Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.24. 09:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Flair
#26HozzászólásElküldve: 2017.11.01. 23:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.12.08. 20:12
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Gyenesdiás
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair
#25HozzászólásElküldve: 2017.11.01. 22:22 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
A napokban levélkét kaptunk Flair gazditól. A fényképeivel még küzdök, nem tudom, hol a hiba a rendszerben. De előbb utóbb jön az is. :D

Idézet:
Kedves Fruzsina!

Régen nem jelentkeztünk Flair ( Maya ) kutyusunkkal. Ezért most néhány mondat és fotó erejéig pótolnám.
Flair jó kutyus. Idén nyáron vakondot játszott sokat. Hol itt, hol ott ásta el a csontokat. És Ő mindig tudta hol találja meg.
Annyira tud örülni, ha valaki haza érkezik, hogy még mindig elérzékenyülök miatta.
Itt a képen a saját ágyán fekszik a saját szobájában. Napközben pedig az udvaron heverészik.
Minden nap sétál kicsit, amit annyira vár, hogy alig bírunk vele olyan izgatott.
Nagyon boldog kutyus, amit kívánok a többi mentett kutyusnak is.

Üdvözlettel:
Anna

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair
#24HozzászólásElküldve: 2015.10.07. 21:02 
Offline

Csatlakozott: 2014.06.24. 00:23
Hozzászólások: 42
Örülök, hogy ilyen jó helyre került Fox mamája. Fox annyira hasonlít rá. Le sem tagadhatná, hogy a fia. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair
#23HozzászólásElküldve: 2015.09.24. 11:38 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flairról újra kaptunk képeket.
Jól van, póráz nélkül sétál, boldog. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair
#22HozzászólásElküldve: 2014.09.04. 17:41 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Kaptunk újabb fotókat:
Kép

Séta:
Kép
Flair sétáról úgy szalad haza, hogy gazdiapu a szájába adja a pórázt, amit lelkesen "hazavisz", és odaad gazdianyunak. :)

Kertben:
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair
#21HozzászólásElküldve: 2014.08.21. 11:27 
Offline

Csatlakozott: 2012.09.13. 11:34
Hozzászólások: 271
Boldog Gazdis éveket Flair :)

Társbérlő szívesen lennék a kis rezidenciáján. Nagyon szuperül néz ki :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair - van gazdajelöltje
#20HozzászólásElküldve: 2014.08.20. 21:18 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flair is gazdihoz került. :)
A cicával otthon barátkozik. A teraszon való sziesztához viszont nagyon gyorsan hozzászokott. :)

Kép

Flair rezidenciája:
Kép

:lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#19HozzászólásElküldve: 2014.08.10. 11:10 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flair túlesett az ivartalanításon. Minden rendben volt vele. És azóta különösen felszabadult és boldog, hogy az anyaság terhei alól végleg felszabadítottuk és "végre" elfogytak kiskutyái, mert mindenki gazdinál van már. :) ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2014.07.23. 08:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:35
Hozzászólások: 439
Ahogy fogynak a kölykök, Flair úgy lesz napról napra nyugodtabb és kisimultabb :twisted:
Nagyon jó természetű lányka, bár ezt az elején is tudtuk már! Egész kutya formája kezd lenni, már nem látszanak ki a bordái sem. És vidám, mosolyog egész nap, örül minden kedves szónak és simogatásnak. Aktív, ugrabugra kutya lett belőle, aki nagyon szeret futkosni is. Csináltam róla pár képet, majd hozom őket :)

_________________
"Tudom hogy nem kaphatok meg mindent, de mivel nő vagyok, ezért jogom van hisztizni miatta"

Egyedi, színes kutyás felszerelések készítése: http://happy-paws.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2014.07.13. 19:26 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flairnak nyitottam saját képtárat, mert úgyis ő marad meg a levégére nekünk... :(

Flair képtára

Kép

Flair kedves, lelkes, még ő maga is gyerek szinte, ugrabugra, nagyon aktív és szeretne több szeretetet, mozgást, foglalkozást. Olyan családot keres, ahol mindezt megkaphatná.
Kép


Ő is megkapta a kombinált oltását, lényegében rövidesen ivartalanítanunk kéne, utána pedig végleges gazdihoz kerülhetne. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2014.06.07. 18:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Ma Gyereksziget után kis kitérőt tettünk Pomázra, így találkozhattunk Flairrel és a gyerekekkel. :D
Flair egy bűbájos, bújós tünemény, nem zavarta, hogy buncáljuk a kölyköket, pláne ha a simogatásból neki is jutott. ;)
Ismerkedésünk pillanatai:
https://www.youtube.com/watch?v=gK6jk-gDzvo
Etetés:
https://www.youtube.com/watch?v=qmTTgt96-4E
És egy csábos pofi :mrgreen:
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2014.06.03. 08:17 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.31. 19:41
Hozzászólások: 139
Előzmény: christiiee (#10)
Amikor nálunk volt alom, mi is szűkében voltunk a textileknek.....de nagyon jó megoldást találtunk. A helyi asztalos üzemből kértünk faforgácsot és vettünk szalmát az állateledeles boltból. Alulra raktuk a forgácsot, tetejére a szalmát és ezt cseréltük rendszeresen. Nem kellett olyan sűrűn, mint a textilt és még melegítette is kicsiket ;)

_________________
"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."
Anatole France


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2014.06.03. 07:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.02.15. 14:59
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Pomáz
Előzmény: christiiee (#10)

Nagyon ari lett a mosolygós kép, a szája már vidám, de azért a szemén még látszik a sok aggódás :(

Ma lehet felugranék meglesni a pindurikat, meg akkor viszek kiszanált törcsiket, lepedőket, amit találok otthon. Utána esetleg elvihetnénk a skacokat egy futira, mert Brandy túl jól bírja a sétát :), kell neki egy kutyatárs aki kicsit meggyurmássza, hogy kifáradjon, ha létezik ilyen.

Üdv:

Csilla

_________________
----------------
Üdv: Csilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2014.06.03. 07:42 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Előzmény: látó_marci (#12)

Óh, nem- nem!!!! :) Kicsit összekapja magát és fiatalos nyargalászós kutya lesz vagy a másik véglet: bökdösős, erőszakosan simogatást követelős... előbbi nem passzol a nyuggerekhez, utóbbi meg már van otthon, és sajnos még mindig csak két kezem van, úgyhogy meghagyom másnak ezt a gyöngyszemet :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2014.06.02. 11:14 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.14. 20:31
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest
Előzmény: ppmr (#11)

három a magyar igazság ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2014.06.02. 08:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Előzmény: christiiee (#10)

nagyon kedves pofija van :smt055


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2014.05.31. 13:15 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:35
Hozzászólások: 439
Flair nagyon jó mama, és annyira nagyon hálás mindenért, amit teszünk érte, hogy ilyet még nem láttam. Most már csóválgat, és egyre kevésbé támadja a kerítésen át a saját kutyáimat, sőt, mikor bemegyek hozzá babázni, és Hektor vagy Bella lefekszik a kennel ajtajába, akkor már csak rájuk néz, és visszajön, nem kezdeményezi a balhét. Azt hiszem rájött, hogy ők sem akarják bántani :)

A picik után neki is csináltam egy stílusban hozzájuk illő nyakörvet, cuki pink szivecskékkel, csak hogy ne keltse már egy elhagyatott kóbor kutya benyomását, ha már csont és bőr, ráadásul teli van sebekkel is.. Na meg kap egy telefonszámot is a nyakába, bár gondolom a megszökésnek a gondolata sem érdekli, de biztos ami biztos, a kisördög sosem alszik.. és amióta a viharban kidőlt fenyő ledöntötte a kerítésünket, azóta nálunk minden kutyán állandóan nyakörv és telefonszám is van..
Kép
Mikor rácsatoltam, szerintem azt hitte, sétálni is megyünk, mert hirtelen úgy megörült, csak csóvált, és még egy vigyori képet is sikerült róla lőnöm :D
Kép
Aztán rájött hogy nem megyünk sehova, akkor befeküdt a kutyaház mögé hűsölni, amég én tiszta ágyneműt tettem a gyerekek alá.
Kép

Azért ma egy kicsit aggódott, mikor kivettem alóla a fele alom kölyköt, és elvittem őket mérlegelni, aztán kifejezetten nem értette a helyzetet, mikor visszavittem őket, és elvittem a másik felét is, de szerencsére már annyira bízik bennem, hogy simán hagyta hogy kosárba pakoljam őket és kivigyem tőle :)
A kezdeti bizalmatlanság és ijedtség után teljesen feloldódott, nagyon ragaszkodó, cuki kislány lett belőle! Valakinek nagyon-nagyon szuper társa lesz majd! :smt060

Készült videó is a kicsikről, megpróbálom leoperálni a telefonomról, aztán feltölteni valahova :) Majd hozom a linket.

Ja igen.. ha valakinek lenne olyan valamije, amit a kiscsalád alá tudnánk tenni, azért nagyon hálásak lennénk, mert kezdünk kifogyni a felesleges dunyhákból és törölközőkből. Valami jó nedvszívó, pamut, frottír vagy hasonló nagyobb méretű textiliákra lenne szükség, mert napi 1, néha 2 alkalommal is kell cserélni alattuk a "lepedőt", és néha annyira összemázolják, hogy nem érdemes mosásra sem... most meg hogy az eső is esett, még Flair is összesarazta a helyüket, így garantált volt a 2 csere is naponta.

_________________
"Tudom hogy nem kaphatok meg mindent, de mivel nő vagyok, ezért jogom van hisztizni miatta"

Egyedi, színes kutyás felszerelések készítése: http://happy-paws.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 09:58 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2012.05.27. 20:08
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Szeged
Előzmény: christiiee (#3)


Alulról a második kép.....nálam is mindent visz.... :smt049

_________________
„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.”

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 09:46 
Offline

Csatlakozott: 2012.09.13. 11:34
Hozzászólások: 271
Oh, mennyi picurija van. Édesek. Az a kép külön cuki, ahol csak az egyik picur látszik szemből :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2014.05.28. 17:58 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.14. 20:31
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest
Előzmény: Magdi (#6)

hát reméljük hogy nem lesznek olyan kriplik :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2014.05.28. 14:59 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.16. 14:21
Hozzászólások: 1593
Előzmény: látó_marci (#5)
Kis Tökik! :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2014.05.28. 14:56 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.14. 20:31
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest
videót lehet kérni a kölkökről? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2014.05.28. 14:15 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.16. 14:21
Hozzászólások: 1593
Előzmény: christiiee (#3)
NAGYON ÉDESEK!!! :smt049 :smt049 :smt049


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2014.05.28. 14:10 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:35
Hozzászólások: 439
Hozzám érkezett ideiglenesbe a kiscsalád vasárnap. Első körben a mamiról hozok infókat. Vasárnap még kicsit össze volt zavarodva, a 3 órás úton külön volt zárva a piciktől, akik az utolsó fél órában már nehezebben viselték az utat, nyüszögtek, nyofogtak, úgyhogy mikor megérkeztek, gyorsan bepakoltuk őket a helyükre, és be is engedtük közéjük Flairt és hagytuk had intézze őket. Mivel minden picur nagyon éhes volt, de egyszerre nem fértek oda, ezért hangosan reklamáltak, és ettől Flair még idegesebb volt. Még tőlünk is tartott egy kicsit, és a kutyáimat ha meglátta, már messziről morgott rájuk, úgyhogy az enyémek szobafogságba mentek, én meg tettem-vettem a kertben. Mikor még 2-3 óra után is csak a keserves nyafogást hallottam, úgy gondoltam, közelebbről is megnézem őket, fogtam egy pokrócot, és beköltöztem én is a kennelbe. A kutyaház előtt telepedtem le, ahova beköltöztettük Flairt és a babákat, szegénykém kicsit be volt tojva hogy mi lesz most és mit akarok tőle, úgyhogy a picikhez direkt nem nyúltam, csak hagytam hogy megszagolja a kezem, betettem neki a vizes edényt hogy igyon, mert ki nem jött a házból, és közben megsimogattam a fejét. Megivott egy fél lábos vizet, és szegénykém csak ült, próbált helyezkedni, de nem mert lefeküdni.. csináltam róla pár fotót, közben beszéltem hozzá, és látszott, hogy kezdi elengedni magát, úgyhogy újra hagytam hogy megszaglássza a kezem, és elkezdtem simizni a füle tövét is. Totál átszellemülten, csukott szemmel élvezte a simogatást, úgyhogy bátorkodtam tovább menni, és megfogtam az első nyöszörgő picit, odatoltam alá, hogy egyen. Ugyanez jött a következő nyafogóval is, és rájött, hogy nem akarom őket bántani :) Flair itt még mindig csak ült, topogott, arra gondoltam, kényelmesebb lenne neki ha lefeküdne, csak mivel mindenhol törpék kúsztak, nem tudott. Hát segítettem neki, az egyik oldalról elpakoltam minden kicsit és mutattam hogy feküdjön le. Azzal a lendülettel eldőlt, látszott a megkönnyebbülés rajta. A törpék egy része még mindig vinnyogott, úgyhogy elkezdtem alatta cserélgetni őket, hogy mindenki egyen egy kicsit, és 1 óra küzdelem árán, amit Flair szinte végigaludt, sikerült minden törpének felváltva jóllakni, csak 1-1 kis nyüszítés volt, de akkor a mamihoz irányítottam és már evett is a hangoskodó. Este már béke volt, Flair többször is kijött inni, délután 2x is evett, nem válogatott, fényesre nyalta a tálját. Hétfő óta pedig napi 4-5 alkalommal kap enni, minden evésre egy teljes adagot befal, és totál boldog, már csóválni is láttam. A mai tápjába kapott féreghajtót is, azt is köszönte befalta :) Ha minden picI alszik, akkor szabadságolja magát, kijön napozni, vagy elmegy hűsölni a gödörbe, amit ásott magának. Viszont ha valamelyik picI felébred és sír, akkor megy és intézi :) Teszek róla pár képet is, ezek még első nap készültek róluk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A 2 kedvenc képem:
Kép

Kép

_________________
"Tudom hogy nem kaphatok meg mindent, de mivel nő vagyok, ezért jogom van hisztizni miatta"

Egyedi, színes kutyás felszerelések készítése: http://happy-paws.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flair a mamakutya - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2014.05.27. 13:11 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.16. 14:21
Hozzászólások: 1593
Előzmény: Fruzsi (#1)
Kis Drágaságos Cukorborsók... :P :smt049 :smt060


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Flair
#1HozzászólásElküldve: 2014.05.27. 13:00 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flair 2 év körüli labrador retriever szuka.
Valószínűleg sosem bánt jól vele az élet, amelynek fordulópontját most remélheti ő is. Kb. 1 hete Egerben egy telepen egy farakás alá ellette 10 kölyköt, akiket védett az ottani kóborló kutyáktól, rettegett, féltette kicsinyeit, és elég kilátástalannak érezte a helyzetetét. Helyi állatvédőkön keresztül értesültünk róla és arról, hogy van négy kiskutyája. Rövid sakkozás és vacillálás után vállaltuk őket. Ekkor derült ki, hogy a négy helyett 10 kiskutya van és hogy bár egyszínű kölykökről volt szó, de mégis van két fekete bárány a csapatban. Lényegében ez utolsó információ akkor ért el hozzánk, amikor saját szemünkkel láttuk már őket.
Nehéz döntési sorozat után, és sok számolás után azt a nehéz utat választottuk, hogy megpróbáljuk a kölyköket felnevelni és reméljük a legjobbakat. Azaz hogy bírni fogja a mama, lesz elég teje, és utána pedig, hogy lesz gazdája a kicsiknek.

Jelenleg Pomázon élnek. A mama lassan megnyugszik, a kicsik cumiznak, szépek, kerekek, jól tápláltak. Ez utóbbi a mamáról nem mondható el, de extra adag jó minőségű táppal igyekszünk elérni, hogy ez javuljon.

A kölykök fóruma és egyesével való bemutatása itt várható majd:
Lányok: http://retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=693
Fiúk: http://retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=694

A kölykök 8 hetes koruk után, 2 oltással, féreghajtva, chipezve vihetőek majd el.
Addig is várjuk rájuk az érdeklődőket, mert szeretnénk, ha amint kirepülhetnek, mindezt meg is tennék.
A kölyköket ivartalanítási kötelezettséggel, KIZÁRÓLAG kinti-benti kutyaként, bentalvással adjuk örökbe!

Gazdát keres.
Örökbefogadási protokollunk itt olvasható: http://www.retrieverhelp.hu/index.php?id=orokbefogadnek

20/526-2703 vagy 20/59-333-80
info@retrieverhelp.hu

Flair és kölykök képtára

Képes mosolyogni, de azért nagyon aggódik...
Kép

Elég leharcolt:
Kép

Aggódó anya:
Kép

És a gondos mama:
Kép

A kölykök felnevelése viszonylag nagy, nem várt költségekbe sodor majd minket.
- Legalább 8 hetes korukig nálunk kell legyenek, tenyésztő ismerős szerint heti 1 zsák táppal számolhatunk. Én vettem nekik 1 zsák Virbac Baby dog tápot, Gyöngyi/Bonogazdi egy zsák kölyöktápot vett nekünk adományként, amit szintén elvittem nekik. De továbbra is szükségük lesz sok és jó minőségű eledelre. Egy 10-15 kilós jobbféle táp kb. 10.000 Ft-ba kerül.
- Chipet kell kapniuk, féreghajtót kell kapniuk. Ezek talán „kisebb” tételek. Chip van még raktáron /bár azt is megvettük egyszer/, féreghajtóból bébikutyának valót kell venni még.
- 2-2 oltást kell kapnia mindegyiküknek, 1-1 parvot és kombináltat, mielőtt odaadnánk őket. Oltásonként minimum 3000 Ft-tal számolhatunk, így csak ez minimum 60.000 Ft.
- A mamakutyát is oltani, chipezni és ivartalanítani kell, a többi ebhez hasonlóan önmagában ez 25-30.000 Ft lesz.
- A kis család komplett felnevelése tehát becsléseink szerint minimum 150.000-200.000 Ft lesz, ha korrektül akarjuk etetni, féreghajtani, oltani őket, hogy egészséges és szép nagykutyák lehessenek.
- Ezek közben erősen reménykedünk, hogy 8 hetes korukban már mindnyájuknak gazdája lesz. :)

Ha valaki tud segíteni:
- Jó minőségű táppal
- Megfelelő mennyiségű, felelősen használható féreghajtóval (pl. Drontal Puppy)
- Kutyapelussal
- Játékokkal
- ...és sajnos nem utolsó sorban pénzbeli adománnyal...

...azt végtelenül hálásan köszönjük!

Adománytárggyal kapcsolatban e-mailt várunk az info@retrieverhelp.hu címre
Pénzbeli adományt pedig a számlaszámunkra:

Számlaszámunk: 10400140 50515653 53521002
IBAN: HU37 10400140 50515653 53521002
SWIFT kód: OKHBHUHB

Megjegyzésként feltüntethető: Flair és kölykei

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség