Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.25. 01:02

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - van gazdajelöltje
#18HozzászólásElküldve: 2018.07.05. 05:55 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Sispem (#17)

Nagy örömünkre, Bambika egy szuper család tagja lett. Bambus alapvetően kicsit bizalmatlan volt de mikor jött a család meglátogatni, már látszott, hogy ez szerelem lesz.
Lett egy idős spániel társa és két cicája. A nagylány állatorvosnak kèszül így tökéletes kezekben van. Gazdianyu koránkelő, így minden hajnalban sétálnak egy nagyot. Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen jó helyre került. Megérdemelte :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - van gazdajelöltje
#17HozzászólásElküldve: 2018.07.03. 22:19 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Bambi az elmúlt időszakot már új családjában töltötte. ;)
Részletekkel majd jönnek a többiek, addig is sok boldogaágot kívánok Bambinak és családjának! :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2018.06.11. 12:25 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Hajrá Bambi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2018.06.10. 17:26 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Polly gazdi (#14)

Szuper!!! Bambika megérdemli, hogy rendbe jöjjön az élete.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2018.06.10. 14:34 
Offline

Csatlakozott: 2014.08.01. 18:44
Hozzászólások: 720
Előzmény: Solo (#12)
Ma délelőtt volt rá telefonos jelentkező, és már az adatlapot is láttam - szorítunk ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2018.06.10. 14:29 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Egy mai történet mely nagyon jól jellemzi Bambika nagy szivét: Bodzám ( saját goldi) nagyon beteg lett. Remélhetőleg nem komoly, kapott gyógyszereket. Mióta megjöttünk az orvostól, elvonúlt a többiektől. De Bambus megkereste az egyik bokor alatt, kérdően nézett rám, aztán elkezdte nyalogatni Bodzi buksiját. Eddig ilyet soha nem tett. :smt008 Golden retriever :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2018.06.09. 22:23 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Picka (#11)

Persze! Mint viharfélő kutya gazdája, kijelenthetem, hogy ez semmi sem volt!!!
Szeretnivaló ès nagyon sok szeretetet adó kutyus. Nem is értem, hogy miért van még nálunk.
Leghosszabb idő amit ideiglenes kutya töltött nálunk, egy hónap volt. Jöhetne már a gazdi, hogy ne rontsuk a statisztikát :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2018.06.09. 21:01 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Ez azért megnyugtató nem? Picka kicsit beleszuggerálja Barneyba a viharfélést :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2018.06.09. 09:10 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Picka (#9)

Kicsit izgatott, de abszolút nem vészes. Tegnap éjszaka szörnyű vihar volt itt. Solo pánikolt de Bambit nem viselte meg ennyire. Járkált picit aztán megnyugodott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2018.06.08. 13:32 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Szépséges!
a vihart h tolerálja?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2018.06.07. 20:51 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Bambi éli a nyugodt hétköznapokat. Kezd kisimulni.
Bambi sokoldalú, nagy hasznát vesszük a mindennapokban. Mindenben részt vesz: mosogatás, a szemét kivitele, takarítás, főzés, olvasás, tv nézés, kertészkedés, tanulás, láblógatás :D
Mindig a nyomomban van. Egyszer biztos, hogy hasra fogok esni, mert sokszor rálép a papucsomra menet közben.
Felfedezte a labdát, egy darabig mindenhová azzal közlekedett. Aztán a kert mélyéről előszedett egy plüss fácánt, így a labda le lett cserélve. Igaz, a fácán egyre karcsúbb, mert Bambi nagyon érdeklődő, meg kellett néznie, hogy mi van a kedvenc játéka belsejében.
Mióta itt van nálunk, azóta biztosan tudom, hogy idegen nem tud csak úgy beosonni hozzánk. Nagyon jól jelzi, ha bárki közeledik.
Hétvégén vendégek voltak nálunk. Nagyon aranyos és kedves volt, de abszolút nem tolakodó. Szerintem ő az a típusú kutya, aki egy emberhez kötődik igazán. Persze ez én vagyok, aki osztja a kaját. A család többi tagját is szereti és megy hozzájuk simogatásért, de ha én is ott vagyok, akkor a sarkamban van.
Várjuk a gazdit!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2018.05.26. 16:50 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Kép
Kép

:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2018.05.22. 19:22 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Bambi ma orvosnál járt. Kiszedték a varratokat és megvizsgálták. Minden rendben vele. Nagyon ügyesen viselkedett a váróban. Mikor ő került sorra és felrakták az asztalra, azt a taktikát választotta, hogy halottnak tetteti magát, abból nagy baj nem lehet :mrgreen:
Meg sem moccant. Mikor levettük az asztalról, mondtuk neki, hogy ébresztő és abban a pillanatban magához tért.
Aztán mikor végeztünk, szökdécselt a fűben mint egy bakkecske.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bambi 2. - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2018.05.21. 17:28 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Bambi lassan két hete nálunk van. Ismét csak jókat tudok róla mondani. Kedves és lelkes. Nagy kedvvel sétál, boldog amikor meglátja a pórázt. Az első sétánál még igencsak félénk volt. Sok ijesztő dologgal találkozott, mint például vonat, autók és kerítések mögött acsargó kutyák. Ilyenkor picit nyüszögött és futott hozzám egy simogatásért. De ez a félelem is oldódott benne. Szerintem eddig nem sokat látott a külvilágból.
Bambus a hétvégén nagy kalandra indult. Pünkösdkor három napos családi program volt, így a kutyáim panzióba mentek. Szerencsére a panziós hölgy volt olyan jó fej, hogy Bambikát is bevállalta. Én azért izgultam rendesen :mrgreen: Ma mentem értük és csak áradoztak róla. Ott aztán találkozott mindenféle kutyával. Yorkitól-vizsláig minden kutya volt ott. Szófogadó és aranyos volt. Teljesen elképedtek, hogy már tízéves. (ezt én sem akarom elhinni) Mikor mentem értük, úgy ugrált örömében mint egy bakkecske. Mikor beraktuk az autóba még meg volt szeppenve de látni kellett volna azt az örömöt mikor itthon kiugrott az autóból. Ekkor nyugodott meg igazán a kis lelke.
Büszke voltam rá, hogy ennyire okos. Kapott egy csomó puszit :D
A jó minőségű táptól már most láthatóan kezd szebb lenni a szőre. És nem csak szebb hanem elkezdett nőni is neki. A mellkasán lévő szőr nagyon látványosan növekszik. Az első ideiglenesemnek is hasonló szőre volt. Aztán jó gazdákhoz került és ma már rá sem ismerni a kutyára.
A pocakját nagyon szereti. Nem válogat, reggel és este ugyanazzal az örömmel eszi a száraztápot.
Egyik nap nagyon rossz idő volt, így a többiekkel bent maradt a házban hat órát. Semmi gond nem volt. Szobatiszta, nem pakolt, semmiben nem tett kárt. Jóidőben kint van a kertben Bodzámmal. Legszívesebben a teraszon szeret pihenni. A kertben sem ás, semmihez nem nyúl hozzá.
Szerintem ő az ideális kutya :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#4HozzászólásElküldve: 2018.05.10. 16:12 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Ma megérkezett hozzánk Bambi. Ezer köszönet Vásárhelyi Tamásnak :D

Bambi végtelenül cuki kutya. Az autóból még ki kellett emelni mert meg volt szeppenve, de aztán mintha mindig is itt élt volna, futott be a házba. Kan és szuka kutyával is kompatibilis, megszagolgatták egymást aztán mindenki ment a dolgára.
Igazi goldenhez méltóan szereti a hasát és járja a golden topogóst is amint kaja van a közelben. Ételét nem félti, nagyon szépen eszik. A kutyákkal nem nagyon foglalkozik, inkább az én fenekemben van folyamatosan. Nagyon igényli a simogatást, a babusgatást.
Elvileg tízéves de én maximum 6-7 évesnek gondolnám a kinézete és mozgása alapján.
Az előéletét nem ismerem ( bár a pocakját elnézve valószínűleg szaporításra használták), de nem fél, nincs traumatizálva. Nyugodt és nyitott kutyus. Ilyenkor mindig elképedek, hogy milyen csodálatos fajta is a retriever, hogy nem vesztik el az emberekben vetett hitüket és csak szeretnek és szeretnek.

Jó jelzőkutya, mert miközben a lábamnál fekszik az étkezőben, fülel, hogy mi folyik kint az utcán.

Várjuk a leendő gazdit sok szeretettel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#3HozzászólásElküldve: 2018.05.08. 10:38 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Tegnap kiadós, forróságos sétára vittem Bambit. Nagyon kis cuki, együttműködő, szépséges goldi csajszi. Gyönyörűen sétál pórázon, gondunk egy szál sem akadt. Végtelenül kedves, barátságos, szereti a simogatást, Szundinál bátrabban viselkedik.

Gondoltam a fotózás előtt jól megsétáltatom, erre az ellenkezője sült ki, mire modell lett volna, rájött, hogy a kórházban tök jó hűvösek a kennelek és inkább igyekezett befelé.... :roll:

A nevével elégedetlen vagyok... :D :mrgreen: én inkább Ridinek hívtam, mert rájöttem a séta közben, hogy nálam maradt a ridikülöm...ránéztem Bambi csajos, szépséges, formás alakjára és máris kipattant a Ridi kül :D név.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#2HozzászólásElküldve: 2018.05.08. 09:20 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Bambi 2.
#1HozzászólásElküldve: 2018.05.03. 13:12 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Bambi egyike a csongrádi gyepmesteri telepről elkerült két idős goldenlánynak. Kedves, bájos, kutyus, bátrabb társánál. Kivizsgálása elkezdődött, szívférges, eddigi vizsgálatok alapján tünetmentes. Rövidesen átesik az ivartalanításon.
Bambi kb. 10 éves szépség, de simán letagadhatna pár évet. :)

Bambi képtára

Kép

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Kérjük, aki teheted, segítsd anyagilag új kutyusainkat!
Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: https://adjukossze.hu/kampany/retriever-rescue-fajtamento-egyesulet-1082
Paypal: info@retrieverhelp.hu

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség