky) :D látogatóba mentünk hozzátok és Porti bajait vettük számba és mondtátok, h a sok minden csak még közelebb hozott....... Nos azt hiszem már mi is minden oldalról beavatódtunk. :lol: :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#169HozzászólásElküldve: 2011.03.23. 20:12 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: Fruzsi (#167)

Sziasztok.... :D

Rövidke kis beszámolónk a következő: (pénteki) műtétét utáni kedden már az orvosnál voltunk, mert a cukika kis Májkika, úgy döntött nem adja oly könnyen magát a gyógyulás útjának.
A mérlegünk: 3 gallér és egy szájkosár teljes megsemmisítése :mrgreen: ja plusz kis augmentin + kék paszta + soksoksok betadin :D

Mára már minden rendben a "sebével", megtörtént a varratszedés, tényleg nagyon szépen gyógyul! Megint megnéztük a fülét és az, viszont elég csúnya, kellett bevinnünk mintát a laborba. :( Most szombaton kell felhívnunk az orvost mi lett az eredmény.
A biopszia eredménye sajna nem azt hozta, amit én reméltem..... Ezen a szőrhiányon sajna már nem lehet tovább segíteni... Bár a doki mindig szebbnek látja...Ez lesz/lett az ő szexepilje.(Bár se őt, se minket nem zavar, mert sohasem piszkálta, azért ha nektek még van 5letetek egy kis kezelgetésre szívesen veszem) Fruzsi átküldöm majd a pontos leírást, nekünk azt mondta a doki, h kiskölyök korában (valamire) "enyhe" allergiaként keletkezett ez.

A fülét alig vakarja.... és ezt leszámítva teljesen jól vannak Maggiekével, képeket is töltök fel h.nap után.
Jövő hónap 17-én lesz 1éves a nagyfiú!!!!! Olyan hamar "felnőtt" és olyan nagy a szerelem, imádjuk őt mind a 3an! ;)

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#168HozzászólásElküldve: 2011.03.06. 21:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Nagyon jók a képek! :D
Gyors gyógyulást Májkibogyónak, Maggienek meg biztos nem olyan vészes az a sérülés, ha nem jelezte, és nem fájlalta!? :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#167HozzászólásElküldve: 2011.03.06. 20:44 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: M@M@M család (#166)

Jobbulást!
A biopszia eredményére én is kíváncsi lennék, ha meglesz...

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#166HozzászólásElküldve: 2011.03.06. 13:21 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Jelentem Májkibogyónál is megtörtént az ivartalanítás...... Pénteken délután voltunk.

A pár héttel ezelőtti ájulása miatt a műtét előtt jól megvizsgálták, csináltunk egy EKG-t és egy szív ultrahangot. Minden rendben volt és az egész vizsgálódás alatt gyönyörűen viselkedett mindenki odáig van érte a rendelőben is! :)
A műtét után még altatásban vettek az orráról bőrbiopsziát és megvizsgálták a fülét (én azt hitem be van gyulladva neki), de szerencsére semmi baja!!!!!
Most lábadozik a kis cseppem, étvágya, vízfogyasztása, kedve nagyon jóóó! Nagyon nyalogatná magát, de nem hagyjuk. Varratszedésre lesz kész a bőrbiop. eredménye, nagyon kíváncsian várjuk mit hoz ki.... Muszáj volt ezt is megtenni, mert szebb lett az orra, de nem múlt el teljesen. Egyébként a bőre, szőre mindenhol máshol gyönyörű, egészséges.

Maggieke meg kicsit megvágta a lábát, de ami érdekes nem friss, mi mégiscsak ma vettük észre. Nem sántikált, nem volt rosszkedvű, nem volt más, nincs és nem is volt vér a lakásban, a kapuban, a teraszon sehol. Ja és voltunk sétálni ugyan többször, de semmi nyüszítés, semmi jaj anya beleléptem valamibe, ssseeeeeeeemmmiiiiiiiiii! Egész reggel ezen vagyok/voltam ki hogy ez meg hogy, hol és mikor történt és én miért csak most vettem észre??!

Ezeket leszámítva jól vagyunk,édesek, helyesek, okosodnak a 7en a szokásos gödörásáson és széttépem az újságokat előadáson kívül nem csináltak extra rosszaságot. ;)

Ilyenek, mikor angyalkákat játszanak :lol:
Kép

Hazaérkeztünk a műtétről
Kép

Maggie babysitterkedik 1.
Kép

Maggie babysitterkedik 2.
Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#165HozzászólásElküldve: 2011.03.01. 21:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: julcsi (#163)

Kihasználom, h működik és teszek még fel párat.... ;)


MMMM-es család (bár Májki inkább indult kunyerálni a barátaink felé) :D
Kép


Kép


Májki számos jó tulajdonsága közül az egyik, h istenien lehet vele szunyálni. Kisebb időkre pihentünk, aludtunk már vele többször is, nem tudom leírni vagy kifejezni kellően mennyire jó érzés ez és igazi megnyugtatás!!! (Szerintem ti is éreztetek már ilyet) Múlt 7en egyik hétköznap elég későn értem haza és nagyon idegesen. Ment a bolondozás, simogatás, majd Májkival úgy döntöttünk pihizünk egy kicsit........Matyi készített rólunk pár lesi fotót. Íme: :)
Kép

Kép

UI: Annyira jó hozzájuk bújni, imádnivalóak!!!! MAggike nem bír sokáig egy pózban aludni, de Májki és én nagyon is tudunk! :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#164HozzászólásElküldve: 2011.03.01. 21:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: kemese (#162)


Nagyon köszönöm a tanácsot....így lesz, legközelebb nem hirtelenkedek csak úgy ...... ;)

Azt hiszem sokat gyakorolhatjuk a módszert, mert Májki dagonya,pocsolya, sár és piszok imádó sok egyéb mellett. :D

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#163HozzászólásElküldve: 2011.03.01. 14:26 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Előzmény: M@M@M család (#160)
Na végre a gallery is úgy döntött, hogy láthatom a képeket! :D

Nagyon helyesek! :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#162HozzászólásElküldve: 2011.02.28. 22:15 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 20:27
Hozzászólások: 955
Előzmény: M@M@M család (#161)

Szép kis történet :)

Ha szabad, egy kis tanács:
Kutya párhuzamosan áll a kád mellett.
Hátsó fertáj felemel, berak a kádba.
Első része is be a kádba.
Ezzel a módszerrel nem húzod meg a hátad. A sorrend fontos, mert ha forditva csinálod, kijön az eleje, mire berakod a hátsóját :)

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#161HozzászólásElküldve: 2011.02.28. 22:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
:o Az van, hogy megint nem működök a gallery.....

Tegnap délután sétáláskor történt egy kis baleset..... :D Ne gondoljatok rosszra, az csak nekem volt... :lol:

Májk séta közben talált egy undormány, nagy, dzsuvesz pocsolyát, én nem vettem észre vesztemre csak már amikor topogott benne a kisfiú.....A lényeg nagyon saras lett.... Majd ezután helyszín váltottunk, h ne tetézzük a bajt, ehelyett SZART kaptunk szó szerint szart....... Mi a domb tetején Májk az alján felettébb jó kedvvel hempergett a kakiban. Irtó büdös volt és undi, szóval usgyi haza még jó, h gyalog voltunk. :D

Hazaérvén Májki a kádban landolt én meg meghúztam a hátam.... Nagyon fájt, ezért nem jöttem vissza este képeket feltölteni.... erre ma meg nem jóóóóóó a gallery.

UI: már jobban vagyok és Májki illatos :lol:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#160HozzászólásElküldve: 2011.02.27. 16:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Előzmény: julcsi (#159)


Ő igen is, pótmami..... Értettem. Jól elárasztlak benneteket a képeinkkel!!!! :lol:

Májki berobban az ölembe.... :D

Kép

Maggie a labdát,.... add ide a labdát

Kép

Nem hallod mindjárt utolérlek

Kép

Elkaplak
Kép


Most megyünk sétálni, este még folytatom..... ;)

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#159HozzászólásElküldve: 2011.02.26. 09:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Előzmény: M@M@M család (#158)

Mostmár működik a gallery! ;)

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#158HozzászólásElküldve: 2011.02.13. 21:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Szerettem volna jó kis képeket feltenni, de nálam sehogy sem akar működni a gallery! :? Sebaj tóbiás, hnap újra próbálkozunk....

Ma is sokat gyakoroltuk a szépen viselkedünk séta közben c. fejezetet...... Hááááátttt, őőő, izééé. Alakul. :D Remélem egyre ügyesebbek leszünk. Nagyon igyekszünk mind a 4en! ;)

Azután gyakoroltuk sokat a behívást is, és azt, hogy minden kutyussal és emberrel kedvesen viselkedünk. Nem ajtóstul rontunk a házba.... Májki drágámnak ez időnként még nehézséget okoz, (nincs tisztában az óriási erejével), de korrigáljuk... ;)

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#157HozzászólásElküldve: 2011.02.10. 09:05 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Előzmény: M@M@M család (#156)
Hihetetlen, hogy imádják egymást!
Nagyon édesek! :D
Az utolsó kép 10 pontos! (10-es skálán) :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#156HozzászólásElküldve: 2011.02.09. 21:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Az ígért néhány fotó:

Labdamánia felsőfokon, mindent képes leverni, áthelyezni ilyenkor
Kép

Játék közbeni fotó, csak mert olyan helyes vagyok!!!! :lol:
Kép

Pihenés Maggiekével 1.
Kép

Pihi Maggiekével 2.
Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#155HozzászólásElküldve: 2011.02.06. 20:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Most, hogy már elült a vihar és nem keressük Lottit és mindenki épségben otthon..... Foglalkozom a saját kis részlegünkkel... :D

Nagyon jól vannak a kis békák, időnként úgy érzem túl jól. A 7en minden este későn értünk haza (kivétel péntek) és ők ezt pont péntekre meg is elégelték, bár kicsit összefolynak a napok, de asszem péntek volt...Szóval mire hazaértünk kiszedték az előkertből, ahová egyébként nem tudnak bejutni, mert kerítés van NAGY az összes megmaradt zsákos dísz kiskavicsot/követ...
Beterítették vele a kocsibeállót a teraszt, de még a hátsó kertre is jutott... Mondtam én, hogy ha nagyok lesznek kertépítészek lesznek......... :lol: Persze én sem repestem, de már megéreztem a rosszaságukat, így könnyebben vettem az akadályt. Matyi kevésbé az atyai szigor ugyebár, kaptak egy két taslit, majd míg megpróbáltuk összeszedni a romokat, ki lettek zárva a kertből és este is csak az előszobában alhattak. Mindezt úgy sikerült, hogy a kerítés azon részét/végét ami a háznál van letörték és kihúzták a zsákokat..... Kis ügyesek, szerintem még össze is dolgoztak.... :mrgreen:
Tegnap miénk volt a liget az óriás Lotti keresésben és meg voltam elégedve Mikeval Maggivel is. Sokáig nem együtt mentünk Matyival. Nála volt Maggie, nálam Mike, észrevettem már, hogyha külön megyünk sétálni vagy bárhova jobban viselkednek, legalábbis Mike tutiraa, mert ő amint meglátja Maggiet le nem száll róla, követi, húzz hozzá vagy utána.
Szóval összességében fejlődünk, Maggienél is múlik az a fura jelenség, hogy borzolja magát és nyüszög. DEEE nagyon messze még a tudás vége. Van még min javítanunk és van még mit fejlődnünk...... Tavasszal megyünk újra az iskolába is, én már nagyon várom, remélem a srácok is. ;)

Ma reggel Mike nagyon ránk ijesztett... Matyi mikor felkel (mindig előbb, mint én) kiengedni őket a kertbe.... Ma reggel én engedtem vissza őket a lakásba, jött volna a reggeli.. Ahogy hívtam Miket a teraszra érve elkezdett öklendezni, nem hányt.... csak öklendezett én nem láttam a szájában semmit, de annyira erőlködött, hogy elvágódott, tisztára mint az ájulás. Én annyira megijedtem kiabáltam Matyinak, azonnal ott termett a teraszon. Kinyitotta a száját semmi nem volt, abba is hagyta ezt az öklendezést és talpra is állt. De míg feküdt Matyi megnézte a hasát is és azt mondta kemény....Azonnal rohantuk az állatorvoshoz, még jó hogy van egy éjjel-nappal nyitva tartó a közelben. Már az úton odafelé és a rendelőben is úgy láttam semmi baja, de muszáj volt megnézetnünk.. Megvizsgálta a doktornő, egy csomó kérdésre válaszoltunk... és elengedett minket 24 órás megfigyeléssel... (Azt mondta azért esett össze, mert erőlködött és mert átmeneti oxigén hiányban küszködött.)Szóval Mike ma egész nap jött velünk mindenfelé.... Figyeltük, de azt hiszem nincs baja. Jó kedélyű, ugrálós, pusziosztó, hangoskodó. Eszik, iszik.. Már nagyon elfáradt és most alszik....
Jelentem 17-én lesz 10 hónapos és már majdnem 32 kg. Gyönyörűség!!! És a mi büszkeségünk Maggikével együtt!!!! :D :smt055

Képeket hamarosan teszünk fel....

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#154HozzászólásElküldve: 2011.01.27. 23:55 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: lustica (54767)


MEGVANNAK!!!!!!!!!
MINDENKINEK NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET, A TELEFONOKAT, A KERESÉST, A TIPPEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINDENT, NAGYON NAGYON HÁLÁS VAGYOK, IGAZÁN KÖSZÖNÖM!!!!

SEMMI BAJUK, A KIS KIRUCCANÁSUK UTÁN ALSZANAK, MINT A BUNDA........

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#153HozzászólásElküldve: 2011.01.27. 22:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.03. 19:27
Hozzászólások: 2536
Tartózkodási hely: Mór-Bp.
Elozmeny: tengelic (54766)

Hál istennek!

_________________
Krausz Dóra
http://livelygolden.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#152HozzászólásElküldve: 2011.01.27. 22:47 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.24. 18:34
Hozzászólások: 5421
Gazdiapu fülöncsípte Őket!
Egészségesek!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1% a Retriever Fajtamentésért: 18682104-1-13


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#151HozzászólásElküldve: 2011.01.27. 21:53 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
http://allatok.info/vlostanimal.php?a=5610
http://allatok.info/vlostanimal.php?a=5611
A Petvetdatán Mikey chipszáma mellé be lett írva, hogy elveszett, értesítendő.
Maggie-t nem tudom...

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#150HozzászólásElküldve: 2011.01.27. 21:24 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Elozmeny: Bikmakapu (54753)


ELVESZTEK!

Sárga labrador retrieverek:
Mikey 8 hónapos kan
Maggie 1.5 éves szuka
A szuka ivartalanított, mindkettő chipezett!
Barátságosak, aranyosak, remélhetőleg együtt vannak!

18. kerületből, Kossuth Lajos utcából.
Utoljára az Üllői út 440. Szarvascsárda térnél Spár környékén látták őket.

Gazdájuk: 20/430-30-60

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#149HozzászólásElküldve: 2011.01.27. 21:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:18
Hozzászólások: 487
Tartózkodási hely: Göd
Mike és Maggie ELVESZTEK!!!!!
Utoljára az Üllői úti Spárnál látták őket! (Szarvascsárda térnél)

_________________
Kriszta - Gábor - Brunó - Nayla - Rumcájz "A" macska


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#148HozzászólásElküldve: 2011.01.05. 20:46 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.15. 19:23
Hozzászólások: 391
Elozmeny: M@M@M család (53117)

Ne viccelj, inkább köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad! :) Nagyon tetszik az ágyikó, utánanézek neten! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#147HozzászólásElküldve: 2011.01.05. 20:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Sonriente (52882)


Igen, ő az én hősöm és testöröm! :lol:
Imádják az ágyukat, állandóan ebben heverésznek hol ketten, hol felváltva. Ez egy XL-es ágyikó ferplast kívül-belül jó strapabíró műanyag, belül pedig nagy és kényelmes vastag párnájuk van, erre tettem nekik polár plédet, hogy kicsit védjem a párnát..... Bocsi, hogy ilyen körülményesen irkáltam... :lol: :mrgreen:

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#146HozzászólásElküldve: 2011.01.04. 15:32 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.15. 19:23
Hozzászólások: 391
Elozmeny: M@M@M család (52813)

Mike milyen hősiesen állja (üli) a kalpagolást :D :mrgreen:
Nagyon tetszik a kutyaágyatok, szeretnek benne aludni? A belső része milyen anyagból van?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#145HozzászólásElküldve: 2011.01.03. 21:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: julcsi (51559)

Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!!!!!!

Bizony kezd! :D Imádom!!!!!!!!!!!!! Annyira lehet szeretgetni, annyira vicces, vagány és zsivány kamasz!!
Nagyon okos, helyes, kedves, bújós nagyfiú lesz, és igen nagy és széles, de méeg nem magasodik annyira. .....Kíváncsi leszek, mekkora lesz felnőtt korára ??!

Karácsony előtt és karácsonyra lebetegedtünk mind 2, nem kicsit nagyon, magas láz stb stb... A kutyák egyik ágytól a másikig tébláboltak feküdtek felváltva, nagyon édik voltak. :) Ajándék -képpen, pedig amikor csak a kertben hancúroztak és nem tudtunk sétálni........... széttépték az összes számlát, ami érkezett (elmű, gáz, internet, kuka, telefon) :D :mrgreen:
Hát nem kedvesek???? :lol:

Szavazás következik, kinek áll jobban a szilveszteri kalpag??
Kép

Maggie nem kedvelte annyira, de motiválhatóóó. ;)
Kép

Szilveszteri finomságot is kaptak: csirkekrémet, azt hiszem imádták ;)
Kép

Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#144HozzászólásElküldve: 2010.12.19. 21:05 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.12. 20:09
Hozzászólások: 1182
Tartózkodási hely: Surány
Nagyon édesek! :D
Mike kezd tényleg jó nagyfiú lenni! :D

_________________
saját képtár:
http://gallery.site.hu/u/Julcsi_es_Gala/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lucky/Mike
#143HozzászólásElküldve: 2010.12.19. 16:44 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.27. 10:25
Hozzászólások: 91
Elozmeny: Bikmakanyu (51467)

Bikmakanyu nagyon köszönjük az élménybeszámolást!!!!!! :D Annyira szórakoztató, nagyon imádom, ahogy írsz/írtok!! :lol: Köszönjük....... Felolvastam az egész családnak! ;)
Már megkezdtem Mike Firstös kezelését, remélem sikerrel járunk. :))
Amúgy valóban, Nálunk szerelem van a levegőben! Mike a személyes testőröm, ha éjjel kelek fel, ő akkor is hűen követ b.hova... :) Imádom...., sokat tanulok töle, főleg a magabiztosságról, türelemről és a feltétel nélküli szeretetről. Nagyon bánhatja az a gaz..., aki nem akarta ŐT, mert ő egy álomkutty......és mi nagyon büszkék vagyunk rá, rájuk. :)
Maggike is tanult Miketól, legjobban az éhenkórászságot........ :))) Nagyon vicces, h kinyílt a kiscsaj csipája, ha kunyizásról vagy leesett falatról van szó. :)

Képeink következnek: :lol:

S.Z.E.R.E.L.E.M
Kép

most is
Kép

még mindig
Kép

sokáig
Kép


A hó is tetszett és rohangálni is imádunk....
Kép

Kép

Kép

Kép


Mikebogyó.... cseperedik....okosodik :D
Így csinál, mikor nem jöhet be a konyhába
Kép

Így szereti a párnáját (nem vicceltünk, így nézett ki egy ideig a nyakörve... aztán Maggie teljesen lerágta róla..)
Kép

Nagyfiú
Kép

Széééppppp
Kép

_________________
MM&MM család


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség