Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.28. 20:07

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Leo
#4HozzászólásElküldve: 2020.07.12. 13:37 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Leo gazdis lett és a vakvezető kutyának készül jelenleg. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#3HozzászólásElküldve: 2020.06.15. 07:57 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Előzmény: Szanita (#2)

Kép

Kép

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#2HozzászólásElküldve: 2020.06.12. 04:54 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Előzmény: Sispem (#1)
Tegnap a kellemes, nyárias időben sétáltattam Leót, pontosabban eleinte ő engem, de aztán cseréltünk. Hatalmas lendülettel jött ki a kórházból, labdával a szájában, és amíg igyekeztem jó szorosra fogni a pórázt, addig feltúrta elől a szoknyámat, már meg is vizsgált, mire én őt összeszedtem.
Indultunk.. "Károly" bácsi módra! A séta felénél a pusztában előkaptam némi kopott tudásom, gyere csak ide...azonnali sarkonfordulások, ültetés, indulás, megállás, lábhoz vezénylés következett. Eleinte nem értette mit szeretnék, aztán igen. Rájött, hogy foglalkozás van, amit sose kapott. A fejéhez nyúlva idegesen néz, hogy mit akarok, simogatást se nagyon kapott, faroktőnél gyúrva bámul, hogy mit akarok tőle...
Ülni tud. Sokat kapott, bántott kutya, akinek az emberi kéz fegyelmezést jelent. Viszont labdás, imádja. A séta során kiejtette, elvarázsolta a sok érdekes szag, nyom, ezért eltettem a szoknyazsebembe. Majd egy ültetés során jutalmul megkapta a labdát, milyen boldog volt drága szíve.
Sikeres ültetésnél simi, kedves szó, mint szociális jutalom,.. hát hozzá kell szoknia.
Aztán a séta végén megtörtént a csoda, elkezdte élvezni a társaságomat, hogy ez a feladatvégzés, dícséret, nevelés nem is olyan rossz dolog. Elkezdett Leóka bújni, dörzsölődni, puncsolni.. :geek: :D
Nagyon hamar, kutyasulis, tréneres segítséggel nagyon jó kutya lesz. Foglalkozni kell vele, tanítani, erre ő maximálisan nyitott. Mit is várunk el egy ilyen fiatal kutyától? Persze, hogy lendületes, aktív, foglalkozásigényes.

Képek is lesznek. Leó formás, szép kutya, gondozás igényel a szőre jelenleg, jó alapos fésülés, furminátorozás ráfér.

Leó kapcsán tegnap emlegettük a saját kutyánkat. Tiffanyt. Hát ő sem szereti a macskákat. Sosem szerette, de tudja, hogy nem lehet kergetni őket. De ha kora reggel elmegyünk és a macska is ott pofátlankodik, elkapja Tiffyt a gépszíj és megkergeti. Mi már így fogjuk leélni az életünket.

Leó, attól függetlenül, hogy jelenleg nem szereti a macskákat, egy formás, karakteres, tanonc kutya, aki várja az ideális családot, kutyasulival.. gazdiképzéssel... finom falattal, sok mozgással! Ha magatokra ismertek, kérlek benneteket, hogy jelentkezzetek Leoért!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Leo/Maugli
#1HozzászólásElküldve: 2020.06.11. 21:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Leo 1,5 éves labrador kan, aki gazdától került a gondozásunkba. Leo kedves, közvetlen, korának megfelelően aktív, szépséges kutyuska, akinek az egyetlen bűne, hogy nem szereti a macskákat. Gazdája szomszédságában sok macska volt, akiket Leo kitartóan ugatott és emiatt a szomszédokat magára haragította, így sajnos saját biztonsága érdekében is új otthont kellett találni számára.
Leo oltva, parazitamentesítve, negatív szívféreg teszttel, ivartalanítását követően szeretne ideiglenes- vagy akár közvetlenül végleges otthonába költözni.

Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: https://adjukossze.hu/kampany/retriever ... sulet-1082

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Leo képtára

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség