Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.24. 16:16

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Titán
#86HozzászólásElküldve: 2015.12.05. 16:09 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Sok hónap kihagyás után végre le tudtuk szervezni Titángazdival a randit és újra láthattam életünk labifiúját. Minden rendben vele, alapfokú vizsgát tettek a Népszigeten, amit mindenki nagyon élvezett. Nagyon jól nézett ki, még éppen az ideális testsúly határán, mondtam a gazdinak, hogy most pont jó, ne kerekítsék tovább :) A gazdi sokat sétál vele, vannak kutyahaverjai is. A behívás még mindig nem 100%, ezért a városban és forgalmas helyen szigorúan pórázas séta van, de a Hajógyárin nem tudtuk elhagyni, szóval nincs nagy gond :)
Ja, szerintem pont totál elfelejtett minket, vagy csak nem akarta cikibe hozni magát a nagy boldogságos örülgetéssel, de úgy jött oda hozzánk, mint kedves idegenekhez :P De nem is baj, a lényeg, hogy a gazdit imádja!

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán
#85HozzászólásElküldve: 2015.08.10. 15:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Titánci háza tájáról is jó hírekkel szolgálhatunk, ugyanis a napokban ő is gazdához költözött. Remélem ezúttal valóban örökbe fogadják (mert ha még egyszer visszakerül, nem adom oda még egyszer, az tuti!!). Egy aktív nyugdíjas házaspárhoz költözött a belvárosba, napi sok órás sétákkal, kevés egyedülléttel, hétvégi szentendrei nyaralóval :) Az első hírek alapján olyan, "mintha mindig is itt lakott volna", remélem ez a jövőben sem változik, és sok-sok évig tudnak még együtt sétálgatni Gazdiapuval.
Nagyon nehéz volt odaadni, nagyon izgultam, hogy minden rendben legyen, és nagyon hiányzik a buksi feje és a szegényszerrrrrencsétlenkutyavagyok tekintete. A kolléganőim is szinte naponta kérdezik, mi újság Titánnal - nyilván mindenki imádta, hisz őt csak imádni lehet! :smt007
Még jó ideig izgulni fogok, szerintem kb. a kutyasuli alapfok vizsgáig, utána talán megnyugszom, hogy révbe ért az Első (kutya)Fiú, Aki Elrabolta A Szívem :D

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#84HozzászólásElküldve: 2015.07.28. 21:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Kicsit megpihent a képtár, így nem tudom belinkelni, de Titán épp mozizik. Kisállatos válogtást nézünk a tv-n, és a fura hangokra egyből felébredt a Kisherceg az édes álmából, és mióta rájött, hogy a hanghoz kép is tartozik, felhúzott fülekkel koncentrál. Vagy 10 perce. Ez egy hosszú videó. Titán pedig kitartó. Minden állat érdekli, de a macskák különösen, azokat sülve-főve szeretné :D

Meggyógyult, íme a bizonyíték:

Kép

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#83HozzászólásElküldve: 2015.07.26. 21:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Folyton csak ígérgettem a Titános fotókat, most végre rávettem magam, hogy feltöltsek néhányat.
Titánnak mozgalmas hetek vannak a háta mögött, az utóbbi időben ahova csak tudtuk, vittük magunkkal (ezzel is csökkentve a rámolás esélyét :) ), így jön velem dolgozni, ahol szőőőőőrnyen érzi magát:

Itt épp a mégpankánakiskicsi ágyba próbálja becsomagolni magát
Kép

itt recepciózik bőszen
Kép

itt labda van a kezemben
Kép

és itt is :)
Kép

Itt kipiheni a labdázást
Kép

itt együtt pihenik ki a labdázást és próbálják túlélni a 30 fokokat...
Kép

Itt A Birtokra jött velünk paradicsomot csekkolni és simiket begyűjteni
Kép

Itt együtt vártuk Bettit a reptéren
Kép

itt kocsmatöltelék (Garzon kert)
Kép

és itt is (Kertem)
Kép

itt a dokinéniéknél bebocsátásra várunk
Kép

itt pedig 'car az élet :D
Kép

Szóval Titán jól van, remekül, sőt, tegnap 5 órán keresztül volt itthon egyedül, és semmihez sem nyúlt - még a szelektív szeméthez sem!!! Nem győztem hova lenni a boldogsától!
Randizgattunk is már, és jók a kilátások, szóval csak csendben, csak halkan, de lehet szurkolni ;)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#82HozzászólásElküldve: 2015.07.17. 20:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Az elobb jottunk el "A Birtokrol", ami egy 7 nm-es parcella a Leonardo Kozossegi Kertben. Titan jott velunk, hogy ne unatkozzon otthon. Jar oda mas kutyus is, de o kicsi es kolyok, Titan meg nagy, legalabbis nagyobb, am ennek ellenere a kerteszkedok nagyon jol fogadtak! :) Korbe-karikaba simogattak, Titan meg nyilvan tok cuki volt es halal kedves, bar a sok fuszer/noveny illat es az izgi hely kicsit elkalandoztatta neha a figyelmet. Szepen leult, majd lefekudt, mig en a paradicsom "ultetvenyt" kotozgettem. Nagyon-nagyon ugyes volt.
Majd jottunk az automosohoz, na aaazt nem szerette! :) Annyira nem, hogy elore maszott a hatso ulesre, es a vizsugarral mindig ellentetes oldalrol figyelte aggodva az esemenyeket. Van meg mit megszoknia a sracnak, Panka mar a legnagyobb fapofaval uli vegig a folyamatot :)
Kesobb toltok fel kepeket is! De tenyleg :))

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#81HozzászólásElküldve: 2015.07.15. 09:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: Szanita (#80)

Nem rossz, nem rossz :D Most a következő próba a fagyasztottmájkrémes fekete kong lesz (köszi a tippet Zoé gazdi Szabiéknak!), csak ma bejött velem Titánci az irodába, majd holnap leteszteljük. Illetve kicsit módosítani kell majd a PET palackos szerkezetet, hogy ne potyogjon ki belőle olyan könnyen a kaja, meg még szétnézek a neten DIY IQ fejlesztők után kutatva - bár lehet már nem kéne tovább fejleszteni, így is az a "baj", hogy túl okos :D

Azóta egyébként nem csuklott, vagy akkor, mikor nem voltunk otthon. A behívás egyre jobban megy neki, viszont néha azt érzem, lefáraszthatatlan a kutya. Ok, hogy nem vagyunk hozzászokva a perpetum mobile kutyákhoz, és amúgy szerencsére Titán nem is az, csak egy 2,5 órás hajógyári szigetes úszás-futás-botdobálás után mondjuk 4-5 órára dől ki, és utána jöhet a következő móka - vaaagy ennek hiányában szétnéz a lakásban, hátha talál valahol a szekrényben, dobozokban, konyhapulton mókát... :evil: Szóval a sok-sok foglalkozást nem viccből írtam, ahogy a fizikai és szellemi lefárasztást sem. Mert egyébként egy tündér, egy angyal, egy bújós cicakutya, aki első füttyre repül és irtó hamar megtanul dolgokat, viszont mint tudjuk, minél értelmesebb, annál több a baj vele :lol:

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#80HozzászólásElküldve: 2015.07.15. 07:37 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Unalom ellen nem rossz, napközbeni elfoglaltság :D

https://www.facebook.com/dublinsq102/vi ... =2&theater


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#79HozzászólásElküldve: 2015.07.07. 15:38 
Offline

Csatlakozott: 2011.07.03. 09:22
Hozzászólások: 654
Ui. csontevésnél ugyanez a helyzet, úgyhogy ilyet végképp nem kaphat, messziről kerülöm. S ha megevett valamit, amit nem tud megemészteni, akkor ugyanez a helyzet. Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#78HozzászólásElküldve: 2015.07.07. 14:46 
Offline

Csatlakozott: 2011.07.03. 09:22
Hozzászólások: 654
Szia!

Nálunk is volt ilyen Linzinél. Habzsolta az ételt, ezért nem tudta rendesen megemészteni, mert ilyenkor sok sav termelődik. Ezért van a csuklás, a gázeregetés.

A kaját kell felvizezni jó alaposan, mást nem adtunk (bármi: gyümölcs, extrák) és Quamatel mini tablettát adunk ilyenkor kis májkrémben, a tünetek jelentkezésekor azonnal. Ez gyorsítja a gyomor kiürülését, és így megszünnek a tünetek. Gyakorlatilag felbüfög neki a gyomorsav, ez okoz a nyelőcsőben görcsöt. Evett még ilyenkor Linzi füvet, ez hányásra ingerelte, és megnyugatta a gyomrot.

A legfontosabb tehát, ha evés közben habzsol, ezt megszüntetni!!! Gondolom igen. Szeretettel: Gabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#77HozzászólásElküldve: 2015.07.07. 12:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Titán ma beállt a munkakutyák sorába, ugyanis hajnalban elkezdett csuklani, eléggé csillapíthatatlanul, ezért jobbnak láttam behozni megfigyelésre. A gázeregetésektől eltekintve szuperjól viselkedik, szinte észre sem lehet venni, hogy itt van (max csak kiszagolni :lol: ), ami azért is meglepő, mert Titán azért elég aktív, bár szerencsére nem őrült módjára. Gondolom az éjszakai nem alvás, a sok-sok csuklás és a nagy meleg miatt ilyen nyugis, aminek egyrészt örülük, másrészt viszont jó lenne rájönni a csuklás okára - többszörösen is szuper lenne.

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#76HozzászólásElküldve: 2015.07.04. 10:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Titánt, Pankát, Rita szőkéit és Tesóm (jelenleg) 2 kutyáját ma elvittük a Hajógyárira hajnalok hajnalán kiszellőzni és kimosni. Mivel még erősen gyakorljuk a behívást, meg sem lepődtem, mikor Zselé és Titán eltűnt 5 percekre, de a Hajógyári nem olyan veszedelmes, mint a Népliget, így nem aggódtam, mert nyilván mindig visszajött. És amúgy egyre ügyesebb is! Volt olyan is, hogy kutyához rohant és vissza tudtam hívni! Majd bepisiltem a gyönyörűségtől!!! :D A Dunát imádja, és annyira boldog vagyok, hogy végre van egy igazi retrieverem, akinek bedobom a botot és kihozza a vízből! Ugyan vissza nem adja, és elviszi messzire, de legalább félig működik :) Iszonyú sokat úsztak, főleg Mayával, és teljesen kinyúltak mindannyian. Mikor rohant, úszott, apportírozott, majd a homokos-kavicsos parton hempergőzött szerintem nem nagyon volt nála boldogabb kutya.
Viszont tegnap este átmentünk Rita házához, aminek kerítésén van egy lyuk. Nem golden méret, hanem - mint kiderült - Titán méret... Megtalálta ugyanis, és át is ment gyorsan szomszédolni, úgy kellett visszakérni a nénitől... Szóval Titán nem nagyon szarozik ezekkel a kerítésekkel, változatlanul nyugodtabb lennék, ha lakásban lehetne sok-sok foglalkozással, úsztatással, futtatással. Tegnap este is megmutatkozott, hogy neki nem program a kertben henyélni, ő szeret felfedezni, és ha alkalma nyílik rá, messzebb is merészkedik, mint a telekhatár :P A felfedezésben a kutyatársaság sem gátolja, tegnap vele együtt 5 eb rohangált a kertben.

Amúgy imádom, minden oké vele, csak ne ébresztene minden nap fél 6-kor... :oops: :evil:

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#75HozzászólásElküldve: 2015.07.03. 13:30 
Offline

Csatlakozott: 2014.08.01. 18:44
Hozzászólások: 720
Én is csak erre gondoltam, több szem többet lát :ugeek:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#74HozzászólásElküldve: 2015.07.03. 11:44 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Polly gazdi (#73)

A gyakorlat nem rossz, de az önkéntes (például családlátogatáshoz, bizonyos telefonálásokhoz) sokszor kevés. Ezért is írta Rita, hogy keres Téged!
Szerintem ez rövidesen megtörténik. ;) :smt023

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#73HozzászólásElküldve: 2015.07.03. 09:25 
Offline

Csatlakozott: 2014.08.01. 18:44
Hozzászólások: 720
Kedves Szanita! Úgy gondolom a fórum azért van, hogy kicseréljük véleményeinket , és ez jó dolog!
2015 05. hóban történt az örökbefogadás, természetes, hogy változhatnak a feltételek, és tényleg "jó", hogy nem rakták ki az utcára, de az nem azt jelenti, hogy megnyugodhatunk. Én segítséget ajánlottam, senkit nem hibáztattam. Ha a gyakorlat tökéletes az Egyesület számára, és a segítségre nincs szükség, akkor nem szóltam :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#72HozzászólásElküldve: 2015.07.03. 08:32 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: Szanita (#71)

Ha már ilyen cukin felkértél, elmesélem az elmúlt néhány nap történéseit :)
Titán hétfőn este költözött vissza hozzánk, engem és Pankát le se szarta, de Zolival egyből szerelembe esett - újfent :) Körbejárt, felmérte a terepet, konstatálta, hogy semmi sem változott, majd kapott vacsit és kinyúlt. Éjszaka már elkezdte megvizsgálni a dolgokat, ezért megkértük, aludjon fent velünk a hálóban, és majd reggel elpakolom a lopható cuccokat, nehogy kísértésbe essen. Reggel - hajnalban... 5:15-kor... - jelezte, ő kialudta magát, mehetnénk már valahova. Mentünk is, a szokásos népligeti kört nyomtuk le. Titán a szokásos lelkesedéssel vetette be magát az "erdőbe", és - sajnos - a szokásos módon leszarta a behívására tett kísérleteimet, ám mivel elveszni láthatóan nem akart, gondoltam majd jön. Ezen nyilván dolgoznunk kell, mert így sehol sem tudom elengedni, csak ahol kellő távolságra vannak a veszélyforrások, de már kaptam Évitől tippeket, így remélem ezen a - számomra legalábbis - kardinális problémán hamar túljutunk. Különben megeszem reggelire...! :D
Egyébként minden oké vele, semmit sem változott, maradt a kis hebrencs, bújós, nyünnyügős cicafiú. Igyekszem kicsit magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat, azaz célirányosan fogom tanítani trükkökre, szabályokra, egyrészt, hogy agyilag is lefáradjon, másrészt a könnyebb kezelhetőség miatt is :) A szelektív hulladékot még az első nap rögtön átválogatta újra, de mióta feltöltöttük a táptartó vödröket és a zsákokat a rendelkezésére bocsátottuk semmi máshoz sem nyúl - azért azt megnézném, ahogy fejjel előre belebújik a zsákokba az utolsó morzsák kiporszívózása érdekében :D :D :D

A gazdijelöltek figyelmét szeretném felhívni arra, hogy Titán egy értelmes, érzékeny, aktív kutya, akivel valóban kell foglalkozni, tanítani, mozgatni. Lakásban is prímán elvan, ha van elég játéka, ha le van mozgatva és nagyjából el vannak pakolva a cuccok. Abszolút nem alkalmas kerti dísznek, attól, hogy kertben lakik nem mozog többet, nem éri több inger és főleg nem fog jobban viselkedni. Ha kinti-benti kutya lenne, akkor is kell vinni sétálni minden nap és foglalkozni vele minden nap!!! És a kutyasuli az ő esetében kötelező! Nem azért, mert hülye vagy kezelhetetlen, hanem mert megérdemli és igényli! Tud ülni, feküdni, de a sulinak nem ez a lényege. Gyerekekkel is ellenne, de az szintén nem foglalkozás, hogy "majd a gyerek lefárasztja". Aki ilyesmiben gondolkodik, annak nem való Titán. A korábbi rossz választás/döntés miatt nagyon szigorú leszek a gazdijelöltekkel, előre is elnézést, de Titán nem kísérleti nyúl, hogy "majd meglátjuk". Egyszer szeretném gazdához adni olyan embernek, aki megérti, mit jelent egy fiatal, aktív kutyával együtt élni. És aki imádja Titánt, mert persze őt csak imádni lehet, annyira cukiiiiiiii :smt007

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#71HozzászólásElküldve: 2015.07.03. 07:27 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Előzmény: Polly gazdi (#66)

Még annyit szeretnék hozzátenni, bocsi de nem bírom ki, hogy azért ezek a dolgok az örökbefogadáshoz képest évvel, évekkel később történtek. Az örökbefogadáskori állapot, amit mutattak az RR felé, teljesen megfelelőnek tűnt, mki úgy ítélte meg, aki foglalkozott az üggyel. Hogy azután a "gazdi"jelleméből fakadóan ő így döntött, azt előre nem láthatja, tudhatja senki sem. Lehet megváltozott élethelyzet, anyagi körülmények.........munka, de nem azt választotta, hogy 2 fül, 4 láb, széles mosoly és propellerként járó farok, hanem a számára legkényelmesebb megoldást. Megváltak a kutyától. :cry: Ezért az előre nem látható döntésért az RR nem hibáztatható. Szerintem ez a rendszer idáig is teljesen jól működött. :D

Viszont, nem kicsapták őket, nem dobták be egy menhelyre, tisztában voltak az általuk aláírt papírral, sőt olvasták is ezek szerint............visszaadták őket. :D

Titánra visszatérve már alig várom az újabb kis történéseket Juccus tolmácsolásában.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#70HozzászólásElküldve: 2015.07.02. 22:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Az egészben az a hihetetlen, hogy néha már nem tudjuk, mit lehetne még pluszban hozzátenni, ami emberi, teljesíthető, és segít az örökbeadások során. Most kb. itt tartunk, a többlépcsős örökbefogadásunk legfőbb állomásaival:
- örökbefogadási kérdőív - objektív, leírt, rögzített tartalmú, standardizált kérdésekkel
- beszélgetés - első objektív+szubjektív megítélés lehetősége egy személlyel
- találkozás a kutyával és az ideiglenes befogadóval - legtöbbször a telefon végén és a kutya pórázának végén MÁS személy áll, tehát egy MÁSODIK személlyel való objektív+szubjektív találkozás és megérzések formálásának lehetősége
- családlátogatás - általában ezt egy harmadik ember végzi, így ez a harmadik objektív+szubjektív találkozási pont
Utána mindez át van beszélve, leginkább a telefonos koordinátor által mindenkivel. Tehát optimális esetben három ember is találkozik egy örökbefogadóval és több szem többet lát. Ezután megtörténhet az örökbeadás.
Igen, macerás, igen, lehet, valakinek szívatásnak tűnhet (bár van szervezet, aki csak három látogatás után ad örökbe, azaz xy-nak Karakószörcsögről 3x kell a kutyához utazni látogatni), de azért annyira nem vagyunk elvetemültek az és igenis, azt gondolom, nagyon nagyon rugalmasak vagyunk, igenis, keressük a rugalmas megoldásokat.

A visszaadási statisztikánk nagyon jó, annak ellenére, hogy most hirtelen Leslie és Titán is áldozatául esett mindennek.
10% alatt van (összehasonlításként, amerikai és ausztrál menhelyekre 30% felett). Nincs tökéletes, de azért törekszünk rá. Sajnos tényleg csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.

(Titán gazdájával előzetesen négyen találkoztak vagy beszéltek, én is láttam az örökbefogadási kérdőívét és nagyon reményteljesnek tűnt minden. Tévedtünk.)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#69HozzászólásElküldve: 2015.07.02. 22:04 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Polly gazdi (#68) Jaj, tudom, hogy nem akartál senkit megsérteni. :) És persze mindig lehet jobban csinálni, vagy másképp, szóval kereslek a napokban. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#68HozzászólásElküldve: 2015.07.02. 21:57 
Offline

Csatlakozott: 2014.08.01. 18:44
Hozzászólások: 720
Kedves Rita ! Nem állt szándékomban senkit megsérteni. Távol álljon tőlem, hogy azokkal kapcsolatosan tegyek megjegyzést , ami rossz szájízt hagyhat maga után , főleg olyan aktivistákkal kapcsolatosan, akik olyan sokat tesznek az "árvákért"! Csak annyira feldühített az eset, és annyi a tudatlan ember, hogy képtelenség higgadtan elfogadni. Természetesen segítek, mert nagyon sajnálom azt , hogy továbbra is az igazi gazdira kell várniuk a kutyáknak. :|


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#67HozzászólásElküldve: 2015.07.02. 21:14 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Polly gazdi (#66) Kedves Polly gazdi! én voltam Titán kapcsán családlátogatáson és őszintén szólva úgy éreztem, elmondtam, kérdeztem amit kellett, de úgy tűnik, hogy sajnos ez sem volt elég. Pedig még felelősségteljes közös kutyás ismerősünk is van, így több oldalról is azt gondoltam, hogy biztosra megyek. :( Viszont szívesen vennénk a segítségedet a családlátogatás kapcsán, mindenképp beszéljünk ez ügyben! Köszönöm előre is! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#66HozzászólásElküldve: 2015.07.02. 10:56 
Offline

Csatlakozott: 2014.08.01. 18:44
Hozzászólások: 720
Talán még jobban kellene tanulmányoznia potenciális örökbefogadókat, szívesen segítenék benne. Sajnos nekünk nincs helyünk az ideiglenes befogadásra, de az elbeszélgetésben "mester" tudok lenni.
A szigeten is több családnál is magyarázni kellett, hogy mivel jár a kutyatartás! Bár a családban,én ezt nem is kutyatartásnak tartom, ők olyanok, mint a gyerekek. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#65HozzászólásElküldve: 2015.07.02. 08:07 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Titán visszakerült hozzánk. Nem gondolnánk a kutya hibájának, hogy aktív és okos és foglalkozni kell vele. Sokkal inkább a gazda meggondolatlanságának, ha ezekkel mégsem számolt.
Titán ennek megfelelően keres új, most már tényleg végleges gazdit: aktív, vele sokat foglalkozó, kutyaiskolába járó gazdihoz/családhoz szeretne kerülni, ahol mindennapi elfoglaltságot és feladatot kap. Kinti-benti kutyaként, bentalvással, teljesjogú családtagként élhet.
Szerintünk ez teljesíthető.
Szerintünk Titán sem több vagy problémásabb, mint az aktív és foglalkozásigényes fiatal labik bármelyike.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán
#64HozzászólásElküldve: 2015.05.03. 16:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Bizony, bizony, Titánnak komolya gazdijelöltje volt, és immár gazdisnak is tekinthető. Nagyon jól kijönnek újdonsült 'anyukájával', minden nap mennek futni, és amikor csak tehetik, kint vannak a szabadban. Már a kutyaiskolába is beiratkoztak, szóval remélem minden oké lesz velük. És azt is remélem, hogy a gazdi regisztrál majd és itt is beszámol a fejleményekről.

Titánmuci, légy nagyon boldog!! Te vagy az első 4 lábú pasi az életünkben, aki komoly szívszakadást okozott a költözésével :smt007

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#63HozzászólásElküldve: 2015.04.29. 22:13 
Offline

Csatlakozott: 2015.02.07. 21:54
Hozzászólások: 271
juhúú, szuper hír!!! :smt045

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#62HozzászólásElküldve: 2015.04.27. 16:26 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Titán már nem keres gazdit 8-) mert nagyon komoly gazdijelölttel rendelkezik :smt023


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#61HozzászólásElküldve: 2015.04.12. 22:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Titánnak most sem volt uncsi hétvégéje, tegnap házibuliba vittük a popsiját, ma pedig ismét megmártózhatott a Duna habjaiban.

A tegnapi házibuli az egyik kolléganőméknél volt, a 2 saját kutya (Áfonya, a miniPanka és Fafi, a westi), és a 'kollégánk' Tóbiás mellett vittük Pankát, Titánt és a nálunk vendégeskedő Mayát is - tehát a kutyák felét :)
A legnagyobb meglepetésemre mindenki szuperjól viselkedett, egy falat kaját sem lopott egyik sem, nem borultak asztalok-székek (pedig Titán és Tóbiás nagyon egymásra kattantak időnként és mint két igazi 3 éves rótták az eszelős gyors köröket a ház, a székek, asztalok, emberek, tűzrakóhely körül!). Több dolog is kiderült Titánról: a teknősökre nincs úgy rákattanva, mint a szőrös-tollas jószágokra, bár érdeklődik, de nem jobban, mint egy átlag kutya, és fél a tűztől. Vagy a fa ropogásától, vagy mindkettőtöl, de nem ő lesz a tábortűz mellett alvó kutya :P

Nagyjából itt jöttek rá, hogy a tekik nem kövek, hanem tudnak mozogni is :)
Kép

Itt az Ursuslupustól kapott redesign nyakörvében pózol - jól látjátok, régi rolóból készült! :)
Kép

És az est legkényesebb idősávja, amikor elkészült a birkapöri. Hát az kemény volt a kutyáknak (is) :)
Kép

Egyszómintszáz, Titán nagyon ügyes volt, cuki, kedves, mindenkit imádott, és még a házsártos, fiúgyűlölő Fafi westi sem volt rá mérges! Hazaérkezés után egy gyors vacsi és az egész csapat kidőlt, mint a krumpliszsák.

Ma délelőtt pedig kilátogattunk a Hajógyárira - amiről vagy le kell lassan szoknunk, vagy korábban kell menni, mert a 10-11 körüli időpontban annyian vannak, hogy nincs hely a parkolóban!! Bezzeg a téli hidegben...

Titán itt is remekelt, csak kb. 2x volt olyan alkalom, mikor alkalmi süketet játszva az istennek sem akart visszajönni, bárhogy hívtuk - egyébként csudiügyesen nyargalt vissza mindig.
Ami tök nagy szám: Titán úszott! Igaz, csak néhány lábcsapásnyit, de akkor is úszott! Maya jó retrieverként megmutatta neki, miképp kell visszahozni a farönköt a vízből, és ez Titánnak annyira megtetszett, hogy egyszer véletlenül ő is elindult a fáért! :D Aztán persze hamar rájött, hogy ne ér le a lába, de akkor már késő volt, akkor már úszni kellett :)
Kép

Kép

Kép

Majd úszás után a Mayától tanult másik trükköt is bemutatta: a panírozott kutyát...
Kép

Itt a "labdát" eszi
Kép

Itt az elgurult gyógyszerüket kergetik :)
Kép

Itt pedig a szokásos farönkön pózolnak - hát nem gyönyörű mind a 4 'retriever'??? :smt007
Kép

Találtunk ám egy másik farönköt is, ami sokkal nagyobb volt, nyilván muszáj volt azon is fotózkodni :)
Kép

Viszonyításképp: a húgom 183 centi
Kép

Szóval jól telt a Mucika napja ma is. Mióta hazajöttünk mindenki alszik. És szárad :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#60HozzászólásElküldve: 2015.04.07. 20:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
És Titán rájött a trükkre!!! Ugyan ő nem a kezével bökdösi a flakonokat, hanem a fejével állítja fejre, de a lényeg ugyanaz: kijön belőle a kaja. És ha az első flakon kiürült, akkor elhúzza, hogy a második alá beférjen! Asztapaszta!! Titánnak élmény ilyen játékot csinálni/adni, ez a kutya egy zseni!
Maya meg pofátlan, lesi a potyát :lol: Panka meg követi az eseményeket, de közben vigyázva őrzi a kanapét.
Zajlik nálunk az élet :)

Ha van még kutyajáték javaslatotok, írjátok meg, Titán szívesen kipróbálja! :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#59HozzászólásElküldve: 2015.04.07. 18:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Ma reggel becsatlakozott a falkába Maya is, így egy kisebb, egy közepes és egy nagy liheg az arcunkba :) A sárgák tök jól elvannak, játszanak, meg magyaráznak, ééééés ma délutánra elfogyott az összes kaja a palackokból!! Igaz, kicsit megsínylették a napot, kb. millió helyen vannak behorpadva, de nem kirágták belőlük a tápot, hanem valahogy kivarázsolták. Azóta sem árulta el egyik sárga sem, hogy hogy szedték ki, de gondolom ami késik... :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#58HozzászólásElküldve: 2015.04.06. 23:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: Enci (#57)

That's the spirit! Parázs is iszonyú értelmes, meg persze önfejű, ezért is kihívás a leányzó! Titán is hasonlóképp van összerakva, a leendő gazdinak majd adhatsz tanácsot ;)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#57HozzászólásElküldve: 2015.04.06. 22:40 
Offline

Csatlakozott: 2014.12.13. 13:07
Hozzászólások: 57
Előzmény: juccus1982 (#56)

Annak örülök, hogy legalább már nem repkedek a póráz másik végén, ha madár van a közelben, szabadon viszont még néha megfordul Parázs fejében, hogy csak meg kéne nézni, milyen a reakcióidejük. :) De milliószor jobb, mint volt. Szelektív hallás is van, jellemzően mikor éppen nagy munkában van és félig eltűnik egy lyukban (biztos belemegy a föld a fülébe...) vagy ha valamelyik másik gazdinál jutifalat osztás van. :lol:
DE egyszer úgyis "mindig, minden körülmények között" behívható kutyi lesz, ahogy Titán is! :ugeek:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#56HozzászólásElküldve: 2015.04.06. 19:39 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: SRita (#55)

Hát ja, jött, amikor épp nem kutyázott, gazdizott, madarazott vagy szaglászott. Ha 'csak úgy' volt, akkor valóban már a "Tit"-nél fordult is vissza egy pillanat alatt :D Gondolom majd' minden kutya így kezdi, de ha Parázs tud madarakkal sétálni, akkor Titán is képes lesz rá (kb. ugyanaz a kategória :) ).

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#55HozzászólásElküldve: 2015.04.06. 09:32 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: juccus1982 (#54) Titán akkorákat nyargalászott a Hajógyárin szombaton, hogy alig bírtam követni, de eszméletlen cuki volt, ahogy hívásra ugyanazzal a lendülettel és boldogsággal futott vissza. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#54HozzászólásElküldve: 2015.04.05. 21:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: juccus1982 (#49)

A játék elkészült, nagyon érdekesnek/furának ítéltetett, de még nem jöttek rá a nyitjára :) Titán alszik rá (rajta...) egyet :)

Kép

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#53HozzászólásElküldve: 2015.04.05. 19:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Egyre jobban szeretem Titánt (mily meglepő... :) ). Az elmúlt 2 este egyedül adtam nekik kaját, mert a 'segítőm' elutazott, és kicsit aggódtam, hogy majd hogy fogom tudni kordában tartani az örökkééhesTitáncit, azaz hogy fogom leszedni Panka tálkájáról. Nyilván nem kellett volna aggódnom, mert ez a drága kutya tudta, hogy először Panka tányérját teszem le, ültetem le a beste dögöt, és mondom neki, hogy tiéd, míg ő szép türelmesen (khm...) várja a saját tányérját, és amint Pankáé a földön, Titán már sasszézik is a saját kajálós helyére, popsiját szorosan a földön tartva, hisz ő is így tanulta, kaja előtt csüccs, majd "tiéd!" és mehet a buliiii. Eszébe sem jut Pankáéra rárabolni!

Ja, ma délután elkezdtem összerakni a játékot (tök jól haladok, amúgy!), nyilván fúrás-faragás, amit először nézett, hogy miaménkű ez, de aztán inkább elaludt, miközben én majd' felgyújtottam a lakást (ha az ősembernek lett volna fúrója, biztos hamarabb csihol tüzet! :D )

Ma is sokat futott, amit piszkosul élvezett, de most már vacsi után, lemozogva, teljes nyugiban horkolgat a szőnyegen.

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#52HozzászólásElküldve: 2015.04.05. 05:36 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Előzmény: juccus1982 (#51)

Hát elakadt a szavam, nagyon profi :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#51HozzászólásElküldve: 2015.04.04. 23:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Ma 3 videóval és egy fotóval jövök, az egy videó többet mond ezer képnél el valapján :)

Ma reggeli játék Pankával
https://www.youtube.com/watch?v=J7C59fQDB2Q

Beugrottunk a Humuszba 5 percre, amit Titán felettébb élvezett :)
https://www.youtube.com/watch?v=wkWsVXiFpAA

Ez pedig csak szánalmas kis próbálkozás arra, hogy megmutassuk a videó készítése előtti totál önálló fáramászást, ami úgy meglepett minket, hogy egy pillanatra elállt a szavunk is! Ami nagy szám, aki ismer minket, tudja :D
https://www.youtube.com/watch?v=w4PvqXy7QGM

És a plusz fotó: a reggeli puncsolás :smt007
Kép

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#50HozzászólásElküldve: 2015.04.04. 08:51 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: juccus1982 (#49)

Nagyon jó!!!! :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#49HozzászólásElküldve: 2015.04.04. 07:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Asszem ma mennem kell az obipraktikerbe, mert Titán ilyen játékot óóóhajt :D

https://www.youtube.com/watch?t=48&v=avcYKFOmcZA

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#48HozzászólásElküldve: 2015.03.31. 20:01 
Offline

Csatlakozott: 2015.02.07. 21:54
Hozzászólások: 271
szuper képek!!! :smt039
Kedvet kap az ember egy kis Hajógyárihoz!

Az ülős képen tényleg gyönyörű Titán! :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#47HozzászólásElküldve: 2015.03.30. 11:01 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Titán nagyon lelkes volt, Jancsi megmutatta az összes titkos helyét a mezőn / bokrok alatt :mrgreen: persze egy darab képet nem csináltam :twisted: róluk


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#46HozzászólásElküldve: 2015.03.29. 21:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Titánnak mozgalmas hétvégéje volt.
Tegnap délután kinéztünk a hajógyárira, találkoztunk több tucat kutyával és emberrel - nyilván mindenkit imádott :) Találkoztunk A Dunával is, ami először szööööörnyen ijesztő volt, a sok hatalmas hullám, meg minden, ám aztán a kacsák erősebbek voltak, mint Titán apró parái, így végül csak belegázolt a vízbe :) Irtó sokat szaladt, irtó-irtó sokat, utána persze nyugiban horpasztott egész este. Asszem így kell lemozgatni egy kutyát :)

A legelső találkozás
Kép

A két fekete pont a távolban a kacsákok
Kép

Avisszaszáguldás
Kép

Vízicsikó
Kép

Itt már nagy vagány
Kép

Még Pankával is kergetőztek
Kép

Rugósjancsi
Kép

Gyönyörű!
Kép

Csoportkép 1. próba
Kép

Csoportkép 2. próba
Kép

Eddig bírta... :D
Kép

Megfelel ez a háttér? :)
Kép

Mint két villám!
Kép

Teljes a szinkron
Kép

Hazamenős kép
Kép


A mai nap még a tegnapinál is mozgalmasabb volt: délelőtt meglátogattuk az Etyeki Kendős Kutyákat, pikniket szerveztek, nem hagyhattuk ki! :) Csomó ember, csomó kutya, még több kaja, de Titán jelesre vizsgázott mindenből! Egy falat kaját sem lopott az asztalokról (és Panka sem, nagy csoda! :D )! Igazi "házigazdaként" üdvözölte az utánunk érkeztőket, azaz mikor megállt egy újabb autó, Titán boldogan nyargalt az új emberekhez egy kis simire és/vagy kajára. Tényleg nagggyon-nagggyon cuki volt! Nem reklámoztam, hogy ő is gazdikereső, nem akartam rontani a helyi haverok esélyeit :)
A piknik után Picka Mónival és Jancsikával löktünk egy izgalmas kört - ami azért volt izgalmas, mert nagggyon sok volt az izgi szag, és Titán néha Zselét megszégyenítő módon rohant a vakvilágba, be a dzsindzsába. Persze mindig visszajött, de nehezemre esett boldogan üdvözölni és megdicsérni egy-egy ilyen akciója után...
Ha mindez nem lett volna elég, délután még löktünk egy kört a Népligetben, kis levezetés gyanánt.

Érdekes, most csend van - illetve álmukban ugatnak és morognak :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#45HozzászólásElküldve: 2015.03.26. 04:22 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.16. 14:21
Hozzászólások: 1593
Előzmény: juccus1982 (#44)
Az a bújás... :lol: Tiszta ribi! <3
Gyönyörű!!! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#44HozzászólásElküldve: 2015.03.25. 21:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Hoztam néhány cicafiú képet bizonyíték gyanánt miképp rabolja el a szívem Titán egyre jobban :)

Rosszul látjátok, nálunk a kutyák nem jönnek fel a kanapéra :)
Kép

Pedig nagyon szeretnének...
Kép

Néha sikerül is nekik :D
Kép

Vagy rossz esetben a 'kiskanapéra' másznak fel :)
Kép

Itt asszem sétára várnak :)
Kép

Itt pedig szugerálva vagyok
Kép

Egyre cukifiúbb Titán, kommunikál velünk a szemével, vagy nyünnyög, vagy nyünnyög és naaagybociszemekkel kéri, hogy simogassuk. Majd ahogy hozzáérünk eldől, mint egy krumplis zsák! :lol: Nagyon szereti az embereket, bárkihez odamegy barátkozni. Sétán általában először a kutyusokhoz csekkol be, de aztán majd' minden esetben a gazdikhoz is odaszalad ismerkedni. Annyira imádom benne, hogy bármilyen kutyához oda lehet engedni, mert még a puffancsokkal sem agresszív, a legnagyobb nyugalommal hagyja, hogy körbe-agyon-elöl-hátul szagolgassák. A kan kutyák is bírják, valószínűleg sosem volt nagyon pasis, így nem érzik benne a potenciális konkurenciát. Nagyon praktikus, igazi főnyeremény! :)
A reggeli sétákat imádja, hatalmasakat szalad, de nagyon sűrűn becsekkol simire és jutira :) Az autóba már akkor beugrik, mikor még el sem húztam a kalaptartót, ott nyomorog alatta a kis dilis :D Pórázon csodásan sétál, tényleg nem értem, miért került a gyepire... Ja, a macskák mellett a madaraknak sem nagy barátja, ezek alapján azt mondanám, a leendő gazdinak leginkább csak kutyája legyen, az viszont bőven, sőt, még bővebben! :) És tölthető labdája ;)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#43HozzászólásElküldve: 2015.03.23. 20:44 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Na Titán sem egy elvetemült vadállat: ha reggel le van mozgatva és rend van a lakásban, akkor elvan egész nap a töltött labdával :) Azt hiszem, rá abszolút lehet írni, hogy rendre nevel! :lol:

Készítettünk róla néhány videót prezentálandó, milyen jól behívható és milyen szépen fut. Ennek egy lassított verzióját megosztom veletek is:
https://www.youtube.com/watch?v=CF9lCXz ... e=youtu.be

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#42HozzászólásElküldve: 2015.03.20. 23:02 
Offline

Csatlakozott: 2014.12.13. 13:07
Hozzászólások: 57
Azokra a képekre én is kíváncsi lennék. Ezek szerint már kezdi nagyon otthonosan érezni magát :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#41HozzászólásElküldve: 2015.03.20. 22:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: ppmr (#40)

Küldtem ;) Zoli véleményét meg inkább nem részletezném... :lol:

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#40HozzászólásElküldve: 2015.03.20. 10:58 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Előzmény: juccus1982 (#39)

Privátba azért dobhatnál pár képet, érdekelne. Zoli véleménye is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#39HozzászólásElküldve: 2015.03.19. 22:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Titán ma vagánykodott: megtalálta az 5 kilós liszes zsákot, ami érkezése óta ugyanott van. Ügyes volt, csak 2,5 hét után kóstolta meg. A sötétbarna szőnyegen... Zoli ment ma haza sétáltatni, hááát, nem örült neki :)
Ám ebből is látszik, hogy:
- Titán kezd lazulni, kezd felszabadulni
- értelmes, foglalkozásigényes kutya, különben ő talál magának elfoglaltságot :)
- nem "marad ott, ha oda rakom" :D

Fotót inkább nem mellékelek, a nyugalom megzavarása alkalmas lenne... :lol:

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#38HozzászólásElküldve: 2015.03.18. 22:12 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Kis esti szösszenet: Panka Zoli határozott kérése ellenére is felugrott a kanapéra. Mivel nem csinálunk sXXXet a szánkból, határozottabban küldte végül le, kis kézi tessékkeléssel. Igen ám, de míg Zoli Pankával küzdött, addig Titán egy mp alatt felugrott a kanapéra - pont Zoli helyére :) És őt aztán csak kirobbantani lehet a tutiból, ezért szó szerint le kellett húzni Önaccságát a kanapéról :lol: Tud élni!
Jól van, tudjuk, van még javítanivaló a kutya-gazdi hierarchián, de igyekszünk, istenbiza! :)

Egyébként Titán nyílik, ma újra átválogatták a szelektív hulladéktárolók tartalmát - valahol megértem, kaja illatú csomagolóanyagok voltak bennük :)
Asszem holnapra megint megtöltöm a töltött labdát, sőt, lehet venni kéne még egyet a kiegyensúlyozottság kedvéért :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Titán - gazdát keres
#37HozzászólásElküldve: 2015.03.17. 22:05 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: oviki (#34)

Ááá, tök hamar kiszedte, és azóta már vagy 3x. Szerintem tegnap többször beugurulhatott oda a labda, mert elég rutinosan nyúlt a komódhoz :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség