Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.25. 04:59

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - van gazdajelöltje
#26HozzászólásElküldve: 2018.01.03. 22:26 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Gombóc Uramnak olyan meglepetést hozott a Jézuska, amiről mindig is álmodott. :)
Hozott neki egy családot. De nem akármilyent! Kapott egy gazdi anyut, aki egyedül koordinálja a három kisgazdit és immár Gombócot. A kis gazdik már az első találkozáskor vitték volna Gombócot, alig lehetett őket felvakarni a padlónkról Gombóc mellől. Komolyan, pedig én ajánlgattam lelkesen a kanapénkat is. :P Emellett kapott egy szép nagy udvart, amin kedvére szimatolhat, mikor a gazdik nincsenek otthon, hatalmas, személyre szabott kutyaházat, na meg persze bentre is pihe puha fekhelyet, mert ha a gazdik otthon vannak, akkor Gombócnak is bent a helye. Kivétel, ha séta van. ;)
Szóval Gombóc minden álma valóra vált! :D
Legyél nagyon boldog Gombócka a gazdikkal és A Gazdik is Gombóckával! :smt006

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#25HozzászólásElküldve: 2017.12.17. 11:21 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Gombócnak ezt hozta a Jézuska!
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#24HozzászólásElküldve: 2017.12.17. 11:21 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Sispem (#23)

Nagyon cukik! :smt007

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#23HozzászólásElküldve: 2017.12.15. 21:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Sosem lehet elég korán kezdeni. :smt049 :smt049 :smt049
Kép
Gombóc nagyon óvatosan, tapintatosan bújt bele Emmácska kicsi kezébe. És mikor a kicsi kéz megmarkolta:
Kép
Ugyanolyan nyugodtan élvezte, hogy foglalkozunk vele. Mikor a szeménél kezdett matatni, akkor sem volt egy rossz szava sem, csak a kezemre kaptam tőle egy puszit, mikor visszakormányoztam a törpe praclit Gombóc buksijára. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#22HozzászólásElküldve: 2017.12.13. 15:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: LSzilvi (#21)Ma is botrányos a szőke frizurája, majd ráuszítom gyakorolni a mester fodrászt. :P
Mostantól Gombóc hozza rendbe a gazdikereső goldeneket. :D

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#21HozzászólásElküldve: 2017.12.13. 14:30 
Offline

Csatlakozott: 2015.05.13. 15:24
Hozzászólások: 508
Előzmény: Sispem (#20)

Lehet, fejleszteni kellene a tudományát és lehetne saját RR fodrászunk :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#20HozzászólásElküldve: 2017.12.13. 14:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Sziszi beleült egy adag bogáncsba és nem volt időm rögtön kifésülni. De nem is kell, van segítségem Gombóc személyében. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#19HozzászólásElküldve: 2017.12.11. 21:55 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Irea (#18)
Idézet:
Kedves Andrea!

Én még soha nem kaptam levelet. De még csak egy cetlit sem. Köszönöm, hogy írtál nekem. :)
Ideiglenes gazdim azt mondja, hogy a menedzserem egész biztosan hamarosan válaszolni fog Nektek a kitöltött kérdőívre. :)
Addig is mutatok pár pillanatképet a mostani életemből:
A következő pár kép és videó még a múlt hét végén készült, mikor még esett a hó...
Kép
Itt már nagyobb volt a hó
Kép
És igen, oda messze elmentünk ;)
Kép

Kép
Kicsit itthon én is futkároztam a többiekkel a hóban

Mi már itt ideiglenes gazdiéknál hangolódunk a karácsonyra. Ez most úgy néz ki, hogy ideiglenes gazdi megeszi a szaloncukrot, annak a csomagolását megkapja játszani kicsi ideiglenes gazdi, ő pedig van annyira aranyos, hogy nekem adja a saját játékát. :smt049
Kép
Nagyon szeretem őket. De mikor a lábukhoz bújok, még mindig arról álmodok, hogy nekem is lesz egy saját gazdim...
Kép
Addig is bújok és türelmesen várok. ;)

Puszi, pacsi, és amit még szeretnétek,

Gombóc

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2017.12.11. 15:25 
Offline

Csatlakozott: 2014.03.13. 20:34
Hozzászólások: 1
Előzmény: Sispem (#17)

Kedves Gombóc!

Mi egy kertes házban élő, három gyermekes család vagyunk és ahogy a legkisebb lányom szokta mondani, "belecsillogtál a szemünkbe".
Elküldtem a kitöltött kérdőívet, remélem hamarosan találkozunk :)

Andrea


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2017.12.06. 23:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Idézet:
Kedves Jézuska!

Már egy év telt el azóta, hogy utoljára jelentkeztem. Bevallom, kicsit megorroltam Rád. Tavaly azt az egyet kértem, hogy a gazdám szeressen végre, hogy foglalkozzon velem. Erre nemrég elhagyott. Szemrebbenés nélkül megvált tőlem... Azóta eltelt pár hét és már látom, hogy ez így volt a legjobb. Most igaz, hogy nem a saját gazdimmal vagyok, hanem csak ideiglenessel, de itt szeretnek és törődnek velem. Mint minden gazdátlan kutya, én is saját gazdit szeretnék kérni Tőled... De amíg várok a tényleges igazira, addig se feledkezz meg rólam, kérlek!
Nagyon szeretnék a bikini szezonra jó formába kerülni, ezért nagyon örülnék fincsi light tápnak. De persze a jutifalatot is szeretem és nehéz lemondanom róla a fogyókúra érdekében. Valami kevésbé hízlaló jutifalatot tudnál nekem küldeni?
Az egészséges étkezés mellett sokat mozgok, ehhez szép nyakörvnek, textil póráznak is nagyon örülnék.
Ahol most lakom, van egy tapsifüles. Nagyon szerettem volna (és most is szeretném) megkóstolni, de ideiglenes gazdim azt mondta, csak a testén keresztül. Na ez még nekem is túl nagy falat lenne, így kompromisszumra gondoltam: küldenél nekem egy plüss nyuszit? Vagy cicát? De másféle játéknak is örülnék, például a haverok mutogatták a fonott kötelüket, amit egyszer már a számba mertem venni. Egy sajáttal biztos bátrabb lennék. :)
Köszönöm, ha gondolsz rám és bízok benne, hogy jövőre már tényleg révbe érek és akkor hidd el, nem lesz szükségem semmire, mert én leszek a világ legboldogabb GAZDIS kutyája!
Puszi és pacsi:
Gombóc

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2017.12.04. 14:23 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Jók vagytok Évi!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2017.12.04. 14:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Leesett nálunk a hó. Lefagyott minden (hozok majd képeket!), csúszik minden. Én egy régi töréssel, zúzódással végződött esésem miatt elég para vagyok ilyenkor, most meg pláne, hogy Emma is rajtam a sétákon. Ebből kifolyólag úgy éreztem, hogy az eddig egész kellemes séta partnerünket, Gombócot tökéletes séta partnerré kell tennem, mert míg a sajátok póráz nélkül nem okoznak gondot, addig a pórázon lévő Gombóc elránthat akaratlanul is, főleg, hogy leginkább a lábam elé figyelek és nem őt lesem, mikor indulna meg egy érdekes szag után. Az eredmény röviden: 2 órás séta alatt 2x feszült meg a póráz, egyszer egy macska, egyszer egy önsétáltató foxi miatt. Akkor sem rángatott meg.
A rövid videó nyuszik, őzek, rókák, vaddisznók által gyakran látogatott terepen készült, miközben a sajátok szimatoltak, kergetőztek körülöttünk. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2017.12.02. 21:41 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Gombóc gyorsan simult bele a napjainkba, igazából elég könnyű vele együtt élni. A lakásban hibátlan, konyha pulton hagyhatunk bármit, nem nyúl hozzá, a kuka is elől van, azt sem piszkálja. Puszedli nyuszit pedig tényleg messzire kerüli. Csajokkal és a szomszéd ivaros kan kutyussal is jól kijön, egyre fesztelenebbül tud játszani velük. :)
A sétákon még olykor elvarázsolják a szagok és figyelmeztetni kell, hogy a póráz másik végén én is ott vagyok, de teljesen kezelhető és gyorsan próbál szépíteni, ha korrigálni kell. A fő út szélén szépen jön láb mellett rövid pórázon, megtanulta, hogy ott nincs bóklászás, hanem figyelünk és haladunk. ;)
Ma igaz, hogy nagyon hideg volt, de sütött a nap és Balázs is jött velünk sétálni, így tudtunk pár képet készíteni Gombóc Úrról. :)
Csoportkép a "hegy" tetején
Kép
Sorminta :)
Kép
Ilyen pedánsan ül kérésre ;)
Kép

Kép
Pillanatok alatt megtanult kérésre feküdni :smt023
Kép
Itt kértem egy pacsit, de kaptam még többet is :mrgreen: :lol:
Kép
Gombóc egyre formásabb, egyre jobban látszik a dereka és egyre inkább meg tudom találni a bordáit. :P
És az az áhítat, ahogy az imádott embere szemébe tud nézni... :smt007
Kép

Kép
Gombóc az a kutya, aki mellett egy pillanatra sem kell féltenem a négy és fél hónapos Emmát. Egyedül attól kell tartanom, hogy ha nem vakargatom, akkor nem néz a fényképezőbe és nem tudunk róluk jó közös képet csinálni. :mrgreen:
Kép
Szösszel állandóan sakkoznak, hogy ki feküdjön a fonott ágyba. Itt éppen Gombóc volt a fürgébb. :P
Kép
Gyorsban csináltunk ma egy videót, de mivel már átfagytunk és Balázs folyton nyafogott, hogy lefagy a keze, mert folyton a fényképezni meg videózni akarok, így rövid és csak egy. De azért megmutatjuk. ;)

Szóval Gombóc Úr várja az igazit. Aki mellett napja nagy részét lakásban töltheti, mert ott igazán boldog. Aki rendszeresen megy vele sétálni, mert akkor is nagyon boldog. Aki nem retten vissza attól, hogy foglalkozzon vele. Ahogy minden kutyával kell. Igen, szimatol, ha nem szól rá az ember, megy az orra után. De miért is ne tenné? Hiszen kutya és most tudja felfedezi a világot, hiszen eddig nem volt rá lehetősége. Lehet, hogy egyelőre nem az a tipikus Adonisz, de célirányos mozgással és okos etetéssel nem lesz sokáig gombóc Gombóc. Gombócban az az igazán szép, hogy mennyire nagyon akar ragaszkodni, szeretni és megfelelni. Ha megmondják neki, mit és hogyan tegyen, megteszi és ad hozzá ezer puszit. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2017.12.01. 22:44 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Előzmény: Sispem (#12)
Nagy egyéniség ez a Gombóc. És micsoda fejlődési lehetőségek vannak még itt, ha már a vadász jellemét így megtartóztatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2017.12.01. 20:42 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Picka (#11)Lassan, de biztosan haladok a képanyag feldolgozásával. :oops: :P
Szóval Gombóc Úr hatalmas önmegtartóztatásról tesz tanúbizonyságot nap mint nap. Azt megtudtuk, hogy korábban nyuszi-gyilkos volt, erre szegény bekerült a mély vízbe hozzánk. Mert Puszedli nagyon nagyon tabu.
A lenti kép azért érdekes, mert ahonnan fotóztam, ott éppen nyuszit takarítottam, ami nyuszi ugrálással, pakolással, tehát igazi kihívással jár egy Gombóc számára. Na de hová jutott ezen a téren Gombóc? Íme:
Kép
Igen, nem jön a közelébe és inkább el is alszik, ne is lássa. :P
Emellett felcsapott a munka ellen-hősének, nem szereti, ha takarítok. :P
Kép
Este vacsora készítés közben nagyon szívesen segít. ;) A konyhában nem rámol, konyha pultra nem kacsingat akkor sem, ha nem vagyunk a közelben.
Kép
Ilyen komoly kötelességtudattal tud kérésre ülni
Kép

Kép
Itt olyan jól lakott óvodás feje van, hogy hihetetlen :D
Kép
Az esővel való viszonya a következőképpen néz ki:
Kép
Azt hiszem, Emmácskával biztonságban vagyunk a szobában :mrgreen:
Kép
No és Gombóc gyerekkel ;)
Kép
Szerettem volna egy szuper közös képet, de Gombóc... no, nem mondok semmit... :P
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2017.12.01. 19:21 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Gombóc??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2017.11.28. 21:56 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Picka (#9)Tudod, hogy a szőke életképtelen és sose áll ki magáért. Ha a fején táncoltak volna (erre ma volt mondjuk példa), akkor se szólt volna semmit. :P

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2017.11.28. 20:05 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
És Sziszi mit szólt ahhoz hogy így átgázoltak rajta?? egy prüszkölés és annyi??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 16:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Igaz, csak a legvégét kaptam el (zsebem legmélyén volt a telefon), de Gombóc már tud játszani! ;) És már azt is korrektül veszi, ha a mester azt mondja, köszike, sok és elég volt belőled. :P

Ígérem, hozok pár képet os, ha gép elé kerülök és nem telefonon pötyögök lopott fél percekben :oops:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2017.11.23. 08:50 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Eni (#5)Azért nem kell félteni, hisztizni is tud bőven. Ha kiküldöm és szerinte az bőven sok volt pisi időnek, akkor kislányos hangon csipog az ajtóban. :mrgreen: :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2017.11.23. 06:45 
Offline

Csatlakozott: 2011.03.08. 22:12
Hozzászólások: 421
Előzmény: Sispem (#4)
Ó, de kis okos!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2017.11.22. 23:03 
Offline

Csatlakozott: 2017.06.06. 17:03
Hozzászólások: 1980
Előzmény: Sispem (#4)

Szorult helyzetben jól vág az agya. Ez klassz, hogy a problémáit nem hisztivel oldja meg. Reményteli kutyus.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2017.11.22. 22:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: Picka (#3)És amellett, hogy már megtalálom a bordáit, ha keresem, még okos is!
Gombóc úgy kezdte nálunk a pályafutását, hogy két napig szét akarta tépni a kerítést, ha kint volt az udvaron. Vagy az ajtót, hogy bejusson a házba. Mára a kerítést már nem bántja, az ajtót is csak diszkréten kapirgálja és ha kint vagyok vele, akkor már én vagyok neki a biztonság. Ilyenkor jön-megy, szimatol, nézelődik és sokszor ellenőrzi, hogy megvagyok.
Ma is kint voltam a kutyákkal kertet rendezni míg Emma szunyókált, mikor pár háznyira légkalapácsozni kezdtek. No, Gombócnál benyomták a vészvillogót, de miután leellenőrizte, hogy a ház mindkét ajtaja zárva, futott vissza hozzám. Tipegett, topogott, mert hát a legjobb mégis az lenne, ha bemennénk a házba. És ekkor dobtam egy hátast, mikor Gombóc elkezdte az orrával bökdösni a bébiőrt, hogy ugyan szólaljon már meg, mert olyankor mindig sietünk befelé. :shock:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2017.11.19. 21:19 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Jól néz ki , tetszetős Gombóc :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Gombóc - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2017.11.17. 20:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Gombóc tegnap átcuccolt hozzánk. A csajokkal szuperül megtalálta a közös hangot, igazából nem sokat foglalkozik velük, de az udvaron örül, ha vele vannak. Puszedli nyuszival már nem ilyen felhőtlen a viszonya... Vagyis nem VOLT felhőtlen a viszonya, most már inkább az elkerülést választja, nehogy kihúzza nálunk a gyufát. :twisted:
Lakásban nagyon rendesen viselkedik, nem rámol, nem rongál, nem kutat a konyhában, kukában és konyha pulton sem, szobatiszta, a saját kis zugában szundikál, kukucskál, hogy mikor lehet kis simit begyűjteni, vagy lesz-e valami érdekes esemény. ;) Az udvaron borzasztóan bizonytalan, igyekszik minél előbb visszajutni a házba, ahol aztán pár percig kétségbeesetten örül nekünk, kísér minket mindenhová, majd megnyugszik és bevonul a helyére.
A pórázon úgy indultunk, hogy felkent a kapura, ami miatt nem voltam túl boldog. Gyorsan összeszedtem az erőmet ami olykor nehéz, miközben egy 5 kilós gyerek csüng rajtam és nem is látok hibátlanul magam elé és megbeszéltük a kapuval való viszonyunkat, utána pedig a kulturált közlekedésről csevegtünk. Gombócot úgy letaglózta a sok új információ, hogy teljes erejéből belesimult a földbe... :roll: Aztán arról beszélgettünk, hogy felejtse el azt, amit eddig átélt, most már minden rendben, nem megölni akarom a pórázzal és azzal, hogy a közelemben kell maradnia, csak egy jót sétálunk. Kb 10 perc után már kezdte elhinni. ;)
Pemzli próbálta sétán és itthon az udvaron is játékra hívni, oldani a feszült kis lelkét, de egyelőre nem járt sok sikerrel. Bár egy alkalommal kettőt visszatoppantott neki Gombóc. ;)
Nagy teste ellenére fürge és nagyot tud ugrani. :P Meglepetésemre egyáltalán nem habzsol, evés közben is többször ellenőrzi inkább, hogy biztosan megvagyok-e még. Még zacskó csörgésre sem jön sorba állni.
Hoztam pár képet, de ígérem, lesznek jobbak is rövidesen. :P
Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Gombóc
#1HozzászólásElküldve: 2017.11.09. 10:56 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Gombóc 6 éves labrador retriever kan kutya. Szombathelyről kerestek meg állatvédők, hogy segítséget kérjenek számára, ugyanis szívtelen gazdája elaltatásra ítélte őt. Gombóc nagyon megtört, nem érti a történteket, de hamar oldódik, és a bátortalanságából barátságosság és kötődés alakul ki rövid idő alatt.
Más kutyákkal jól kijön.
Ivartalanítva van, veszettség oltása rendben, szívférgesség tesztje negatív.
A szükséges dolgokat rendezzük nála és végleges, felelős, új gazdát keres.

Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://retrieverhelp.hu/orokbefogadas-menete-az-rr-nel/

20/59-333-80 vagy 20/526-2703
info@retrieverhelp.hu

Kérjük, aki teheted, segítsd anyagilag új kutyusainkat!
Számlaszámunk: 10400140-50515653-53521002 (K&H)
Online adományozás: http://adhat.hu/niok/online-donation/171187
Paypal: info@retrieverhelp.hu

Gombóc képtára

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség