Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.03.29. 14:23

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Woody
#30HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 21:47 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: evarga1105 (#29)Hehe, látod Éva, Linus nem is aktív! :P
Megnyugodtam, hogy van, ami sosem változik, Woody fordulatszáma biztos pont az ember életében. :P

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody
#29HozzászólásElküldve: 2018.10.30. 21:06 
Offline

Csatlakozott: 2017.10.10. 13:49
Hozzászólások: 562
Woodyról új hirek. A minap amikor beszéltem telefonon a gazdival, pont a Ligetbe készültek ők is és mi is, ígyhát találkoztunk. Néhány fotót csináltam is gyorsan a két kutyáról, de azokon is olyan árnyként suhant át Woody, mint a korábbiakon, annyira mozgékony. Láthatóan szuperül van, a gazdival és gazdiasszonnyal sétálgatott, pontosabban ők sétáltak, Woody meg ugrált és rohangált a labdája és más kutyák után. Hiperaktív továbbra is, nem sűrűn beteg, nyáron sokat úszik a Velencei-tóban, és őrzi a telket :lol:
A gazdi ígért további (jobb) képeket.

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody
#28HozzászólásElküldve: 2015.01.12. 20:17 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Woodyka jól van, nagy, szikár pasas lett belőle. ;)
Naponta 2-3 órát tombol a Városligetben továbbra is, birkózik, amennyi csak belefér. Ja és persze nem csak kutyákkal, hanem a gazdival is. :mrgreen: Gazdiaput teljesen elfogadta főnöknek, gazdianyunál azért eléggé feszegeti a határokat. No de ezt tudtuk is, hiszen kamasznak is akkora arca volt... :oops:
Megmaradt jó kedélyű bohócnak. :) A telefonban végig nevetve beszélt Woodyról a gazdi. :D
Viszont a szilveszteri petárdázást sajnos megsínylette, ugyanis valami IQ harcos Woody mögé dobott egy petárdát... Gratulálunk... Szerencsére nem lett belőle nagyobb gond, mint hogy azóta minden zajra felkapja a fejét. :evil:
Ja és a gondos, előrelátó, alapos gazdi már most rákérdezett, hogy ősszel 10 napra jöhetne-e hozzánk Woody panziózni. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody
#27HozzászólásElküldve: 2014.08.01. 14:14 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Előzmény: Sispem (#25)

A kis piszok, betette a senekét a tutiba... szerintem ezt ő sem gondolta, amikor a gazdája sittre vágta az Illatos útra. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody
#26HozzászólásElküldve: 2014.07.31. 10:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.03. 11:10
Hozzászólások: 307
Előzmény: Sispem (#25)

:smt023


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody
#25HozzászólásElküldve: 2014.07.29. 09:20 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Pénteken kaptam híreket Woodyról. :) Woodyka továbbra is egy energia bomba, félelmet nem ismerve játszik bármilyen és bármekkora kutyával. Igazi vízi kutya lett, kis segítséggel mászik vissza a csónakba is és már nem csak szárazföldön sprinteli le a gazdit! ;) Nem szívesen marad otthon egyedül, de lassan ez is alakul. Hízni még nem sikerült, mert nő mint a bolond gomba. Igazi szertelen kamasz, próbálgatja a határokat, amíg beszéltünk telefonon, addig is a gazdi kezét rágcsálta, hogy most már elég volt, tessék vele foglalkozni! :mrgreen: Hamarosan kapok képeket is! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#24HozzászólásElküldve: 2014.06.27. 21:32 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Előzmény: Sispem (#22)

:mrgreen:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#23HozzászólásElküldve: 2014.06.27. 12:39 
Offline

Csatlakozott: 2009.04.01. 08:21
Hozzászólások: 2229
Előzmény: Sispem (#22)

Nagyon boldog, hosszú, együtt eltöltött éveket kívánok :smt026 :smt006 :smt041 :smt038 :smt039.

_________________
„ A szeretet szeretetet szül, akkor kapsz, ha adsz. A szeretet erő, kulcs, hogy élni tudj, és élni hagyj másokat.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#22HozzászólásElküldve: 2014.06.27. 10:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Kedves vizslabragár rajongók!
Örömmel jelentem, Woody a hétvégét nem fogja velem tölteni a Gyerekszigeten, hanem a Velencei tónál fog relaxálni az új gazdikkal! ;)
Dolgos hétköznapjait a belvárosban tölti, napi 3-4 órát rohangál a Városligetben, továbbra is Duracell nyuszi üzemmódban üzemel a gyermek. :lol: Szabályokat szépen tanulja, de azért a kanapéra és ágyra vonatkozó tilalmat néha-néha még megkérdőjelezi. :roll:
Képek készültek már róla a gazdiknál, de a technika sajnos egyelőre megakadályozza, hogy közzé tegyük őket, de ami késik nem múlik! ;)
Boldog gazdis éveket Woodyka!!!!!!!!! :smt023 :smt026 :smt026 :smt026

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#21HozzászólásElküldve: 2014.06.24. 08:05 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Woody túl van a varratszedésen is (mondjuk azért nem volt egyszerű kaland, de végül mi győztünk!), így már tényleg kész a kutya! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#20HozzászólásElküldve: 2014.06.23. 10:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.01.08. 16:41
Hozzászólások: 233
Csudi ügyes ez a kis Woody! ... és milyen jól áll neki ez a menő pázsit! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#19HozzászólásElküldve: 2014.06.23. 10:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Woody a hétvégét nyaralással töltötte a Balatonnál. ;)
Persze úsznia még a varratok miatt nem volt szabad, de nem is volt strand idő, nagy szél jókora hullámok, nem is nagyon vágyott a vízbe.
Viszont hatalmasat játszott a parton a csajokkal, első sorban Sziszivel! ;)
Egy kis ízelítő ebből:
Kép
Kép
Kép
Kép
Nem tudnám megmondani, hogy ki nyert, de elfáradtak ;)
Kép
Erdőt is jártunk, ahol elkezdtük megalapozni Woody agilitys jövőjét a különböző akadályok, mint padok és asztalok segítségével :mrgreen:
Kép
Kép
A Várhegy tetején :)
Kép
Kép
Woody jó gyerek volt, szépen utazott, hatalmasat játszott anyukám kutyusával is, sétákon ugyanolyan jól viselkedett, mint itthon, nem hagytuk el az erdőben sem. :smt023 Élvezte a kirándulást, de nagyon kétségbe tudott esni, ha szem elől tévesztett, ha valahova nem jöhetett velem. Nagyon ragaszkodó kis kutya, aki mindig fel tudja vidítani az embert! :D

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2014.06.18. 08:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Woodyt ma reggel séta után hatalmas küldetéstudattal elkezdtem fényképezni, hogy legyenek róla jó képek. Ennek főbb akadályai: a tényleg jó gép otthon van a Balatonnál mi meg csak csütörtök este megyünk haza és Woody alkalmatlan modellnek. :oops: :mrgreen: Bent egyből bedőlt szunyálni, ami nem túl előnyös, a vakutól meg behunyja a szemét és szemérmes kislány módjára elfordul... :twisted: Kint: jé ott egy pillangó, megmozdult egy fűszál és különben meg miért nem őt buncálom ha már ott térdelek tőle egy karnyújtásnyira vagy fetrengek a jó kép érdekében a mocsokban. Kivitelezhetetlen küldetésem során többnyire remek képek készültek a suhanó füleiről, az orráról és a nyelvéről... :oops: :evil: És én csupa nyál lettem... :roll:
Egy tipikus haggggggyáááál máááár...
Kép
Az említett pillangó hatása
Kép
Pemzli megmozdult, mi lesz így?! :o :lol:
Kép
Rászállt valami szöszmösz az orrára
Kép
A fehér szöszmösz még mindig az orromon!!!
Kép
És ez volt az a pont, mikor bemutatott nekem ;) :mrgreen: :lol:
Kép
A fektetés szövevénye...
Kép
Végre egy jó, hála Pemzlinek!
Kép
Kép
Ez egy amolyan haha, jól kiszúrtam veled pillanat. :twisted:
Kép
Kómás tekintet bent
Kép
Szóval többnyire ő nyert.... :oops: :oops: :oops:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2014.06.17. 09:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.01.08. 16:41
Hozzászólások: 233
Milyen hetyke orrocskája van! Igazán szuper aranyos!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2014.06.17. 08:50 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Woody mint DarthVader :lol:
Kép
Woody tegnap eltanulta Pemzlitől, hogy ugye a kanapéra nem szabad feljönni, viszont a kanapé végében lévő puffokra, vagyis a kanapé meghosszabbítására igen. ;)
Osztotta is örömében a puszikat szorgosan. :)
Kép
Nagyon szereti ha a nyakát vakargatom :D
Kép
Tegnap estére így elfáradt a drága :smt055
Kép
Kép
Kép
Kép
Ma reggel nagyon elemében volt a gyermek... :twisted: Úgy döntött, hogy itt az ideje, hogy megmutassa, hogy igenis, ő egy igazi csoki labi! ;) Eddig ugye toporgott a parton, ha a lányok bevágódtak a vízbe, néha betopogott, de egyből fordult is vissza, így nem izgattam magam különösebben ma sem, hogy összevizezi az ivartalanítási sebét, mert úgysem. Na ma úgy döntött, hogy márpedig ő egy retriever és lendületből vetette bele magát a séta vége felé a Dunába, és ÚSZOTT a kis mocsok! :twisted: Gyorsan ki lett rendelve az immáron már vízi kutya, letörölgettem a varratainál és megbeszéltük, hogy ha lehet ilyet még egy darabig ne csináljon, inkább elhiszem neki, hogy ő egy labrador. :shock: :lol:
Ma nem a megszokott helyen sétáltunk, rengeteg új szaggal találkozott Woodyka, rohant fel-alá, nagyon boldog volt (még milyen izgalmakban lesz része a hétvégén otthon a Balatonnál! ;)), nagyon el is fáradt, mire hazaértünk. ;)
Kép
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2014.06.16. 10:34 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Igazán mozgalmasan teltek az utóbbi napok...
Kezdve péntek 13-án...
Péntek késő délután Woody átesett az ivartalanításon. Az autóban szépen utazik továbbra is! ;) A rendelőbe 4-5 lépcsőfok vezet fel, Woody lefagyott, nem mert feljönni, kihúzta a fejét a nyakörvből is! :shock: De édes kicsi fiamnak eszébe sem jutott hátat fordítani és lelépni a nyitott kapunk, jajveszékelt, toporgott a lépcső alján, hívtam hívtam, ő pedig legyőzte az akadályt, csak hogy velünk jöhessen! ;) A rendelőben kedves volt mindenkivel, vigyorgott riszált miegymás. :)
Itt már elalszik a drága :smt056
Kép
Sikerült békában elaludnia :P
Kép
Mikor végeztek a műtéttel, behívtak, Woody még nagyon mély kómában volt, de mikor megszólaltam mellette és megsimogattam a lelógó kis fejét, elkezdett kicsit csóválni. :smt007 Nagyon édes volt, még bő fél óra kellett, hogy felébredjen nagyjából, az autóban is még szunyókált, otthon is sok idő kellett, míg magához tért.
Az autóban
Kép
Mikor nincs izgalmas esemény, akkor elkezdi nagyon zavarni a seb, próbál néha menekülni előle, olyankor ha magamhoz hívom, megsimogatom-ölelgetem, szép lassan megnyugszik.
Este ránk szakadt a konyhaszekrény (szó szerint), nagyon szorgosan segített nekünk már, föl le kísérgetett a kárelhárítás során. ;) A tölcsért jól viseli, de mikor levesszük, akkor a legboldogabb. :)
Kis szeretgetős-összebújós :smt049
Kép
Woody nagyon sokat fejlődött a 6 nap alatt, mióta nálunk van. Rengeteget játszik Pemzlivel, elég hasonló a stílusuk. :mrgreen: Mikor Sziszivel kezd kicsit sok lenni a gyermek, elég egyszer szólnom és békén hagyja! :smt023 Nagyon rendes, szófogadó kis kutya, nem rongál, nem ugat feleslegesen (talán 3x hallatta eddig a hangját), kutyákkal jó szándékú, nagyon igényli a társaságukat, de mégis a legfontosabb a gazdi! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2014.06.12. 12:21 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Örülök, hogy gyűlik a rajongók tábora! ;) Csak így tovább! :smt023
Amúgy tényleg megérdemli, nagyon jó kiskutya ő, el nem tudom képzelni azt a "családi okot", amiért leadnám az Illatosra... :?

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2014.06.12. 12:19 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.01.08. 16:41
Hozzászólások: 233
tündérbogár vizslabragár :smt023 :smt049


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2014.06.12. 12:10 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Legyen egy Buzz Lightyear :P is.
Woody nekem nagyon tetszik, ő egy édes vizslabi bocs :mrgreen: csokilabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2014.06.12. 09:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Woody elvileg idáig kertben élt, de teljesen biztos vagyok benne, hogy többet ilyet ő nem szeretne. Mindig ott van, ahol én, ha kicsit kiküldöm és kizárom az ebeket, akkor szomorkásan de nagyon diszkréten sírdogál az ajtó előtt, míg rá nem szólok, hogy hagyja abba. ;)
Tegnap mikor hazaértem munkából, kármentes volt a lakás, pedig nem is mertem rá számítani legutóbbi 7 hónapos kiskutyás vagyis Jacksonos tapasztalataim után. :oops: :lol: Pár dolog el volt toligálva, gondolom ment a játék, de amúgy minden sértetlen maradt!!! :smt023 Szerettem volna lefényképezni, mikor megérkeztem, de lehetetlen volt. Szökdécselt, boldogság köröket futott az udvaron kutyán-bokron át, mikor rákerült a sor, hogy őt is üdvözlöm, örömében bepisilt a kapuban. :oops: :D Ennyire igényli és imádja A Gazdit. :smt049
Pórázon ma már határozottan könnyebben volt vezethető, de csak addig van pórázon, míg ki nem érünk a mezőre. Simán elengedhető, szépen behívható, figyel rám. Kint szinte fényképezhetetlen, mert folyton zsizseg, fut, szökell, szimatol stb. Ma is úszott egy kicsit, de azért még messze van az enyémektől. :mrgreen:
Már megtanultunk ülni, hogy ő csak az enyémek után kap simit és enni és szépen ülve ki kell ezt várnia, hogy ha hívom jöjjön, hogy a nem és az Á-Á az azt jelenti, hogy bármit is csinál, sürgősen abba kell hagynia és rengeteg szabályt állítottunk fel neki, amiket szintén szépen betart (pl. kanapéra, galériára, nyuszik otthonára nem megyünk fel, nem kunyerálunk, nem ugrálunk fel senkire, nem vesszük ki a másik kutya szájából a dolgokat stb.).
Szerintem régen azért kapott pár méretes pofont, mert amint mérgesen megyek felé, vagy felemelem a kezemet miközben ránézek, összehúzza magát amilyen kicsire csak lehet, lekushad vagy eliszkol. :oops:
Hoztam pár képet (többi sok a képtárban!!!), főleg ugye otthoni, mert sétán pörög mint a Duracel nyuszi. :mrgreen:
Kép
Ül okosan már kint is!!! :smt007
Kép
Puszi puszi ezerrel :)
Kép
Séta utáni mosakodás cica üzemmódban :mrgreen:
Kép
Woodyt nem különösebben érdeklik a nyuszik. Egészen addig, amíg én ott nem vagyok a közelükben. Akkor bizony rádöbben, hogy ezek tuti veszélyesek a nagy füleikkel és jobb őket szemmel tartani, nehogy megtámadják imádata tárgyát, vagyis engem. ;)
Kép
Itt lefeküdt közém és a nyusszok közé a biztonság kedvéért ;)
Kép
Cuki :smt007
Kép
Itt épp tudomásul veszi, hogy indulok
Kép
Végtelenül ragaszkodó, szeretetéhes kiskutya, aki mindent elfogad, ha a gazdi mondja. Mikor lehetőség van a játékra, akkor ezerrel pörög a csajokkal, birkóznak, kergetőznek, apportoznak. De amint otthon beáll a nyugi este, akkor ő is takarékra kapcsol.
Álom kutya várja álom gazdiját! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 19:22 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Előzmény: Tina (#9)

Ma küldte át Évi az oltási könyvét... nos, abban is az szerepel: Csokoládébarna labrador!

A jó hír, hogy minden oltása rendben megvan, teljes oltási sor, végén veszettség oltással. :)
Rövidesen ivartalanítódik.
Végleges gazdikaddig is elkezdhetnek tolongani. :) :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 17:08 
Offline

Csatlakozott: 2011.07.05. 06:58
Hozzászólások: 2156
Ha egy állatorvos mondja és komoly helyen is így van nyilvántartva, akkor... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 15:01 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.01. 16:44
Hozzászólások: 1878
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Nagyon kis helyeske, az biztos, hogy az Illatoshoz képest a legszuperebb helyen van. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 11:09 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.01.08. 16:41
Hozzászólások: 233
Szuper kis nyakigláb... Pinokkió orral :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 10:59 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Édes "csokilabi" :mrgreen: :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 09:05 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: látó_marci (#3)Oltásai megvannak, még a korábbi tulaj adatta be őket, jóval azelőtt, hogy leadta volna. Ivartalanítására is mielőbb sor fog kerülni. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 09:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Csak a tisztán látás kedvéért: 2 db nyakörvet vittem magammal, és a megnézendők közül csak egyet hoztam el! Szóval felülmúltam önmagam! :mrgreen: :oops:
Na jó, akkor most már Woodyról... :)
Egy XXIII. kerületi állatorvos diagnózisa alapján ő egy csoki labi. Ki vagyok én, hogy egy állatorvossal vitatkozzak, igaz?! ;)
Woody első blikkre egy kedves, pörgős,nagyon játékos, karcsú, sportos (nem egy mackós alkat!), szófogadó kis kutya. Előző tulajdonosa a kérdőívbe azt írta, hogy kertben tartották, nem sétáltatták és nem szobatiszta. Az első kettővel egyet értek, de az utolsót kapásból megvétózom, egyetlen baleset sem történt, az éjszakát is simán kibírta minden gond nélkül. Mivel már itt megdőlt a leírás, a jellemzés többi részét le se írom.
Woody nagyon szépen utazott hátul, egyszer megpróbált előre jönni és egyszer a kalaptartót is szemügyre vette, de amint hátraszóltam, hogy fejezze be a felfedezést, visszakúszott oda, ahol hagytam. ;)
A lányok lelkes fogadtatása kicsit ledöbbentette, de ezen gyorsan túltette magát és hatalmasat játszott velük. :) A nyuszikat a megérkezése után úgy másfél órával vette észre, hogy ezek mozognak!!! Ezt még párszor megcsodálta, de nem volt igazán ebből konfliktusunk. ;)
Éjszaka nem pakolt, nem rongált, egyszer molesztálta kicsit Pemzlit zavarában, hogy játsszon már vele, de rászólásra szépen visszavonulót fújt és szépen viselkedett reggelig. :smt023
Kép
Sétálni is jött reggel, na igen, a pórázfegyelemmel van még mit dolgozni, de voltak olyan szakaszok, mikor már nagyon szépen jött láb mellett. ;) Érti mit akarok, csak annyi az izgalmas szag, meg látnivaló és neki ugye ilyenben még sosem volt része. :oops: A parton kis ideig flexiztünk, aztán az is lekerült, nagyon szépen jött, mikor hívtam, jól vizsgázott! ;) Hatalmasakat nyargalt a lányokkal a parton, rettenetesen élvezte, de játékból is ki lehetett hívni. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=PxzJNn_ ... e=youtu.be
Nagy lendülettel száguldott a lányok után a vízbe is, aztán fuldokló kiskacsa üzemmódban vergődött ki inkább mégis a partra. :lol: Hasig utána is boldogan ment be egy-egy botért, de egyelőre jegelte az úszás projektet.
https://www.youtube.com/watch?v=WuYWIAW ... e=youtu.be

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sispem 2014.06.11. 09:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 08:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.14. 20:31
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest
nem szopornyicás? mert mielőtt Tökiért mentem volna kinéztem egy kölyköt az illatosról, de nagy eséllyel szopornyicás volt....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Woody - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2014.06.10. 21:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.01.08. 16:41
Hozzászólások: 233
No de kire ütött ez a gyerek??? :lol: :lol: :lol: :smt049


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Woody
#1HozzászólásElküldve: 2014.06.10. 18:34 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36243
Az Illatos út szerint Woody egy fajtatiszta csokibarna labrador retriever kutya...
Ők is tévedhetnek... én meg levonhatom a következtetést, hogy Évit sem szabad ilyen helyre küldeni, mert annyi kutyát hoz ki, ahány nyakörvet bevitt. :twisted: :roll: :lol:

Woody 7 hónapos sárga színű, labrador jellegű kan kölyök, aki végtelenül kedves, barátságos, szobatiszta, szociális és kiegyensúlyozott. A budapesti gyepmesteri telepre saját gazdája adta le "családi okok"ra hivatkozva.

Megismerése most kezdődik.
Más kutyákkal jól kijön.

Gazdát keres.
Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://www.retrieverhelp.hu/index.php?id=orokbefogadnek

20/526-2703 vagy 20/59-333-80
orokbefogadas@retrieverhelp.hu

Woody képtára

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség