Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.19. 05:13

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#54HozzászólásElküldve: 2015.06.02. 22:31 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Megkaptuk a Transzport végén készült képeket is Bessyről és Benőről.

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#53HozzászólásElküldve: 2015.06.01. 12:24 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
...és egy órája Benőről is megérkezett az első e-mail:

Edith reggel felhívta Benő új gazdáját, aki azt mondta, minden a legnagyobb rendben. Voltak sétálni, az éjszaka nyugodtan telt, Benő karaktere pont olyan, mint az ő korábbi kutyájáé, Samé volt. Nagyon nagyon boldog, és nagyon szépen köszöni a német és magyar csapatnak egyaránt Benőt. Rövidesen képekkel is jelentkezik.

Edith arról ír még, hogy Benő megtalálta az ő emberét. :) Akivel jól passzolnak egymáshoz.

Köszönik nekünk, hogy egy újabb szuper kutyát adhattunk/adhattak örökbe, és Edith külön ír arról, hogy örül, hogy mindig minden passzol az örökbeadások és transzportok során. Tudja, hogy ez nem mindig könnyű, de azt is, hogyha minden stimmel, az a végén minden számára örömmel jár.
Bár mindezt nekem írta, de közel sem csak nekem szól, hiszen Csilla tartotta a kapcsolatot Benő ideiglenes gazdijaival, koordinálta az indulást, Reáék vitték őt Annahegyig, szóval feltétlen csapatjáték volt. Ahogy ez mindig is szokott lenni. ;) :smt023

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#52HozzászólásElküldve: 2015.06.01. 10:29 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Szóval Benő útra kelt. Egyelőre még csak itthoni képek vannak, köszönet érte Galának és Reának, ők vitték el a találkahelyre a fiatalembert.

Bessy és Benő várakozik:
Kép

Még egy kis relax:
Kép

Chipolvasás:
Kép

Majd beszállás:
Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#51HozzászólásElküldve: 2015.05.31. 11:15 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Benő gazdához került, tegnap hosszú útra indult Németországba.
Egyelőre kétsoros rövid hírt kaptam, mindenki megérkezett, minden rendben volt.
Rövidesen küldik az első képeket is, ahogy szokták.

Benő egy jómódú úr kutyájává vált, akinek korábban egy Benőre megszólalásig hasonló labradorja volt, aki öregségben halt meg. Benő dolgozni jár majd a gazdival, ahol elvárás lesz tőle a jó viselkedés, és a "vendégfogadás". :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#50HozzászólásElküldve: 2015.04.26. 17:44 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Appassionata (#49)

Hát, még mindig gazdát keres!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#49HozzászólásElküldve: 2015.04.26. 14:19 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2015.01.27. 22:59
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Szegény Benő. Pedig igazán gyönyörű. Kicsit beleszerettem. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#48HozzászólásElküldve: 2015.04.16. 17:14 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Benő valamiért igazán szerencsétlen csillagzat alatt született. Pedig erre semmivel sem szolgál rá... :(
Kb. 2 hete a német partnerszervezetünk úgy nézett ki, talált neki gazdit, aki nagyon nagyon szimpatizált Benővel. Megtörtént minden: hosszas beszélgetések, családlátogatás, papírmunka, stb.stb. Kiállítottuk az útlevelet. Benő 2 hete németül tanul, a fuvarját szerveztük, és még sorolhatnánk.
Tegnap este kaptuk a levelet Németországból, hogy Benő érdeklődője egyszerűen "eltűnt". Az örökbefogadási "díjat" (ez Németországban egy szokványos dolog, többek közt ebből fizetik az utaztatást, útlevelet, stb.stb.) nem utalták át a partnerszervezetünknek, a telefonokat nem veszik fel. Így német barátaink gyorsan úgy döntöttek, az utazás előtt 3 nappal lemondásra kerül Benő. Ami ugyan fájdalom mindenki számára, pláne, hogy már készült rá mindenki, de mégis jobb előbb, mint utóbb szembesülni mindezzel.

Szóval BENŐ MÉG MINDIG GAZDIT KERES, Benővel semmi gond nincsen, sem viselkedésében, sem egészségében, teljesen átlagos, problémamentes labi kan. :) Ráadásul gyönyörű! :) ;) :roll:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#47HozzászólásElküldve: 2015.03.24. 08:43 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.16. 14:21
Hozzászólások: 1593
Előzmény: selek (#46)
Ez így van! :lol: Egy retrieverrel addig nincs baj, amíg ás, eszik, kunyerál, macskákat kerget... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#46HozzászólásElküldve: 2015.03.24. 08:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2015.01.26. 19:01
Hozzászólások: 117
Tartózkodási hely: Veresegyház
Olvasom Benő bemutatkozását, ennél a résznél:
" Más kutyákkal tökéletes a kapcsolata, egyáltalán nem agresszív. A macskákat kergeti. "

Ez jutott eszembe:

Tom és Jerry – Az Én Kölyköm

Cövek elérkezettnek találja az időt, hogy elmondja fiának a 3 legfontosabb kutyaszabályt. A 3. szabály szerint egy kutyának mindig meg kell tudnia kergetni egy macskát.


:mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#45HozzászólásElküldve: 2015.03.23. 22:52 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: Fruzsi (#44)

Az évek meg a rutin :mrgreen: Az enyémeket én is megismerem :mrgreen: :mrgreen: (szerencsére)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#44HozzászólásElküldve: 2015.03.23. 22:43 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Mint Forte???
Ha az egyik szemem bekötik, a másikat kiszúrják, akkor is megmondom, melyik melyik!
:oops:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#43HozzászólásElküldve: 2015.03.23. 22:41 
Offline

Csatlakozott: 2013.09.15. 14:15
Hozzászólások: 1191
Előzmény: ppmr (#42)

Tényleg olyan mint Forte. Én hirtelen nem is értettem vasárnap, hogy hogy lehet az egyik pillanatban Forte bent tolja a pizzát, a következőben pedig már fotózzák.....

Benő nagyon szép kutya!!!! Bízom benne, hogy hamarosan gazdihoz kerül. :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#42HozzászólásElküldve: 2015.03.23. 15:29 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:42
Hozzászólások: 4412
Tartózkodási hely: Budapest, XX.ker.
Előzmény: Fruzsi (#41)

Cép ez a jószág! :) Olyan Forte- féle tank alkat :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#41HozzászólásElküldve: 2015.03.22. 19:39 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
A mai találkozón Benővel is összefuthattunk, és megcsodálhattuk, milyen impozáns, gyönyörű kutya ő!
Csináltunk pár képeket, igazán jó alany hozzá. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#40HozzászólásElküldve: 2015.03.03. 23:59 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: mester83 (#39)

Jó újra hallani Benőről, és hogy minden téren alakul. :)
Szuper lenne több videót/képet kapni róla, általában azt tapasztaljuk, ettől az örökbefogadási kedv is megnövekszik. ;)

Nagyon jópofák a videón, Benő pedig igazi úriember. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#39HozzászólásElküldve: 2015.02.27. 21:55 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Üdvözletem!

Elnézést kérek, hogy csak ilyen sokára hallatunk Benő felől, de egyszerűen annyira sok volt a dolog, hogy aludni is fáradtak voltunk. Sőt. Még mindig ez a helyzet. Hülye egy időszak.

De vissza Benőhöz. A karácsony után szilveszteri időszak is nyugodtan telt. Legalábbis neki, de az egy másik törpénet. Szóval a tűzijáték annyira sem hatja meg, mint a villámlás, pedig azt is pont telibe sz... nem érdekli.

Nagyon szeret kint lenni és akkor is élvezi, hogy, hogy nem szilárd felületen rohangálhat. Magyarán képtelen a járdán mászkálni csatak sárban is és a teraszra is csak azért jön fel, mert csak úgy tud bejönni a házba. :) Ezzel párhuzamosan kezdi megtanulni azt is, hogy lábtakarítás van bejövetel után. Vagy ronggyal törölgetés, vagy lavórba áztatás és törlés. Eleinte remegett tőle, félt. Ilyenkor úgy remeg, mint a nyárfalevél, egész testében. Szerencsére már nincs így és már-már majdnem emeli is a mancsait, mikor azt mondom, hogy "mutasd". Alakul a gyerek.

A másik dolog az, hogy most már lassan kezd feloldódni és megnyugodni. Eddig bármit csináltunk (de tényleg bármit), azonnal felpattant és azt hitte, hogy valami baj van, megrémült és jött hozzánk. Ez most már csak annyi, hogyha nagyobbat nevetünk, vagy hirtelen felpattanunk, akkor jön csak ide. Egyébként csak felnéz, közelebb jön, de ha látja, hogy minden rendben van, akkor visszafekszik. Kezd megnyugodni. Nem tudom, hogy eddig mi történt vele eddig, de mintha nem bízott volna. Most már ha lefekszik simogatás közben, hajlandó a hasát is megmutatni. Nem csak velünk van így, másoknak is megnyílik már.

A hangját viszont még mindig nem hallani. Ugatni egyáltalán nem ugat,csak nézi, hogy Léda mit csinál, mikor jön a postás, szórólapos, kukás autó, ... Mondjuk a hátsó szomszédban a másik kutyát ugatja. Azzal nincsen jóban. De azt is csak azért, mert az kezdi. Benő visszaugat egy kis ideig, majd abbahagyja és csak néz, hogy te meg mégis mi a bánatért ugatsz még mindig ott a túloldalon te kis idióta te. Hiába no, nem egy agresszív vadállat.

Végezetül jöjjön egy videó, ami egy hete lett fölvéve. Kaptak új plüss állatokat. Kettőt. Na ki volt az, aki lecsapott egyből mindkettőre? Hát mindkettő! Ki akarta uralni mindkettőt? Hát ez az! Léda. Tudtam, hogy van olyan, hogy irigy kutya, de hogy nekünk is van egy ...



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#38HozzászólásElküldve: 2015.02.13. 16:56 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Beni nagyon vicces fekveharcos , annyira gyönyörű kutyus gyorsan illene gazdisodnia :smt039


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#37HozzászólásElküldve: 2015.02.10. 14:47 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Hogy van Beni?
Tetszett neki a havazás és hóesés?
Szuper lenne róla egy halom újabb, szuper, gazdikeresős fotó. :smt023
Nem is értem. Beni nagyszerű és problémamentes kutya, mégis mindenki elviharzik mellette. :(

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#36HozzászólásElküldve: 2014.12.29. 22:30 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Járt nálunk is a Jézuska és a kutyáknak is pottyantott ajándékot. Egy borzot. Még szép, hogy ment a birkózás érte.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


"Had nézzem csak a kamerát közelről!"
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#35HozzászólásElküldve: 2014.12.29. 22:21 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Voltunk erdőben sétálni. Hát a a többi kutyát mind meg akarja dominálni, de a legutóbbi séta alkalmával kicsit már javult a helyzet, szóval alakul.

Kép

Kép

Kép

Kép


És végre kaparhatott pisi után. :D
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#34HozzászólásElküldve: 2014.12.29. 22:14 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
No, hát végre van jogosultságom képet fölrakni.

Kicsit jobb felbontásban raktam fel azokat, amiket Csilla tett fel helyettem. És íme némi magyarázat is.

Kis csemegére várt, arra koncentrált, de nagyon nagy erőkkel:
Kép
Kép

De aztán csak megkapta:
Kép
Kép
Kép

Persze Léda is kapott és hát ő nyerte az evő versenyt. És nem is csak orrhosszal, hanem kb kétszeres sebességgel fogyasztott, szóval ő türelmetlenül várta, míg Benő megeszi a magáét. Hátha leesik neki is valami.
Kép
Kép

"Halaggyá', vagy aggyad ide!!! Nem hiszlek el, hogy ilyen lassú vagy má', he!!!"
Kép

"Az agyam leolvad már tőled."
Kép

"Nini! Egy darabka! Add csak ide!"
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#33HozzászólásElküldve: 2014.12.17. 19:02 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: mester83 (#32)Köszönjük a videókat és képeket! Jó látni, hogy milyen vidáman telnek Benő hétköznapjai. ;) :)
A szájkarate a videón nagyon cuki!!! :smt007
Nekem a nyuszis a kedvencem róla :)
Kép
De a fojtogatós sem rossz :mrgreen:
Kép
Itt álmos, vagy valami rosszat csinált???
Kép
Látom, ő is egy vérszomjas fenevad 8-) :lol:
Kép
Kép
Kép
Többi a képtárban!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#32HozzászólásElküldve: 2014.12.15. 21:51 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Elnézést, de valami miatt nem tudok belépni a képtárba, hogy képet tudjak feltölteni.

Addig, ameddig Csilla lesz olyan szíves és kisegít ebben a kérdésben, itt van két videó:

https://www.youtube.com/watch?v=6S1JOJniCzo

https://www.youtube.com/watch?v=XAPTZEZ7toE


Egyébként vasárnap volt érdeklődő. Ő volt a második, de ő volt az első, aki el is ért hozzánk. Benő azzal kezdett, hogy a köszönésnél azonnal kirohant a kapun. Hát, mivel a behívás még nem megy neki (egyelőre), futás volt. Mázlink volt, mert a hátsó szomszédnál éppen cserélik a kerítést és oda benézett, hogy mi van ott. Ott meg tudtuk fogni a gazdijelölttel. kicsit kellett küzdeni, meg gyorsan megvolt. Igen, az én hibám volt. Figyelhettem volna jobban is. Ez a kis piszok, meg szemérmetlenül kihasználta a helyzetet. Jó bemutatkozás. Köszi. De tényleg.

Ettől függetlenül jó benyomást sikerült tennie a "jelöltre". Tetszett neki. Bár láttam rajta, hogy nem Benő van a szívében, hanem még a másik kutyus. De majd meglátjuk, hogy mi lesz. Hátha elkel a lelkem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#31HozzászólásElküldve: 2014.11.21. 20:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Hogy s mint vagytok? Gazdi jelöltek sorban állnak már?

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#30HozzászólásElküldve: 2014.11.13. 12:48 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Előzmény: oviki (#29)

Ilyeneken nem lepődöm meg, de köszi a helyreigazítást. :)

Diszkréten. Ja. Persze. Ez volt az első. Utána már belemelegedtek. Tegnap kétszer is egymásnak estek. Kicsit jobban ráharaphatott Léda Lumi lábára, mert a nemtetszésének hangot adva (egy közép hangos panaszkodó nyüsszentés) sántikálva arrébb jött. Jó, ez a sántikálás is olyan volt, hogy fordult vagy kettőt, mellém ért és már semmi baja nem volt.
Viszont miután játszott, köhög. Öklendezve. Lehet, hogy csak szőrt nyel ilyenkor, mert ha futkároznak, akkor semmi gond, de marhulás után mindig felköhög valamit. Szőrcsomót. Biztos. Lehet, hogy egy álruhás macska?

Tegnap egyébként először hagytuk otthon őket magukra. Reggel korán volt még egy gyors köröm, szóval akkor mindenkit bezártunk a házba. Úgy másfél órát nem voltunk otthon, aztán hazaértem. És ez alatt mi történt? Na mi? Semmi! Na jó, ez nem igaz így ebben a formában. Plüss nyuszi úgy gondolta, hogy a töke kivan azzal, hogy folyton a padlón fekszik, úgyhogy úgy gondolta, hogy bemászik a fürdőbe, kicsit összehajtogatja a WC előtti szőnyeget és arra fekszik. Ilyet még nem csinált, szóval van egy tippem, hogy ki volt a felbujtó. Ja. Az. Pontosan. Betty cica! Többet ne csináld, hallod?
Miután reggel elmentem otthonról, már kint voltak az udvaron egész nap. Szabina ért haza hamarabb (sokkal hamarabb, de ez egy másik törpénet). Lumi természetesen felkapott valamit a szájába, mert az muszáj, hogy legyen benne valami és úgy szaladt köszönteni. Az a valami most az egyik kinti papucsa volt. De nem bántotta, csak hozta. Ezek után Szabina felmérte a terepet, a károkat. Semmi. Nem volt újabb luk a nyáron megcsinált füves részen, amit Léda két hete változtatott ipari fúrási területté (mikor nem voltunk otthon 3 napig) és nem is rágott szét semmit. A kajáját, ami a kutyaházra van felrakva, azt se bontotta meg. Semmi. Egyedül a teraszon lévő kanapéra mászott fel. Ismét. Ez abból látszott, hogy sárosabb a rajta levő takaró, mint volt. Ennyi. Kert kompatibilis. Persze fiúból van, szóval pisilés után, vagy kaki után (tud rendesen is egyébként, nem csak pisilő helyzetben :) ) kicsit kapar, de ennyi.

Ja még. A szomszédot mikor meglátta a kerítésnél, a benti macival a szájában rohant hozzá, hogy simogattassa magát. Jobban folyt át a kerítésen, mint Léda, pedig ő aztán a T1000-es terminátorné. A kutyákkal meg megvan így kerítésen keresztül. Igaz, ha nekimennek, akkor visszatámad. A fiú szomszéd kutyák úgy látszik, hogy nem jönnek ki vele. Szóval nem ő kezdeményezte az ugatási harcot, de legalább folytatta.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#29HozzászólásElküldve: 2014.11.12. 16:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:42
Hozzászólások: 923
Tartózkodási hely: Budapest
Előzmény: mester83 (#28)
Semmi baj, csak azért írtam, hogy ne lepődj meg, hogy megváltozott. :)
A videó már lejátszható, aranyosak. Egész diszkréten nyomják :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#28HozzászólásElküldve: 2014.11.12. 16:16 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Előzmény: oviki (#27)

Bocsánat a képek miatt. Rég jártam erre. Legközelebb már oda rakom fel.

A videón meg reszeltem kicsit. Így már meg kéne tudnotok nézni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#27HozzászólásElküldve: 2014.11.12. 12:18 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.31. 21:42
Hozzászólások: 923
Tartózkodási hely: Budapest
Előzmény: mester83 (#25)
Belenyúltam kicsit a hozzászólásodba: áttettem a képeket a képtárba és kicseréltem a linkeket.
A videó meg sajna privát, nem lehet megnézni :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#26HozzászólásElküldve: 2014.11.11. 21:57 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 18:40
Hozzászólások: 4905
Sanyi!!!!! Légyszí a képtárába tölteni a képeket:
http://retrieverhelp.com/?page=browse&id=10493
így nagyon nagyok..
éppen ideje volt ,hogy újra írni kezdj!!

_________________
A nők angyalok.....-és ha valaki eltöri a szárnyunkat?
Mi egyszerűen csak tovább repülünk.....egy seprűn. Mert mi ilyen rugalmasak vagyunk.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő - gazdát keres
#25HozzászólásElküldve: 2014.11.11. 21:26 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
Tegnap este épp a konyhában voltam és csináltam a teát. Szabina a kanapén, a géppel matat. Betty a kis szobában, bezárva. Szegény, itthon van és fogságban van. Kutyák mellettem, az étkező asztalnál. Luminak megvan az esze egyébként. Nem is kevés. Ha szólok neki, hogy maradjon a konyhán kívül (Lédának sem szabad bejönnie), ott marad. Igaz, ha ilyenkor lefekszik, tüntetőleg úgy fekszik le, hogy a lábai belógjanak. De most csak ott kolbászoltak az asztal körül.
Na szóval oldalra pillantok, kutyák ott. Megint oldalra nézek, cica. CICA!!!!!!!!!!! :shock: Nyitva maradt a szoba ajtaja. Betty meg van olyan tökös és pofátlan, plusz ő van itthon, hogy kijöjjön. Persze csak lapos kúszásban, ahogy csak ő tud. Úgy tudnám leírni, hogy ilyenkor a mozgása olyan, mint egy kaméleoné. Csak nem vált szint, nem mozognak külön a szemei és a nyelvével nem kap el szöcskét. Annyira meglepődtem, hogy csak arra voltam képes, hogy "Szabina!" kiáltottam fel és mutattam Betty és Lumi felé, akik egymás mellett voltak. Szabina rám nézett, majd az állatokra, majd láttam a szemeiben a kék halált. A hugy is megállt bennünk. A legszebb viszont az volt, hogy nem csak bennünk, hanem Lumiban is. Egy macska? Vele szemben? Házhoz jön a vacsora? De semmi nem történt. Betty bement az asztal alá, közben hagyta, hogy Lumi megszagolja. Utána is érdekelte, bármerre ment, de bántotta. Csak intenzíven érdeklődik. Szóval úgy fest, hogy macska kompatibilis. Vagy legalábbis nem bánta, csak érdekli. Tiszteli, ha ő van otthon.

Az kérdéses volt, hogy vajon mi van akkor, ha elege lesz belőle és visszakézből leoszt egy sallert. Megtudtuk. Ma kint voltak mindhárman, míg Szabina kint bíbelődött. Na hol volt Lumi? Betty se...fenekében. Egy ideig. Aztán megelégelte és jött a visszakézből a pofon. Persze ilyenkor nem karommal. Még. De befordult és befeszített, hogy na gyere, ha kell még. Lumi meg panaszkodó hangon nyuszögött, hogy ezt most meg miért kaptam? Szegényke. Elszomorodott az a gyönyörű nagy feje.

Mellesleg reggel vére magukra találtak Lédával és elkezdtek játszani. Mi még éppen ébredeztünk a kanapén (jó, csak nekünk volt még reggel így, hogy szabin vagyunk még ma). Íme a videó:
https://www.youtube.com/watch?v=YuwX4Zm ... e=youtu.be

Elnézést a tájolása miatt, remélem így is élvezhető.

És van itt még néhány kép is:

Kép

Kép

Kép

Kép

Az utolsó képen is látszik, hogy szokásához híven, valami mindig van a szájában. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#24HozzászólásElküldve: 2014.11.10. 01:00 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.05. 09:40
Hozzászólások: 31
No hát akkor újra itt. Mit hagytam ki?

Na mindegy, nem én/mi vagyunk a lényeg, hanem Benő. Azaz Lumi. Erre a névre mintha hallgatna. Ami mondjuk nem egy hátrány. Ha esetleg bénáznánk, előre elnézést kérünk, de ő az első kutya, akit ideiglenesként befogadtunk. Ez mondjuk ebben a formában nem teljesen igaz, mert csak hivatalosan nem, de az egy másik törpénet.

Szóval autóztunk egyet Csillától. Az autóig vezető úton, hát hogy is mondjam, húzott, mint egy elszabadult villanymozdony. Helyből a csomagtartóba akart beszállni, de ott már tömeg volt. Plusz nem biztos, hogy jól állt volna a fején a kalaptartó. Meg egyébként is ott volt a kutyahordó a kanapén hátul, szóval ment a "helyére". Amíg elköszöntünk, addig minden egyes négyzetmikromiliméterét megszagolta a hordozónak. Szóval átvitt értelemben megismerkedett Lédával. Meg az erdővel. Meg a szomszéd boxerrel, Larával. Meg a gazdiaival. Meg ... nem tom, nem vagyok, kutya, szóval tuti, hogy érzett még ott mást is.
Az utat jól viselte. Eleinte nézelődött, majd összekucorodott. Valószínűleg nem esett jól a kis lelkének, hogy megint új helyre megy. Jó lenne, ha már végre hazaérne. Na mindegy. A piros lámpáknál, vagy mikor valami miatt megálltunk, mindig felkelt és körbenézett. Érdeklődött, nézelődött, nincs gond vele. Jól tűri az utazást. Nem egy Léda szerencsére.
Még beugrottunk egy kutya kajáért a Fressnapf-ba (nem reklám, pénzt se kapunk érte, csak ez van). Szabina előrement, mi meg pisiltünk egyet. Na jó, csak ő. Aztán mi is bementünk. Hű, mennyi illat, meg szag. És mind ehető!!! Majdnem megkóstolt egy jól becsomagolt macska valamit. Meg a kutyakekszes részre is bedugta a fejét. Olyan gyorsan, hogy a feje már a polcok között volt. De úgy, hogy a két mellső lábát már a fenekéig tolta hátra. Konkrétan fejest ugrott. Csak beszorult. Én ilyet még nem láttam, pláne ilyen gyorsan. Szerencsére kapcsoltam, mert a röhögés helyett rántottam egyet a pórázon. Szerencsére nem látta senki. Irány a kassza, Szabinát szedjük össze gyorsan, mert még felzabál mindent és bedagad a boltba.
Na a kasszánál meglágyította az eladó szívét. Kérdezte, hogy adhat-e egy valamit neki. Hát, nem rajtunk múlik - mondtuk. Ameddig nem került elő a zacskó, addig le se volt sz*rva a pénztáros, de amint érzékelte a csomagoló anyag molekulaszerkezetének erőteljes hasadását (feltépte a zacsit), a figyelem egyből megvolt. Le is ült szépen, abban nem volt hiba. Csak a felével próbálkozott a csaj. Mondtuk neki, hogy nem tudjuk, hogy mennyire falánk, szóval csak óvatosan. Igyekezett. Nem jött be. Nyújtotta Lumi felé a falatot, és kb 5 centiről olyat gyorsult a falatka felé, hogy a fény szégyenkezve bújik el mellette. Szóval hopp! Eltűnt. Az eladó keze. Könyékig. Bocsiii! Szóltunk, hogy óvatosan. Mondta, hogy nem gond, miután kiköpte Lumi a kezét. A második féllel már rutinosabban bánt és csak az ujjaiig jutottak a fogak. De nem harap. Ugyan dehogy. Falánk. Hiszen alig kap enni szerencsétlen. Ja. Persze. Aztán kapott még egy adagot, de azt már egészben. Ezzel már nem volt gond. Fizetés, majd reklámoztuk, hogy "eladó" a kutya és vissza az autóba. Beült, majd mi is. Valaki a jobb oldalamon az ablak mellett szuszogott a fülembe. Hátranéztem. Kaptam két puszit. Megköszöntem az eladó nevében. :)
Itthon kiszálltak az utca végén Szabináék én meg beálltam az autóval és be akartam engedni Bettyt (macska). Nem jött össze, mert a "büdös dögje" elszaladt. Na nem baj, majd Szabina beviszi. Léda ki az utcára. Nem tudta, hogy kinek örüljön. Nekünk, vagy az új "játéknak". Lumi nagyon nem akart játszani, jobban érdekelte, hogy hol van. Érthető. Még egy kis felderítés, közben kis és nagy WC (tök vicces, úgy kakil, mint ahogy pisil, felemelt lábbal :) ), aztán mehetünk be az udvarra.
Na ott is mindent megszagolt. Vacsora is megvolt, aztán rohangálás. Na itt kibukott a probléma, mert erőteljesen meg akarja csinálni Lédát. Ez neki annyira nem tetszik és menekül tőle. Kicsit voltam kint velük, rohangáltak. Ilyenkor eleinte azt hitte Léda, hogy fogócska van, amit imád, hogy kergetik. Hát nem az volt, hanem Lumi ment rá, mikor utolérte. Pedig a szomszédban Micsit ilyenkor helyre tudja rakni. Mondjuk ő ennél kicsit mérsékeltebben akarja megcsinálni. Párszor le kellett szedni Lédáról, szóval megvoltak az első fegyelmezési leckék is. Úgy látszik, hogy megadja magát gyorsan a gazdának, mert könnyen le lehetett vinni a földre és egy-két felállási kísérlet után belátja, hogy nem ő a főnök. Csak gyorsan elfelejti, hogy mit is csinált és csinálja megint. Nem baj, gyakorlás kérdése az egész.
Aztán bejöttek. Persze Bettyre Szabina vigyázott a kanapén, hogy ne is lássák meg egymást hamar, meg védve is legyen. De első körben felfedezte a házat. A macskaetető hely az első volt a sorban. Azt végig is szagolta, meg porszívózta. Hiába, aki disznó módon eszik. De nem jelölt egyáltalán. Ügyes kutya. Talált labdát! Meg még egyet! Nagyon szereti. Valaminek kell mindig lennie a szájában. Rágózik velük. Majd veszünk neki Orbit ízűt. :) Ekkor elérkezett az idő, hogy bemutatkozzon egymásnak a kutya és a macska. Szabina az ölébe vette a kanapén Bettyt és hívta Lumit. Ment is, nem volt rest. Állt is fel a kanapéra, hogy megnézze, mi az. A szagát érezte, de én meg visszarántottam a kanapéról. Erről ugye nem volt szó, csak a cicából kaphat "kóstolót". Na Bettynek sem kellett több, fújt egy nagyot felé. Lumi vette az adást, nem játékcica. Nem is érdekelte onnantól. Betty meg vágta a fejet, hogy már megint mi a fenét hoztatok haza nekem?! Megint nem lesz nyugtom. Hát bocs már, hogy nem a kedve szerint cselekszünk mindig. Kis királynéni.
Lumi bármikor, mikor megmozdul és elindul, az az első, hogy felkap valamit a szájába és úgy jön utánunk. Ha meg jön utánunk, akkor meg ami a szájában van, azt nyomja a sarkunknak. Vicces egyébként. De nagyon lelkes. És hálás. A legszebb az volt, mikor a kötelet a szájában hozta nekem és mikor odaért hozzám, akkor láttam, hogy ott egy labda is. Ha viszont fekszik, akkor lehetőleg úgy, hogy hozzánk érjen.
Beszabadult a szobánkba is. Ezt akkor vettem észre, mikor kijött a nappaliba és elém állt. Állt ki két fémdarab a szájából. Villásdugó. Mi a ... Bakker!!! Köpöd ki???!!! Felkapta a már jó ideje kiköpött és ott felejtett szúnyogirtót. Kis hülye. Remélem nem lesz tőle baja ...
Na még meglátta a cicát. Na ez már érdekelte. Túlzottan is. Pláne úgy, hogy Betty nem szereti a nagy energia szintet. Lumi meg amint meglát, vagy hozzászólsz, vagy hozzáérsz, azonnal fel van pörögve. Nem harapta volna meg, csak túlzottan érdekelte. Ezért meg már pofon jár Betty olvasata szerint. Amiatt meg lehet, hogy már visszakapott volna. Szóval elejét vettük és inkább bezártuk Bettyt a szobába. Inkább nem akartuk megvárni, hogy mi lesz. Vacak dolog éjjel vért takarítani a a kanapé szövetéből. Úgy hallottam. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#23HozzászólásElküldve: 2014.10.25. 23:24 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Beni/Benő sajnos újra gazdát keres.
Gazdái életkörülményeinek megváltozása miatt nem tudja tovább tartani az ebet.
Gazdát, illetve ideiglenes befogadót is keresünk számára.

Beni most már 6 éves, ivartalanított, rendezett, problémamentes, eddig lakásban élt, szobatiszta kutya.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#22HozzászólásElküldve: 2013.06.09. 17:08 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Kaptunk híreket Benőről. :)

Idézet:
Sziasztok kedves Fruzsina, Zsanett és Attila!

Azért írok mert túl vagyunk egy két "mérföldkövön" Lumival (ex Beni). Már kezdünk teljesen összeszokni, Lumi nagyon magabiztos és ezzel együtt eléggé próbálgatja kitolni a határokat minden téren :-) Tipikus labi, tudja mikor csinál rosszat és amíg határozottan nem tudatom vele hogy mi lesz, addig próbál szemtelenkedni. Jól érezzük magunkat minden hétvégén kirándulunk, illetve esténként futunk vagy nagyokat sétálunk.
Már eljutottunk oda hogy nagyobb kutyafuttatókon el merem engedni, abszolút szót fogad és követ minket, néha elkalandozik és akkor elfelejt visszajönni ezért nem akarom még mindenhol elengedni.
A leglényegesebb hír viszont, az egészsége. Már az első naptól kezdve járunk állatorvoshoz. Kapott bolha, szúnyog és kullancs nyakörvet. Ma volt az utolsó kontrol, nagyon szépen meggyógyult a füle, az orvos is elégedett volt. Elmúlt a viszketés meg a hasmenés is. A szőre még nagyon hullik, sokat fésüljük és még többet porszívózom. :-) Viszont gyönyörű szép és a korpásodás is elmúlt. Az oltási könyv bemutatásakor átírták a chippet is az én adataimra.
Barátok ajánlására Brit márkájú kutyaeledelt rendeltem neki. Amellett hogy szereti jót is tesz neki, eközben múlt el a hasmenése.
Végezetül csatoltam egy Balcsis fürdéskor készült képet, még nem engedtem ott el, de az öt méteres pórázon is élvezte a vizet.


Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#21HozzászólásElküldve: 2013.05.24. 12:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2012.05.27. 20:08
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Szeged
Előzmény: Veszprém (#19)
Boldog együtt töltött éveket kívánok Gazdinak és kutyusnak egyaránt!!!
Én is igazán szerveznék már itt egy kis RR-es sétát ha volna kivel....... :( ;)

_________________
„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.”

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#20HozzászólásElküldve: 2013.05.24. 11:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: Veszprém (#19)

:lol:

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beni/Benő
#19HozzászólásElküldve: 2013.05.24. 10:45 
Offline

Csatlakozott: 2013.03.05. 10:17
Hozzászólások: 299
Nagyon-nagyon örülünk, hogy Benő is gazdis lett.....és főleg , mert Veszprémbe került.. :smt041 :smt049 :smt041 ....!!!! :D :D Szépen alakul a létszám.. :D
Lassan elkezdhetjük szervezni a helyi RR sétákat!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2013.05.24. 10:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: Fruzsi (#17)

Micsoda meglepetés! :lol:
Boldog gazdis éveket, Benő! :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2013.05.24. 09:21 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Benő/Beni gazdához került múlt hétvégén Veszprémbe. Már a Pünkösdöt is együtt töltötték és úgy tűnik, ez a kis próba időszak nagyszerűen telt mindenkinek, így az ideiglenes-ideiglenes státuszból vissza sem költözött Zsanettékhez. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2013.05.23. 13:41 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Zsuzsa&Zoli (#14)

Kedves Zsuzsa,
kedves Zoli!

Beninek úgy néz ki, hogy a sorsa rövidesen révbe ér. Ha mindez így van, akkor már nem gazdikereső tovább. :) Erről 1-2 napon belül beszámolunk itt is.
Amennyiben viszont júliustól lenne aktuális egy újabb kutyus örökbefogadása, akkor azt kérném, addig kövessétek nyomon a fórumunkat, hiszen addig még a mostani gazdikeresőnk gazdára lelhetnek, újabb kutyusok érkezhetnek, tehát várhatóan akkor teljesen más kutyák közül lehetne választani. :)
Bízom benne, akkor tudunk segíteni megtalálni a kis bully mellé az új barátot. :)

Fruzsi

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2013.05.23. 05:43 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Kedves Zsuzsa és Zoli!

Köszönöm az érdeklődéseteket, az egyesület vezetője, Fruzsina, hamarosan jelentkezik az ügyben, kis türelmeteket kérem.

Köszönöm, üdvözlettel
Zsanett


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2013.05.22. 14:23 
Offline

Csatlakozott: 2013.05.20. 16:53
Hozzászólások: 1
Kedves Zsanett,

Megnéztük Benő képeit és nagyon megtetszett nekünk.
Van egy 1 éves francia bulldog kislány kutyánk, aki mellé szeretnénk egy társat. Júliussal költüzünk kertes családi házba, ahová nagyon szeretnénk egy másik kutyust is Luca mellé, egy fiút aki vigyázna rá.
A mozgással nem lenne gond, mert nagy a kert , a reggeli-esti séta pedig mindennapos dolog nálunk.

Jelenleg Budapesten lakunk, így amennyiben van rá lehetőség szeretnénk találkozni veletek, megismerni Benőt.

Amennyiben még aktuális a gazdi-keresés, kérlek jelezz vissza a fórumon.

Köszönettel :Zsuzsa és Zoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2013.05.15. 21:24 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Zsanett (#9)

Elnézést, kicsit elmaradtam a híradással.
A pünkösd hétvége megoldódott, köszönjük!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2013.05.14. 21:40 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Zsanett (#10)
:smt007 :smt055 :smt054
nagyonnagyonnagyon cukkergyönyörű ez a kutya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2013.05.14. 21:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: Zsanett (#10)

Azt a farokcsóválósriherongynagyoncsiniebethogyodanerohanjak! :lol: :smt007
Ez a kutya nagyon szép, fotót, fotót kérünk!!! :)

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2013.05.14. 21:25 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Benő így tud szeretni :

http://www.youtube.com/watch?v=EaxMcXfN ... e=youtu.be

:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2013.05.09. 20:30 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Sziasztok!

május 17-20. (péntektől hétfőig) vagyunk távol, erre az időszakra kérjük szépen a segítséget.

Köszönjük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 21:15 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Zsanettnek van egy kérése.
Pünkösdkor elutaznak. Arra a rövid időre ideiglenes-ideiglenest keresnénk Benőnek. A pontos dátumot remélem, megírja, vállalkozó szellemű jelentkezőt várunk erre az időre! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 16:35 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Igen, igen, minden napra jut egy sikerélmény :-)
Ideérkezése óta gyakoroltatjuk a "nyugodt kutya szerepét", ma áttörés volt, reggel nem akart örömében szétesni attól hogy simit kap, méltóságteljesen tartotta magát :-) Mi pedig rettentő nyugodtak vagyunk egész nap, nem hiába mantrázzuk: határozott-kiegyensúlyozott :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2013.05.07. 21:55 
Offline

Csatlakozott: 2012.03.19. 22:18
Hozzászólások: 3251
Tartózkodási hely: Budapest, nyócker
Előzmény: Zsanett (#4)

Huh, akkor most lehet gyakorolni a határozott gazdiságot! :mrgreen: ;) Gyönyörű kutya és vagány, csípem a fajtáját, még ha több is velük a meló. ;) :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Benő - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2013.05.07. 19:33 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség